Jump to content
BulForum.com

Не си купувайте телефон от "Хенди"


firmajiq

Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply
Именно пълната клавиатура на Е71 дава възможност за такова терсене каквото искаш ти.

 

Ей този го може:

 

qtek_8100_00.jpg

 

Но искам да е по-плосък и да има групи хора, като в "тих режим" да мога да кажа кои да звънят и кои не.

 

Освен това този като звъни някой и с едни дребни ситни буквички му показва името, един път когато карах и не исках да вдигам на един определен човек щяш да се изтряскам в мантинелата докато успея да прочета кой е... а с 6230-то тогава даже с периферното зрение ги разчитах буквите

Link to comment
Share on other sites

... а с 6230-то тогава даже с периферното зрение ги разчитах буквите

 

Ми нормално, то си е пенсионерски телефон. :)

А предната картинка беше един голям GSM чак да му се ненарадва човек, а и ако беше 1000-2000 лева веднага си взимах 5-6 и то не търговия да правя. :wir

 

Едит:

Как ще е голям - нещо се обърка...

 

:) Беше дал снимка на Инфинитито. Него имах предвид.

Link to comment
Share on other sites

А предната картинка беше един голям GSM чак да му се ненарадва човек, а и ако беше 1000-2000 лева веднага си взимах 5-6 и то не търговия да правя. :wir

 

Как ще е голям - нещо се обърка. Малко по-голям от 6230-то и ми излезе около $120 (с някаква примоция на T-Mobile/USA) - един приятел ме уреди с него. По-хубавия модел (един черен) струваше към $500... Тука към 900 ги продаваха но не си заслужаваше парите според мен.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...