Jump to content
BulForum.com

Дъгата над Тракия


Recommended Posts

Допреди няколко минути над Тракия посока Юг имаше невероятно голяма и ярка дъга. За първи път виждам такова нещо - от край до край, имаше и по-бледа втора дъга.

Успях да направя няколко снимки с моя телефон, но с тия 3 мп не се получиха кой знае колко добре.

Сега ще прегледам да ги кача някъде картинките. Има ли други, които да успя да я заснеме?

Дайте снимки да видим.

 

Ето снимките, които успях да направя

1 2 3 4 5 6 7 8

Link to comment
Share on other sites

Допреди няколко минути над Тракия посока Юг имаше невероятно голяма и ярка дъга. За първи път виждам такова нещо - от край до край, имаше и по-бледа втора дъга.

Успях да направя няколко снимки с моя телефон, но с тия 3 мп не се получиха кой знае колко добре.

Сега ще прегледам да ги кача някъде картинките. Има ли други, които да успя да я заснеме?

Дайте снимки да видим.

 

Ето снимките, които успях да направя

1 2 3 4 5 6 7 8

Абе пич ти в 313 блок ли живееш аз съм в 36ти :lol:

Link to comment
Share on other sites

Допреди няколко минути над Тракия посока Юг имаше невероятно голяма и ярка дъга. За първи път виждам такова нещо - от край до край, имаше и по-бледа втора дъга.

Ето снимките, които успях да направя

1 2 3 4 5 6 7 8

на снимка номер 5 си успял да хванеш и НЛО ако не си забелязал....

Link to comment
Share on other sites

:) Не бях я забелязал. Обаче гледам нещо 8-та не се е качила както трябва - ще взема днес вечерта да я кача отново.
Link to comment
Share on other sites

Тези снимки нищо не са в сравнение с това, което се виждаше на Гребната база. Гледката беше невероятна - пълна дъга без грозни блокове ;)- а аз естествено нямах фотоапарат! :blink:

 

Интересното беше нещо, което не се вижда на снимките, че вътрешността на вътрешната дъга беше съвсем светла в яркосиньо, докато извън нея беше тъмносиво, все едно някакъв специален ефект дъгата стоеше като порта към някакъв светъл тунел... неописуема беше гледката.

Link to comment
Share on other sites

ето и една от мене :D :lol: http://i.data.bg/08/05/24/968562_orig.jpg

Сега за да уредим проблема с авторските права трябва да черпиш бира. Иначе нали знаеш как идват от ГДБОБ и та изкарват най-долния пират в целия свят, пък и ще ти конфискуват лазерната сабя фрингия :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...