Jump to content
BulForum.com

Евроком кабел - филтри


Recommended Posts

Привет на всички. Вчера цял ден нямах интернет и привечер към 17.00 дойде някъв съмнителен тип уж от Евроком и ми обясни, че трябвало да монтира някъв филтър на разклонителяя на кабела за ТВ. Влезна, навъртя една пи*ка между разклонителя и кабела и интернета се появи веднага. Обясни, че тва били някви филтри за спиране обратния сигнал от ТВ в мрежата ??? Интересува ме:

1 кви са тия дивотии ???

2 не може ли първо да предупредят и тогава да правят квото и да е ???

3 кога въпросните ка*али от Евроком ще дадат някой лев за ИД карти които се носят на видно място ???

4 кога ITDNtework ще дойде в моя квартал :D

5 при някой друг ходили ли са тея типове ???

Link to comment
Share on other sites

Не са дивотии. Само не знам защо не са ти поставили филтър още при прекарването на интернет.

Другото не го коментирам.

Link to comment
Share on other sites

Привет на всички. Вчера цял ден нямах интернет и привечер към 17.00 дойде някъв съмнителен тип уж от Евроком и ми обясни, че трябвало да монтира някъв филтър на разклонителяя на кабела за ТВ. Влезна, навъртя една пи*ка между разклонителя и кабела и интернета се появи веднага. Обясни, че тва били някви филтри за спиране обратния сигнал от ТВ в мрежата ??? Интересува ме:

1 кви са тия дивотии ???

2 не може ли първо да предупредят и тогава да правят квото и да е ???

3 кога въпросните ка*али от Евроком ще дадат някой лев за ИД карти които се носят на видно място ???

4 кога ITDNtework ще дойде в моя квартал :D

5 при някой друг ходили ли са тея типове ???

 

:)

Когато ти спре нета, чакаш да тръгне от самосебеси ли ? И ми се струва, ти е било по-добре преди да ти го оправи съмнителния тип :)

Link to comment
Share on other sites

Естествено, че не чакам ама въпросните ка*али са си сменили всички телефони. С 1000 зора успях да издиря телефона на сервиза, ама от там нищо не ми обясниха. Типовее който дойдоха, споделиха, че слагат филтри повсеместно, не само при мен заради липсата на нет. На абонати само с кабелна слагали филтрите от другия край на кабела - ъм кутията, а на такива като мен с интернет - на разклонителя.

Link to comment
Share on other sites

А като видях името на темата се зарадвах, че някой ще даде информация защо и как ЕК ни филтрират p2p-то :(

предполагам по същата причина по която са прецакали youtube i google - да не им правиш трафик :angry1

ако има как само маила да си проверяваш-то моя кат е гмаил и тва не мога да направя вечер :lol:

Link to comment
Share on other sites

Естествено, че не чакам ама въпросните ка*али са си сменили всички телефони. С 1000 зора успях да издиря телефона на сервиза, ама от там нищо не ми обясниха. Типовее който дойдоха, споделиха, че слагат филтри повсеместно, не само при мен заради липсата на нет. На абонати само с кабелна слагали филтрите от другия край на кабела - ъм кутията, а на такива като мен с интернет - на разклонителя.

 

Ako e filtyra za koito si mislq ( 4eren cilindri4en) e ot komplekta na modema ama mai samo na motorolite i po princip go slagat do modema ne do splitera

Link to comment
Share on other sites

..... Типовее който дойдоха, споделиха, че слагат филтри повсеместно, не само при мен заради липсата на нет......

Прочети тука , и ще си изясниш за какво са филтрите. От години само си приказвам (и с поддръжката, не само тука) че Еврокомци са безотговорни откъм електрическа безопастност на мрежата им. Сигурно тоя път е изгоряло нещо голямо и скъпо та са се стреснали :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...