Jump to content
BulForum.com

За или против VCD(SVCD)


virus

Recommended Posts

a kak go gledat bez sub be pi4 :P i s takowa omazano ka4estwo v powe4eto slu4ai :P

Koi e kazal che gi gledat Bez sub.?Dori i da e nai golemiq kenef kachestvo samo da ima sub. i go pravq.Vse oshte se namirat balaci da gi gledat i s gadno kachestvo. :D

 

mod. note

В дясно горе на мнението ти има едно бутонче ~EDIT~. Ще те помоля да го използваш занапред - можеш да цитираш думите на двама или повече потребители в един твой пост. А не да пускаш два един след друг!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply
a kak go gledat bez sub be pi4 :P i s takowa omazano ka4estwo v powe4eto slu4ai :P

Насираме се като няма суб. И се крием под дюшека.

 

За VCD-тата, нищо лошо няма в тях стига да не са снимани от подводница. Който не ще да не ги гледа и да не се дава акъл кое хаби място и кое не, защото място Е ИМАЛО, ИМА И ЩЕ ИМА :woot .

Link to comment
Share on other sites

Твърдо за - който не иска да не ги тегли, а за мястото - явно някой мисли и за това, като гледам uploada не е спрян , значи има начин хем да има VCD , хем място за другите неща.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Аз лично ще ги изтрия ако някой качи dvd iso-та на филми. Който иска да качва такива да си направи акаунт във FTL и да ъплоадва на корем :) После можем да направим database с връзки към dvd iso-та на филми в пиъринга, което отчасти ще реши проблема с желаещите :)

Link to comment
Share on other sites

Аз лично ще ги изтрия

Ami togava niama da kachvam ;) Vse pak mislia za dobroto na horata. Az kachvaiki tezi filmi pravia usluga na vas i iskam kolkot se mozhe poveche useri na EK da se radvat na perfektno DVD kachestvo B) Kakto i da e ...forget about it ....

Link to comment
Share on other sites

Triabva da se ka4va ABSOLUTNO VSICHKO do koeto se dokopa niakoi i ima niakakuv interes kum nego, a dali niakoi prefurtzuneni useri 6te go gledat si e tiahna rabota.

 

 

=============FREEEEEEEEEE========WORLD==============

Link to comment
Share on other sites

Пич, кефиш ме - шти звънна ;)

 

Нали не си мислиш, че само ти можеш да правиш VCD-та? т.е. ти си аматьора... щото release групите ако са такива каквито ги наричаш то ти трябва да си най-умния в целия форум... само дето след горното изказване можем при тази мисъл да изпаднем в масов бурен смях...

slu6ai kvoe we Dreamer...ti pravi6 li razlika mejdu SVCD i VCD...taka kato te gledam mai (a da ti kaja e ogromna) tai 4e malko ili mnogo si vadia hliaba s SVCD tai 4e varvi gi razpravai na drug tia gluposti...kvo ako pravi6 i ti.Ia si predstavi 4e az pak pobiram VCD ili SVCD na 1 disk a ne na 2 kakto sa pove4eto takiva v warez-a i s idealno ka4estvo.znam tolkova mnogo za tiah kolkoto ti ne si si i pomislial...tai 4e moliate predstavisi 4e niakoi razbira malko pove4e ot teb (niama ni6to lo6o ako znae6 po malko-4ovek se u4i cial jivot) :))))

Link to comment
Share on other sites

Господине, вместо да се заяждате бихте могли да прочетете какво съм написал и следователно да откриете, че нито твърдя, че съм спец по правене на vcd-та (mpeg1) и scvd-та (mpeg2) нито ползвам и гледам такива. Обаче release групите не падат от небето и ако има хора в БГ, които могат да им се равняват то те са малко.

 

А това кой как си изкарва хляба в случая повече звучи като реклама, която цели да издигне един непознат и незнайно колко (не)качествен продукт. Това обаче в случая не се коментира и се явява доста далечен офтопик.

