Jump to content
BulForum.com

Възстановяване на файлове от CD


break

Recommended Posts

Имам един диск, на който имам важни неща, но при следващия презапис, вместо да се постави отметка на Continue compilation, си остана на New и всъщност старата информация не се вижда. Знам че не е затрита, но не знам как мога да видя старите записи, за да мога да ги изтегля на компютъра и да направя нов диск.

Някой да вижда спасение? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Не ми се е случвало точно това, но знам, че IsoBuster е програмата, която всички препоръчват в тези ситуации.

Link to comment
Share on other sites

Пускаш неро и с него му даваш да продължи сесия, после избираш сесията с важните ти файлове и записваш нещо дребно примерно на нея и следващия път ще ти се показва тя, но пък ще изчезнат файловете от New. Така съм си връщал ценна информация :) Едно време бях открил и начин под Win да се сменят сесиите които да чете, но не си спомням вече как ставаше.

Link to comment
Share on other sites

В Easy CD Creator имаше една малка програмка, дето се казваше Session selector - там се виждаха всички записвани сесии и можеше да си избираш между тях.

Или пък да си намериш отнякъде това - върши същата работа.

Link to comment
Share on other sites

С IsoBuster стана идеално. Не беше точно това което си представях, но ми свърщи чудесна работа.

А това с продължаването от друга сесия беше много хитро.

Мерси много. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...