Jump to content
BulForum.com

За или против VCD(SVCD)


virus

Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Според мен изобщо не си струва да се губят ценни гигабайти за неща,които ги има на DIVX с перфектно качество.А който смята да си използва DVD то за да ги гледа на VCD и SVCD може да си ги конвертира за най-много час,час и половина с що годе бърз процесор.(TMPGEnc,Mainconcept Encoder и VOBSUB,ffdshow).

Link to comment
Share on other sites

Ama nadqvate se che ako primerno 1-tina choveka ste protiv kachvaneto na vcd-ta nqma da se kachvat l ??

 

Az sum protiv.

Link to comment
Share on other sites

И аз сам против..не че сам начинаещ ама някой хора незнаят как се праи.Поне да има някво упатване.По добре класическиа вариант

Link to comment
Share on other sites

Аз съм против ако е така както казвате че заемат повече място място. DVD rip са с много добро качество. А тоя телесинк ако питате мен изобщо няма смисъл да си играе някой да го качва ;)

Link to comment
Share on other sites

май пропускате да забележите нещо -

1. такива филми се качват само когато няма по-добро качество в момента

2. веднага когато се появи по-добро качесво се заменят

3. качват се само за най-актуалните филми, за които всеки пита "от къде да го дръпна, няма ли да излиза най-после, кво стана с този филм бе ей..."

 

така че, въпреки че аз също не тегля филми с такова качество, не съм съгласен с това, че заемали място - виж точка 2 - може да се каже че те просто "пазят" мястото на филма :)

Link to comment
Share on other sites

Az sum tvurdo protiv. Po dobre da 4akame za po-dobro ka4estvo :)

И постоянно да се казва: "Пък вижте датата,бубуто,<insert random free-site here> вече са качили филма а тука не." Все пак става дума за по 1-2 месеца до излизането на двд-рипа :)

 

П.С. Не гледам различно от DVD *!* така че и аз БИХ се водил против лошите качества, но така се спестяват много мрънкащи.

Link to comment
Share on other sites

е,аз съм против качваето на ВСД-та - независимо че това което казва @ kicko е вярно. Все пак моето мнение е ,че си заслужава да почака малко човек за филм с по-добро качество. ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм много против , но това е нещо което не зависи от нас, защото никой не ни мрънка. Затова съм съгласен с ъплодерите, че качват такива филми.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tvurdo protiv pove4eto filmi bez znaa4enie novi ili stari gi ima s kristalno ka4estvo i nqma smisal da tegli6 ne6to da kajem 2 gb kato moje6 da drupne6 700mb :punk

Link to comment
Share on other sites

Az sam protiv.......

kofti mi e kato svalia ne6to i sled tova da vidia 4e e s kofti ka4estvo

Ima edna programka AviPreview s neq moje6 da vidi6 na4aloto na filma primerno kato si na 20% za da ne se razo4arova6 nakraq

Link to comment
Share on other sites

Ima edna programka AviPreview s neq moje6 da vidi6 na4aloto na filma primerno kato si na 20% za da ne se razo4arova6 nakraq

s ?GetRight man samo kato svali6 2-3% i kato se seti6 da si go rename na avi ili tam kakvoto svalq6 pak moje i bez dr progi:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...