Link to comment
Share on other sites

Господине, вместо да се заяждате бихте могли да прочетете какво съм написал и следователно да откриете, че нито твърдя, че съм спец по правене на vcd-та (mpeg1) и scvd-та (mpeg2) нито ползвам и гледам такива. Обаче release групите не падат от небето и ако има хора в БГ, които могат да им се равняват то те са малко.

 

А това кой как си изкарва хляба в случая повече звучи като реклама, която цели да издигне един непознат и незнайно колко (не)качествен продукт. Това обаче в случая не се коментира и се явява доста далечен офтопик.

Az ne se zaiajdam Dreamer...po skoro ti s tvoite dumi "smiah" az 4isto i prosto se opitah da ti kaja 4e ako ni6to ne razbira6 to po dobre si mal4i i ne davai komentar :)))) pak tova kak ti si go razbral si e otdelen vapros...:)))

Link to comment
Share on other sites

Ia si predstavi 4e az pak pobiram VCD ili SVCD na 1 disk a ne na 2 kakto sa pove4eto takiva v warez-a i s idealno ka4estvo.

Na edin Disk trqbva dosta da si biesh gaza (sus i izvinenie za izraza) da gi napravish i to s hubavo kachestvo. :D :D :D

I to na SVCD.sluchaino da ne svalqsh pesni i da gi pravish na VCD ili SVCD? :D

Link to comment
Share on other sites

Na edin Disk trqbva dosta da si biesh gaza (sus i izvinenie za izraza) da gi napravish i to s hubavo kachestvo. :D  :D  :D

I to na SVCD.sluchaino da ne svalqsh pesni i da gi pravish na VCD ili SVCD? :D

za tvoi svedenie ima si taka nare4en "maistorlak".samo amoga da ti kaja 4e ima zna4enie vremetraeneto na filma...pove4e niama smisal da ti otvariam o4ite...ako naistina se interesuva6 tolkova mnogo 6te sedne6 i 4e 4ete6 malko pove4e po vaprosa :)))

Link to comment
Share on other sites

Ne mi obesnqvai "maistorlukati" ,a nedei da pravish takiva izkazvaniq ot roda che mojesh da napravish film na VCD ili SVCD na 1 Disk shtoto tuk se izlagash mnogo.Che az ot kogato prava na vsichki vidove formati filmite ti sigorno ne si znael kakvo e PC? :D :D :D

 

 

P.s:I az iskam primer za film koito si napravil na edin disk

Link to comment
Share on other sites

Ne mi obesnqvai "maistorlukati" ,a nedei da pravish takiva izkazvaniq ot roda che mojesh da napravish film na VCD ili SVCD na 1 Disk shtoto tuk se izlagash mnogo.Che az ot kogato prava na vsichki vidove formati filmite ti sigorno ne si znael kakvo e PC? :D  :D  :D

 

 

                    P.s:I az iskam primer za film koito si napravil na edin disk

6a teiba (izviniavam se za izraza)v kabasakala pravia na edin disk mi ne mi se sadiram 4ak (makar 4e e na 870 MB) no stava.....Dremaer moga da ti dam proizvedenie...samo mi kaji kak i si gotov

Link to comment
Share on other sites

6a teiba (izviniavam se za izraza)v kabasakala pravia na edin disk mi ne mi se sadiram 4ak (makar 4e e na 870 MB) no stava.....Dremaer moga da ti dam proizvedenie...samo mi kaji kak i si gotov

Gledam che gi burkash tezi dum kakto i prilagatelnite im kum tq neshto "sys" i "vuv" ,a kato slojish pligatelnoto "sys i dobavish gaza" veche shte nie qsno che si qdosan.Sorry za glupostite koito pisha,no sum si takuv.Pak obiknovenite diskove sa 703MB ako sluchaino si zabelqzal. :D :D :D :punk

