Jump to content
BulForum.com

FIVB World League 2008


Recommended Posts

Абе и на мен не ми се вярва, въпреки, че от доста достоверни източници знам за негова кратка връзка дори с дъщерята на шефа на БФВ инж. Данчо Лазаров... ;)

Link to comment
Share on other sites

Добре де какво толкова? И мен не ми харесват подобни простотии, но това си е личния му живот на Стоев. С който и както и когато си иска да си го поставя. Това мен не ме засяга. И смятам за отвратително фактът, че това може да е новина по какъвто и да е начин. Човекът е професионалист и това е единственото, което има значение за мен.

Link to comment
Share on other sites

Според ме е истина новината, но Жоро е прав, че това е част от личния му живот.Въпросът е, че такива пикантерии не трябваше да се изнасят в публичното пространство баш преди Олимпиадата :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Владо Николов и Боян Йорданов контузени сериозно, не могат да ги сменят

Без играчи на стратегическия пост диагонал с разпределителя е на път да остане волейболният отбор на България. Владимир Николов и Боян Йорданов по всяка вероятност няма да са готови за първия мач с домакина Китай в неделя. Проблемът с двамата е сериозен и може да е предвестник на лош сценарий за нашите.Волейболистите пристигнаха вчера следобед в Пекин и часове по-късно проведоха първата си тренировка на китайска земя.

 

Николов страда от травма в подбедрицата от мачовете с Финландия в Световната лига. Въпреки уверенията на лекарите и на самия състезател обаче, той още не е готов и не се знае дали изобщо ще може да влезе в игра скоро. Травмата на Йорданов, получена по време на подготовката, пък е още по-непредвидима, споделиха от щаба. Оттам не са обсъждали решение със замяна на състезател, въпреки че според Мартин Стоев правилата на МОК и ФИВБ позволяват това да се случи два дни преди старта на олимпийския турнир - на техническата конференция. Промяната е възможна само при доказана контузия, твърди треньорът.

Според председателя на БОК Стефка Костадинова обаче нещата не стоят така. Състезателите нямат "право" да се контузват преди и по време на олимпиадата - коментира лаконично тя.

 

:sick :sick :sick

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Олимпиадата свърши и реших да се прехвърлим тук с коментари и новини около националния по волейбол :D

Капитанът на волейболния национален отбор Пламен Константинов обяви, че си тръгва от националния отбор. “Аз съм волейболист и искам да играя волейбол и бъдещето ми едва ли е свързано с националния отбор на България”, лаконичен бе Константинов.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...