Jump to content
BulForum.com

ATI RADEON HD3200


COP

Recommended Posts

В заглавието пише какво ме интересува. Мисля да купувам този лаптоп -> ТУК, и ме интересува дали мога с тази видео карта да подкарам примерно Сталкер на минимални изисквания. Човека в Техномаркет ми каза , че картата имала самостоятелна памет 256 МБ и можело да се използва и 256 от рамта и да стане 512 хипер мемори. Интересува ме възможностите на тази видео карта на каква отделна видео карта се равняват и дали ще мога да играя малко по тежки игри. Вярвам, че ще ми помогнете. Мерси предварително :) Поздрави.

Link to comment
Share on other sites

В заглавието пише какво ме интересува. Мисля да купувам този лаптоп -> ТУК, и ме интересува дали мога с тази видео карта да подкарам примерно Сталкер на минимални изисквания. Човека в Техномаркет ми каза , че картата имала самостоятелна памет 256 МБ и можело да се използва и 256 от рамта и да стане 512 хипер мемори. Интересува ме възможностите на тази видео карта на каква отделна видео карта се равняват и дали ще мога да играя малко по тежки игри. Вярвам, че ще ми помогнете. Мерси предварително :) Поздрави.

 

Това е видео карта от най-ниския клас, в тази серия знаеш, че са 34xx, 36xx i 38xx. Сам можеш да си отговориш колко ще можеш да пуснеш новите игри. Да не говорим, че след нея има нова серия на Ати 4ххх... Според мен това за нови игри няма да става въобще.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм с ATI RADEON HD2600XT по нисък клас от тази и как не ми се е опряла поне една игра! И е верно за хипер паметта ако не и достигне си ползва рам.

Link to comment
Share on other sites

Искаш да кажеш, че тази карта която е на HP-то е по-добра от твоята ?

 

Тогава ми е интересно какви игри играеш без проблем, за да си направя сметка за какво става въпрос.

 

Чакам още съвети.

Link to comment
Share on other sites

COP, самият факт, че си се насочил към лаптоп трябва да те навежда на мисълта, че или трябва да се изръсиш с много пари, или да направиш компромис с видеото. Лаптопът не е геймърска машина, няма място, няма охлаждане и още кво ли не. Ако искаш да играеш новите игри на макс събери още 1-2 хилядарки за лаптоп или си вземи едно настолно пц :bgrin:

rakita, ти кво играеш с тая карта, че ти върви всичко перфектно, супер марио?

Link to comment
Share on other sites

Stenli имам в предвид игри като CS, Fifa, NFS, игри който исискват памет не повече от 64 МБ. Не искам да играя супер тежки игри. Мисля, че с тази карта няма да има проблем да се подкарат гореизброените.

Link to comment
Share on other sites

Stenli имам в предвид игри като CS, Fifa, NFS, игри който исискват памет не повече от 64 МБ. Не искам да играя супер тежки игри. Мисля, че с тази карта няма да има проблем да се подкарат гореизброените.

С тези игри няма да имаш проблеми. Аз CS 1.5 и 1.6 ги цъках с ge force 2 mx 400/64mb без проблем :bgrin: А другите 2 предполагам, че само с най-новото NFS ще се затрудни картата (Pro street), ама то си е тъпня, така че изобщо не ти трябва :laughing: Фифа също не знам 2009 ква ще е, но и там не би трябвало да имаш проблеми :)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм с ATI RADEON HD2600XT по нисък клас от тази и как не ми се е опряла поне една игра! И е верно за хипер паметта ако не и достигне си ползва рам.

 

Клас и серия са две различни! неща, които явно не различаваш.

 

Stenli имам в предвид игри като CS, Fifa, NFS, игри който исискват памет не повече от 64 МБ. Не искам да играя супер тежки игри. Мисля, че с тази карта няма да има проблем да се подкарат гореизброените.

 

:) За тия игри както са ти казали по-горе, няма какво да се притесняваш - ще вървят добре. А за НФС -то специално, ме съмнява и Каробон да въври добре, за Простриита не говорим въобще - на 7900GTX върви адски зле !

Link to comment
Share on other sites

Даа ве - на х1950про върви добре на 1280 - а тя е от същия клас, даже са конкурентни модели.

 

Съветвам автора на темата да бяга от нисък клас карти - по-добре стар модел но от висок клас

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Даа ве - на х1950про върви добре на 1280 - а тя е от същия клас, даже са конкурентни модели.

 

Съветвам автора на темата да бяга от нисък клас карти - по-добре стар модел но от висок клас

 

1950 про е конкурентен модел на HD3200? Интересно. Защото на 8500ГT не е конкуренция. х1950 си е сериозна карта.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...