Jump to content
BulForum.com

Ботев - Локомотив


Stenli

Recommended Posts

дам, точно така! вие винаги сте морални победители! това е важното, момчета, не се отчайвайте!!! догодина ние пак ще ви бием, но вие пак ще сте морални победители.и така...следващите 20 години.

на кънчова поляна е много по-сладко...пък и такъв обрат, така драматично- по-сладко ми е и от 4:0!!!

до-виж-да-не от мен, отивам да се забавлявам, вие си поплачете!!!

Link to comment
Share on other sites

Момчета, все пак не трябва да забравяме и вечните "морални" победители. Да ви е честито! :D

благодаря браво вие имахте 3 удьра в рамките на вратата и вкарахте 2 гола(без коментар за дузпата тя е... нямам думи може да се характеризира просто като антон геновка :D ).но все пак ние играем 1/2 финал на купата и ако я вземем изрично ми пиши лично сьобщение да ми кажеш как славно сте направили 1 контра и една дузпа пьлна муцарела.не казвам,че ние не сме виновни-сигурно 5-6 чисти положения изтьрвахме ,но за поредна година си пролича дьььлгата рька на узунов-жалко за вас само мога да кажа,защото срещу шопите тази рька изчезва и тези дузпички няма да ви помогнат да играете по-силно срещу тях.единствения извод,който мога да направя е:ние подарихме победата на сьдията и локото да им е честита :lol:

Link to comment
Share on other sites

Честито на всички фенове на Локо :). Не заслужена победа, но победа. Ако всеки път този, който играе по-добре побеждаваше, тогава светът щеше да е друг ;). За съжеление такова нещо няма във футбола, за това - честито :)

Link to comment
Share on other sites

благодаря браво вие имахте 3 удьра в рамките на вратата и вкарахте 2 гола(без коментар за дузпата тя е... нямам думи може да се характеризира просто като антон геновка :D ).но все пак ние играем 1/2 финал на купата и ако я вземем изрично ми пиши лично сьобщение да ми кажеш как славно сте направили 1 контра и една дузпа пьлна муцарела.не казвам,че ние не сме виновни-сигурно 5-6 чисти положения изтьрвахме ,но за поредна година си пролича дьььлгата рька на узунов-жалко за вас само мога да кажа,защото срещу шопите тази рька изчезва и тези дузпички няма да ви помогнат да играете по-силно срещу тях.единствения извод,който мога да направя е:ние подарихме победата на сьдията и локото да им е честита :lol:

 

Няма значение дали са имали 3 удара или 1... или нито 1 резоутата е 1:2 аз не съм фен нито на Локо нито на Ботев... ама тва е истината... Победиха с 2:1 Вие като поведохте с 1:0 не показахте никво разиграване или няква ясна тактика с която да запазите преднината и ви наказаха. Дузпа според мен си имаше. Той Лилчо го хвана за краката кво искаш...

Link to comment
Share on other sites

891331_orig.jpg

Картинката обяснява всичко! Честито на всички приятели Локомотивци !!!!

10 години еб*ме жълти гадини.... :D

Link to comment
Share on other sites

Отново загубихме спечелен мач. Нямаше да ме е толкова яд, ако Локо ни бяха били с 4:0, поне щеше да е заслужено. А сега пак старите истории :angry1

Link to comment
Share on other sites

Аз незнам за тоя, ама отвънка имаше един бонус като си тръгвахме изяде няколко шута и полицаите го спасиха и след тва още едно бонусче на сточна гара се прости с шалчето и изяде шамарите :unsure: кви са тия хора незнам... :angry: търсят си сами белята.

Колкото до мача не ми се коментира :( :sick :sick :sick :sick :sick :sick :sick

 

Научете се, пише се УДАР!

А за шалчето на тоя, аз кат минах отпред вече му горяха шала.

А някой остана ли 10-15 мин след края?

Тези, които останахме на трибуната аплодирахме нашите, аплодирахме и играчите на Доко, а тея нарочно дойдоха да се дразнят. 2-ма от тях тръгнаха да помпат лицеви по средата на терена да се правят на мъже. И после кои били селяните...

Иначе това беше най-глупавата ни загуба откакто се помня. За 4:0 не ме беше яд толкова много.

 

резоутата

 

Давъм ороци по балгарски езиг.

