Jump to content
BulForum.com

За или против VCD(SVCD)


virus

Recommended Posts

да питам нещо ... (предварително пояснявам, че не съм чел темата):

- да качвам ли филми, които са във формат MVCD (каквото и да значи това) и са по над 800 MB?

 

ако искате, проверете дали някъде ги има с хубаво качество(divx или dvix), но малко ме съмнява. става въпрос за тези 2-та:

 

firmviolence.jpg

Firm Violence - Hooligans

 

hooligansatplay.jpg

Hooliganns at Play

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

някой ако проявява интерес -> Firm.Violence.-.Hooligans.-.UNCUT.-.MVCD torrent links (тъй като не можах да го кача никъде другаде, а за тук разбрах, че е нежелателно).

 

Firm Violence is the name of this new real documentary movie, about the european Hooligan Scene. Fast, authentic and without promoting any way of violence. The producer used private and police films to create one of the best movie about this group of aggressive football fans

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

hooligansatplaydetail.jpg

Hooligans At Play-(By Tribunmd)-MVCD -> datacom.bg link

 

лошо качество

 

firmviolence.jpg

Firm Violence UNCUT MVCD -> datacom.bg link

 

лошо качество

 

Firm Violence is the name of this new real documentary movie, about the european Hooligan Scene. Fast, authentic and wiDhout promoting any way of violence. The producer used private and police films to create one of the best movie about this group of aggressive football fans.

Link to comment
Share on other sites

Според мен мнението против някои не са се аргументирали както трябва и отговарят много постно.

Съгласен съм с SupportMan "И аз сам против..не че сам начинаещ ама някой хора незнаят как се праи.Поне да има някво упатване.По добре класическиа вариант"

Вижте http://www.data.bg/f.php?fid=928977 ако не знаете

Mr.Tinkertrain "Ne gi ka4vaite.Filmite sa zarezil i samo mqsto zaemat"

Тук не съм съгласен с Mr.Tinkertrain въпреки че имам голям хард и записвачка ми се случва да имам само 800 или 900МБ от мърел да изтрия нещо де, но ако има филм 1400мб Няма как да го гледам обаче ако е разделен на 2 части по 700Мб ще го гледам целия филм с малка пауза между двата.

jecho "Az sam protiv.......

kofti mi e kato svalia ne6to i sled tova da vidia 4e e s kofti ka4estvo"

Аз съм против мнението на jecho. На всеки естествено ще му е кофти ако филма 1400Мб е с гадно качество, но мен ще ме е яд по-малко ако съм свалил първата половина 700Мб и видя че е с гадно качество и не их свалил втората половина. Естествено не е задължително да свалите целия филм или половината за да разберете това може даже само 300Мб с браузера Opera и спрете тегленото на 300Мб.

Съгласен съм с LifeFeel http://www.warez.ru/invision/index.php?showtopic=7011&st=20#.

Boro "koito neiska da gleda VCD da ne gledaa da si chaka DVD rip-a i tva e"

Ще кажа само ако излезе.

Предлагам темата да се прекрати заради безсмислени спорове и отклоняване на темата.

Link to comment
Share on other sites

Според мен не си заслужава.Повечето, да не кажем всички нямат субтитри.Това е тъпо.Мразя VCD

Link to comment
Share on other sites

Според мен не си заслужава.Повечето, да не кажем всички нямат субтитри.Това е тъпо.Мразя VCD

Мен ме дразнят по абсолютно същата причина. :angry1

Link to comment
Share on other sites

Мен ме дразнят по абсолютно същата причина.  :angry1

 

До колкото разбрах в Китай много се ползва VCD, пък и тва че няма субтитри не е виновен формата, а просто някой го е домързяло преди да направи VCD-то да "лепне" субтитрите във филма :ghost . Нямам нищо против тва форматче :)

Link to comment
Share on other sites

Аз бих казал че VCD е необходимото зло. Така или иначе най-вероятно същия филм ще се качи с по-добро качество, така че мястото просто е заето от по-рано. По-скоро мисля че трябва да пише с големи червени букви SVCD - bag quality и също да има списък с тея филими, за да може да се знаят и да се търсят по-добри рипове.

Link to comment
Share on other sites

До колкото разбрах в Китай много се ползва VCD, пък и тва че няма субтитри не е виновен формата, а просто някой го е домързяло преди да направи VCD-то да "лепне" субтитрите във филма  :ghost . Нямам нищо против тва форматче  :)

Не си ме разбрал. Аз също нямам нищо против формата, защото ми е умразнало да конвертирам avi-та в vcd за да ги гледам на двд-то. ;) Но просто без субтитри са ненужни на уарез. :)

Link to comment
Share on other sites

И аз мисля ,че не си заслужава. Тва е се едно да се качват инсталирани игри или програми.

Аз ли не разбрах или ти не се изказваш правилно. Тук говорим за видео CD т.е. за формата на филма който се записва на диск(въпроса е дали да бъде VCD, SVCD, DVD? Сравнението между тези формати на запис на филми? За целта трябва да имате представа и как се записва такъв филм на диск няма значение какъв? за да не се задават тъпи въпроси ми нямаше субтитри ми ще си ги направиш като няма ще си преведеш от някои английски субтитри ако има трябва да знаеш как става това). Какво имаш в предвид с това " инсталирани игри или програми"?

Инсталирани на компютъра и качени на диск? или

Инсталацията на тези програми качени на диск?

Има програми при които не е нужна инсталация и няма инсталация има и други при които инсталацията е задължителна. Против програмите и филмите и филмите качвани на диск ли си против?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...