Jump to content
BulForum.com

Помощ при избор на лаптоп


beku

Recommended Posts

SSD-та са с много скъп капацитет за филми и музика поне на този етап.

 

Стандартен "евтин" лаптоп под 1500 лева няма смисъл да се дават.

Характеристиките им са ужасни.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Момчета, момичета и всички останали... Имам едно въпросче относно Toshiba A300 Harman/Kardon - има ли драйвери за ХР или е по-добре да си кара на Виста?

 

Домъкнаха ми да оправям един, щото уж "много" съм разбирал от лаптопи... В сайта на тошиба почти нищо няма, така че дайте някъв съвет :?

Link to comment
Share on other sites

Момчета, момичета и всички останали... Имам едно въпросче относно Toshiba A300 Harman/Kardon - има ли драйвери за ХР или е по-добре да си кара на Виста?

 

Домъкнаха ми да оправям един, щото уж "много" съм разбирал от лаптопи... В сайта на тошиба почти нищо няма, така че дайте някъв съвет :?

Не съм търсил, виж на сайта на Тошиба за Европа. Мойто лично мнение е да си слагаш вистата и да не се занимаваш с глупости. Аз съм на нея от 1 година и по-вече и паралелно в момента ти чаткам на Вин 7. Всичко си работи чудно!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Абе HP толкова ли лесно се чупят? На една приятелка и се развали преди няколко дена лаптопа, на друга и прави някви проблеми, на един приятел му се развалил и неговия... и сичките HP-та :blink: Мнение за Acer?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...