Link to comment
Share on other sites

единствения извод,който мога да направя е:ние подарихме победата на сьдията и локото да им е честита :lol:

Защо ни я подарихте, морални победители? :D

Хайде, другия път не ни я подарявайте. А иначе онзи лаф за ракетата е всеизвестен.. :D

Link to comment
Share on other sites

Светът не е свършил с едната загуба от Кюстендилски отбор... Важна е купата на този етап, както и всеки следващ мач ! Не им доставяйте радост на буферите, като ви е кофти за загубата и като им показваме, че с достойнство приемаме поражението (а дори според тях сме били свикнали). Едно ще им кажа, да победата ви може да е била сладка, но скоро време ще я подсолите с няколко загуби. И нека не забравяме 13-те ви години в "Б" група. Ае наздраве ! :pirate

Link to comment
Share on other sites

Защо ни я подарихте, морални победители? :D

И аз това ще питам Тенчо, ако някога ми се отдаде такава възможност :)

 

Но защо по дяволите пусна Етов?

 

 

ae brat ne lafi lo6o za etov toi e pi4 sled 5 god 6e cyka za nekoi grand v golemite pyrvenstva ne6to ot sorta na man utd , real , milan ....

Нищо против Етов нямам. Даже напротив трябваше да го пускат по-често преди този мач. Дерби не се обръща от футболист с 30-40мин в професионалния футбол. Да го пускат в по-леките и не толкова важни мачове, а пък после ако покаже качества да го пускат и да обръща дербита.

А колкото за "man utd , real , milan" сигурен съм, че ще Ман.Ю. - Челси след няколко сезона ще е много по-интересен, когато нападенията им се водят съответно от Етов и Митко Илиев ;)

Link to comment
Share on other sites

За мен това си беше дерби като по учебник - редуваха се моменти с леко надмощие ту за едната, ту за другата страна, без то да е прекалено фрапиращо. В началото Ботев атакуваха, но защитата ни беше много стабилна. Мача в този си вид беше 1X2 и както и да беше свършил щеше да има коментари, че е незаслужен резултата. Съдийството беше доста слабо, като единственото, от което съм доволен е, че съдията пестеше картони, които биха довели до излишно изнервяне на мача. Дузпата си беше чиста - нито Лилчо, нито защитника играха с топката, като освен това, че Лилчо направи препречване (което, да речем, би могло да му бъде простено във вратарското поле) хвана нападателя с ръце. Съмненията ми за дълго рамо изчезнаха след като днес гледах репортажа.

 

@frodo Нали си правист (ако не бъркам нещо де :bgrin: ), погледни мнението си за феновете от тази гледна точка и прецени доколко информацията, която имаш е меродавна!

Link to comment
Share on other sites

А някой остана ли 10-15 мин след края?

Тези, които останахме на трибуната аплодирахме нашите, аплодирахме и играчите на Доко, а тея нарочно дойдоха да се дразнят. 2-ма от тях тръгнаха да помпат лицеви по средата на терена да се правят на мъже. И после кои били селяните...

 

Давъм ороци по балгарски езиг.

 

Аз останах... не всички бяха глупаци.Имаше 1 или 2 момчета от локо, които дойдоха и ни ръкопляскаха.

Просто селянията си казва думата :blink:

 

Колкото ОРОЦИТЕ ПУ БАЛГАРСКИ :lol: :lol: :lol: :lol: нии вечи сми гръмотни :punk

Link to comment
Share on other sites

Битката за Пловдив е свършила. Един е победител, друг - губещ.

 

И все пак ми е приятно, когато в София, (да не пропускам какво е усещането да слушаш мача Локо - Левски по радиото, заобиколен от колегите се левскари и да се наслаждаваш на вкиснатите им погледи при бурната радост от победния гол) колегите ми признават, че агитките и на Локо и на Ботев са уникални.

И все пак - от където и да го погледнеш - бием се за трошици. Битка за деветото място. Тъжно, но факт...

Link to comment
Share on other sites

10 godinii E*axme Jylti G*diniiii kvo da kaja to si li4i koi e nomer edno :}

Е*еш, но си т*п.

10 години еб*ме жълти гадини.... :D

И ти е*еш, но и ти си т*п!

И защо наричате десните си ръце жълти гадини...Ай.

 

По 2-3 пъти седмично играя с фенове на Локото мач и пичовете са свястни(някой от тях). Хората са или готини, или тъпаци. Няма значение кой от кой отбор е.

По темата-Тенчо обърка мача. Някой не можеха да ходят от умора още в края на първото полувреме, той направи най-тъпите смени. И то първата беше 20мин. преди края на мача, ако не се лъжа, другата 8. :blink:

Също така Жоро Христов нямаше ден. Той като не играе на ниво и целият отбор страда.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...