Jump to content
BulForum.com

Бира


Recommended Posts

WEIHENSTEPHAN е като да си поръчаш обикновена биричка :D Не съм опитвал всичките им продукти, но поне половината са ми познати и даже не ми харесаха. Което пак си е въпрос на вкус. Но иначе в този Gollem има много приятно разнообразие от бири. Кофти е, че сигурно трябва да заделлиш една седмица и всеки ден да си на дегустации там, за да усетиш бирите наистина.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply
Кратко точно и ясно те попитах как се прави безалкохолната бира при положение, че плътността и е около 10%?

Aми сигурно не и слагат спирт :lol: Аз съм пил 17% Руска бира "БАЛТИКА" и ти казвам ,че като пиеш 2 и си под масата.И все съм се чудил как има толкова алкохол в нея.В Русия я ползваха начинаещите алкохолици :D :D

Link to comment
Share on other sites

Хубавата бира и хубавата жена си личат на сутринта. И двете им сменям марките и моделите според настроението, най ми понася живата бира в огромни количества. От бутилираната 5 л Хайникен не е в състояние да ми докара махмурлък, за разлика от Загорката - 2 Загорки = главобол. Каменицата е голям боклук вече и ми докарва само киселини, при все, че само Каменица пиех от българските. Два пъти съм попадал на мръсни шишета, с остатъци от сода каустик, за щастие в нищожно количество, което само ми причини 8 часово хълцане.

Link to comment
Share on other sites

Не съм отдавна фен на местната ни бира, чакам евентуално да я "оправят" някой ден...

 

И все пак искам да знам как по-точно след консумация на сода каустик минаваме на хълцане... Кевларено и тефлоново покритие на вътрешностите може би.... Аз съм виждал с очите си как умира човек точно от това. Марката на бирата не е важна... Само да спомена - не можа и един път да хлъцне... Не можа и никой да го спаси...

 

Иначе като цяло съм съгласен с горното изказване. Загорка продължава да е твърде газирана, Каменица вони ужасно, за вкуса да не говорим.... Дори някои евтини бири вече са по-напред с материала. За мен лично Шуменско и Туборг водят смело в класациите... Поне засега...

Link to comment
Share on other sites

По принцип от всяка бира боли глава, но пробвай Астика 2Л ако искаш да изследваш дебрите на махмурлука.

Link to comment
Share on other sites

И все пак искам да знам как по-точно след консумация на сода каустик минаваме на хълцане... Кевларено и тефлоново покритие на вътрешностите може би.... Аз съм виждал с очите си как умира човек точно от това. Марката на бирата не е важна... Само да спомена - не можа и един път да хлъцне... Не можа и никой да го спаси...

 

Концентрацията е много ниска - просто следи от сода каустик, достатъчни само да ти прогорят леко хранопровода.

Link to comment
Share on other sites

.,......пробвай Астика 2Л ако искаш да изследваш дебрите на махмурлука.

 

Позволи ми да не се съглася. От двулитровите (които не ги броя за бира) точно Астика е най добра, с най - плътен вкус и дори след две такива шишенца на сутринта съм си свеж като кисела краставичка :D .

 

 

Отивам да извадя втората от фризера, вярвам вече е стигнала заветните 5 градуса по скалата на чичко Целзий. Наздраве :beer: :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Позволи ми да не се съглася. От двулитровите (които не ги броя за бира) точно Астика е най добра, с най - плътен вкус и дори след две такива шишенца на сутринта съм си свеж като кисела краставичка :D .

Отивам да извадя втората от фризера, вярвам вече е стигнала заветните 5 градуса по скалата на чичко Целзий. Наздраве :beer: :beerchug

 

 

E не не не... КАК успяваш да изпиеш 2 литра течност и за колко време? 2 литра вода трудно успявам да изпия и то за цял ден ти за 4 литра бира ми говориш... тя верно не се задържа за дълго но все пак...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...