Jump to content
BulForum.com

купувам охлаждане за vga


Recommended Posts

... значи трябва ми перка за geforce2 mx400.

просто старата се прецака и искам да я сменя с каквато и да е, стига да е в изправност.

 

трябва ми за утре.

Link to comment
Share on other sites

Колко мм. е разстоянието между отворите?

 

p1000797ol9.th.jpg

 

ей т'ва представлява ...

5,5 см ....

Edit: Ех като почнете с тия снимки за щяло и нещяло.

Съжалявам, не мога да помогна.

 

Edit2: Извинявам се за тона.

Link to comment
Share on other sites

Около 12лв от всеки един магазин за компютри. А ако ти се чака 4 - 5 дена мога направо да ти подаря такава карта с все вентилатор и прочее.

Link to comment
Share on other sites

Около 12лв от всеки един магазин за компютри. А ако ти се чака 4 - 5 дена мога направо да ти подаря такава карта с все вентилатор и прочее.

12 лв? аз в ера гледам някаква перка за под 5 лв ... а да давам 12 лв. за карта, която струва 15 лв. :wacko:

 

@magnus, не разбраха какъв е проблема със снимката. давам я, защото и идея си няма кое се гледа в случая ...

Link to comment
Share on other sites

12 лв? аз в ера гледам някаква перка за под 5 лв ... а да давам 12 лв. за карта, която струва 15 лв. :wacko: ...
За под 5 лв има вентилаторчета за чипсет, с втулков лагер. 12 лева е комплекта перка, радиатор, пружинки за закрепване, щипки, термопаста.
Link to comment
Share on other sites

моя грешка. това в ера са "принадлежности" ... но все още не виждам смисъл да давам 10-12 лв. за карта, която струва 15 лв.

така че, ако някой има стара карта, която е дала фира и е останал вентилатора, да свирка.

Link to comment
Share on other sites

Имам една стара Рива ТНТ 16.Цялата с вентилатора и радиатора ти я давам за 5лв.Ако си навит така ми пиши ЛС.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...