Jump to content
BulForum.com

Препоръчайте ми DVD до 50 лева.


operator

Recommended Posts

Добави още 13 лева и си вземи PV-4000 USB - поне ще може да си регулираш размера на субтитрите, а и по лични впечатления чете практически всичко, без филмите с висока резолюция и Matroska (mkv) кодека. USB-то му също работи коректно.

Link to comment
Share on other sites

Аз си взех преди година някъде от Техномаркет едно Neo N50 за 44 лв :) Обаче в момента е някакъв друг модел със същото име (сигурно еволюира :D ). До момента нямам проблеми и ми е прочело , каквото съм му дал , а и има и USB , което е много удобно.

1163242_t.jpg - ето и една бърза снимка да видиш дали те устройва големината на субтитрите

Link to comment
Share on other sites

Да, този размер наистина се чете лесно...имам и друго DVD, на което не може да му пипаш големината на шрифта и ги дава едни мъничкииии....че и в жълт цвят....много е неприятно. ;)

Така че какъвто и модел да вземеш няма да е зле да погледнеш субтитрите с каква големина са, тъй като на по-евтините модели няма възможност да променяш големината на шрифта.

Link to comment
Share on other sites

Да, този размер наистина се чете лесно...имам и друго DVD, на което не може да му пипаш големината на шрифта и ги дава едни мъничкииии....че и в жълт цвят....много е неприятно. ;)

Така че какъвто и модел да вземеш няма да е зле да погледнеш субтитрите с каква големина са, тъй като на по-евтините модели няма възможност да променяш големината на шрифта.

 

а как мога да разбера с какъв размер са преди да го купя и пусна?

например плеъра който е предложил ikin с такива суб като на колегата transporterpld ли са?

Link to comment
Share on other sites

а как мога да разбера с какъв размер са преди да го купя и пусна?

например плеъра който е предложил ikin с такива суб като на колегата transporterpld ли са?

 

Като го пуснеш в магазина разбира се. И без това трябва да видиш дали работи. Преди това може да питаш продавачите, поне ако те излъжат, няма да ти е гузно като ги караш да разкачат и закачат плейъри 20 минути.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...