Jump to content
BulForum.com

FIVB World League 2008


Recommended Posts

Мамка му, мачовете в Америка са ми на една плюнка разстояние (разбирай Пловдив-София) оттук, ама по това време няма да съм тук, а сигурно ще съм някъде чак в Buffalo, NY.

Link to comment
Share on other sites

Кофти Жоре, жалко, иначе щеше да си представител на форума ни :D Иначе, тази година може да не се представим на нивото на което сме свикнали да ги гледаме, след като между европейските квалификации и олимпиада Мартинчо ще даде почивка на повечето титуляри за да не се получи претоварване или някоя контузия...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

17:25 Световна лига по волейбол: България – Испания (мъже), пряко предаване от Варна.

Link to comment
Share on other sites

ЛЕТЯЩ СТАРТ! 3:0 срещу Испания! Малко измъчен първи гейм, но като цяло добър мач като се има впредвид отсъствието на тримата лидери на отбора. И честит рожден ден на Пламен Константинов!

Link to comment
Share on other sites

Горките бългачета - много убедително са паднали. Дано поне във втората среща резултатът да е по-приличен. А всъщност, много ли е фатално, ако например имаме 2 загуби срещу американците, но другите мачове си ги спечелим? Как става подреждането в групата?

Link to comment
Share on other sites

НАще с този състав първия гейм го изиграха много добре. Дори спокойно можеха да го вземат. След това във втория и третия гейм играха слаба и мнай-вече много лошо посрещаха. Дано утре резултата е по-различен

Link to comment
Share on other sites

Дано утре резултата е по-различен

Опаааа... 3-2 сме ги оправили... :)

Мачовете със Сащ тук във Варна може и да са решаващи, стига да си спечелим всички останали мачове (и за тях се отнася същото), но може да стане и някоя изненада. То ще се разбере. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Вчера бихме, а днес ни бият... :) За мачовете с Финландия говоря.

Ама май май или никой не ги гледа или никой не пише тук. :)

Link to comment
Share on other sites

По-скоро никой не пише или поне аз забравям :lol: Днешната загуба просто няма какво да я коментирам изгубихме спечелен мач, но с тая детска градина, дет е на игрището само толкова можем :(

Link to comment
Share on other sites

Финландия - България 3:2

Слабичко играхме. :( Така и така сме отписали Световната лига дано поне за Олимпиадата да сме на МАХ! :)

Link to comment
Share on other sites

Играхме страшно слабо и в двата мача. За съжаление опасенията ми, че титулярите няма да са във форма се сбъднаха. Още по-неприятното е, че остават 2 мача до Олимпиадата, а нашият отбор е тотално неподготвен. Според мен Стоев направи огромна грешка, че остави титулярите да почиват толкова време. Можеше поне да ги пуска в единия от 2та мача, които играем, но не. Очакванията на всички са големи (моите също), но не стане ли чудо не виждам какво можем да направим :(

Link to comment
Share on other sites

Нали казаха, че щяло да има някакви контроли с Германия и още някой... :)

Link to comment
Share on other sites

дадоха уайлд картата на Япония,ще си играем контроли :)

Е как така ще викнат жълтурковците пред нас беее, ужас направо. Добре щяха да ни дойдат тея мачове за обиграване на отбора ама....

Link to comment
Share on other sites

Дори и сила във световния волейбол, ние си оставаме една малка балканска държава. Сешса, че никой не ни брои за живи.

Link to comment
Share on other sites

Дори и сила във световния волейбол, ние си оставаме една малка балканска държава. Сешса, че никой не ни брои за живи.

 

Ама че изказване :zzz . При това противоречиво - хем световна сила, хем никой не ни броял.

Позволи ми да не се съглася - да не би да си гледал само последните два мача на нашите?!

И именно - малка балканска държава, пък на всяко първенство се представяме отлично (като отлично не онзачава задължително титла). Представи си тогава какво щеше да е ако федерацията не беше скъндзава и момчетата имаха база и материален стимул, щяхме да сме по-напред от четвъртото място в света. То и Швейцария не е била първа сила в някой спорт, ама виж какво прави Роджър.

Да сме благодарни, че ще има кой да носи знамето в Пекин, и тогава да ръсим прибързани "коментари" .... ;)

Link to comment
Share on other sites

Днес играхме по-добре от вчера ама има още какво да се доизпипа. :)

Чудя се дали Мартинчо не сбърка, че взе Боян вместо Дани (въпреки че съм повече фен на Боян :) )...? Дано да е направил правилния избор.

Link to comment
Share on other sites

USA - Serbia 3:1 Невероятни американци.. Който не е гледал мача, е изпуснал... След тея мачове, мисля, че сме много назад във формата за олимпиадата след почивката на момчетата

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
http://7sport.net/7sport/fo_1forum/d5118_8.htm

 

Опаааа - голяма излагация,голямо нещо :sick

 

е как е излязъл тоя лог много интересно :blink:

 

журналята са платили да им хакнат комповете ли, бахти и тъпотията...не вярвам лога да е реален, те може да си го слагат, но логът е скалъпен според мен :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

МАстията може сама да е предоставила разговора,Който е абсолютно реален между другото :rolleyes:

Toва е пълна измошльотина, още повече че ако не е тя представила лог-а кой друг? Скайпа има 256-битово кодиране на съобщенията, което е доста сигурно. Никои журналя не могат да го разбият.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...