Link to comment
Share on other sites

Gledam che gi burkash tezi dum kakto i prilagatelnite im kum tq neshto "sys" i "vuv" ,a kato slojish pligatelnoto "sys i dobavish gaza" veche shte nie qsno che si qdosan.Sorry za glupostite koito pisha,no sum si takuv.Pak obiknovenite diskove sa 703MB ako sluchaino si zabelqzal. :D  :D  :D  :punk

samo moga da ti kaja 4e imam kakto 790 MB -Prime Disk taka i 800 MB -SKC

sa6to i 870 ma Multidisk i SKC tai 4e varvi da u4i6 stiga tolkova uroci za dnes :music :inqn ;)

Link to comment
Share on other sites

6te e pove4e ot 710 MB stava li :)

Говорехме за 1CD все пак, нали?

 

Можеше да спазиш поне правилата за upload... или ти си достатъчно велик за да не правиш като другите? Явно да.

 

Прочети и правилата на форума, защото два поста един след друг водят до заключението, че не знаеш що е бутон Edit. Ако филма ти остане на същото място и със същото име на дир ще бъде изтрит преди да си го качил.

 

Кофти е да се правиш на голям и знаещ след като нарушаваш глобално правилата на сайта, което сочи единствено незнание и незаинтересуваност. Няма да слагам warn за нарушените правила за да не кажеш, че се заяждам нещо :)

Link to comment
Share on other sites

Говорехме за 1CD все пак, нали?

 

Можеше да спазиш поне правилата за upload... или ти си достатъчно велик за да не правиш като другите? Явно да.

 

Прочети и правилата на форума, защото два поста един след друг водят до заключението, че не знаеш що е бутон Edit. Ако филма ти остане на същото място и със същото име на дир ще бъде изтрит преди да си го качил.

 

Кофти е да се правиш на голям и знаещ след като нарушаваш глобално правилата на сайта, което сочи единствено незнание и незаинтересуваност. Няма да слагам warn за нарушените правила за да не кажеш, че се заяждам нещо :)

Dobre Dreamer...saglasen sam s togava mi kaji kak da go napravia taka 4e da ne bade iztrit...vij ne sam uploadval mnogo i tuka si priznavam 4e ne znam mnogo naistina za koeto se izviniavam.No poprincip kato gi pravia SVCD filmite gi pravia na po golemi diskove (znae6 li 4e ima takiva).btw ka4vam go samo za da vidi6 6to gode kak stavat filmite na edin disk... ;)

Link to comment
Share on other sites

...i btw sa6to taka moga da kaja 4e sam postigal ka4estvo na SVCD po dobro otkolkoto na DivX :-) :inqn

Предполагам говориш за DivX, който е DVDRip. Не ми стана ясно - каченото от теб във FTP-то е пример за такъв случай ли? Ако не е, ще можеш ли да качиш такъв файл? Стана ми интересно.

 

Качвай си SVCD-та. Просто прочети правилата за ъплоуд. Това, което сега си качил, няма да се задържи дълго. Филмът си го има отдавна на сървара и то с много по-добро качество.

Link to comment
Share on other sites

Ами SpeedMaster, мисля, че ясно съм казал в поста си за МЕСТЕНЕ ама кой да види :)

 

Ми начи щом филма го имаме значи трябва е в секция @Replace. В правилата пише изрично глупости от сорта на vcd/subs да ги няма в името на директорията. Направи ли си труда да видиш как ъплоадват другите? Сигурно не, но и явно не си и чел правилата - нещо, което отнема невероятно много от ценното ти време. Ама като се сетим, че качеството му е по-ниско от наличното филма ще трябва да го качиш в temp na replace.

 

Дано да ти е ясно и ако пак не уцелиш нещата продължаваме на PM и там ще ти обясня ;) След изясняване на способностите ти ще изтрия всичките тия глупави офтопик постове, защото темата все пак не е кой е най-велик (тук има две твърдения - твоето: че, си ти; моето: че са релиз групите), а съвсем друга.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...