Jump to content
BulForum.com

Ботев - Локомотив


Stenli

Recommended Posts

Пускам темата, защото усещам, че ще има много коментари около мача и за да не разваляме темите за 2та отбора да си изливаме тука мъката и радостта. Ако админите имат нещо против да я трият :)

 

Аз само ще кажа, че съдията беше супер измисслен като свири лошо и за двата отбора. В крайна сметка не свири 2 фала пред вратата на локо след отбелязването на нашия гол, в последствие свири супер измислена дузпа, а накрая не показа червен картон на нашето момче, явно гузен за свирената дузпа. Общо-взето но комент, аз довечера ще гледам сашо диков се посмея :lol:

Link to comment
Share on other sites

Пускам темата, защото усещам, че ще има много коментари около мача и за да не разваляме темите за 2та отбора да си изливаме тука мъката и радостта. Ако админите имат нещо против да я трият :)

 

Аз само ще кажа, че съдията беше супер измисслен като свири лошо и за двата отбора. В крайна сметка не свири 2 фала пред вратата на локо след отбелязването на нашия гол, в последствие свири супер измислена дузпа, а накрая не показа червен картон на нашето момче, явно гузен за свирената дузпа. Общо-взето но комент, аз довечера ще гледам сашо диков се посмея :lol:

Аз мисля че имаше дузпа...

Link to comment
Share on other sites

Аз мисля че имаше дузпа...

 

И според мен имаше дузпа ;) Ботев след като вкараха гола си мислиха че са си оплели кошницата и може би на там отиваха нещата. Гола на Локо падна от нищото но въпреки това успяха да обърнат нещата. Честито на победителите ;)

Link to comment
Share on other sites

1 удър - 2 гола. това е футбола.

ако някой е бил до фена на локото, който се напери изведнъж от нищото като вкараха и след това май имаше шутове в главата, та ако някой е бил там да каже нещо

Link to comment
Share on other sites

10 години.

Честита победа на всички локомотивци!

а тоя антон генов не му препоръчвам да се мярка в Пловдив повече - нас ни поряза срещу Калиакра сега също свири гнусно, нищо че ни даде дузпа.

 

:beer: :beerchug

чико ще прегърне...ще прегърне..... :punk

 

Наздраве!

Link to comment
Share on other sites

Необяснимо след 1:0 Ботев се дръпнаха назад. Това беше пълна кретения. И дойде един гол от нищото, макар и след майсторско изпълнение. Локо първото полувреме само рушаха играта и накрая на мача бяха видимо по-свежи. Защитата на Ботев и Лилчо направиха груби грешки. Пълна анархия отзад. Алегре се раздаде най-много за Ботев. Иван Иванов обираше всички високи топки в наказателното поле на Локо. Не е лошо да го пробва Марков в националния ми се струва.

Догодина трябва да бием на Лаута. Но имаме нужда от нови футболисти и по-дълга пейка.

Link to comment
Share on other sites

1 удър - 2 гола. това е футбола.

ако някой е бил до фена на локото, който се напери изведнъж от нищото като вкараха и след това май имаше шутове в главата, та ако някой е бил там да каже нещо

 

Аз незнам за тоя, ама отвънка имаше един бонус като си тръгвахме изяде няколко шута и полицаите го спасиха и след тва още едно бонусче на сточна гара се прости с шалчето и изяде шамарите :unsure: кви са тия хора незнам... :angry: търсят си сами белята.

Колкото до мача не ми се коментира :( :sick :sick :sick :sick :sick :sick :sick

Link to comment
Share on other sites

Аз също бях един от хората, който си търсеше белята, но от другата страна. Мръсния бакшиш ме остави точно на шествието с френдовете ми(бяхме 3-ма). Обаче, шалчета, знамето и всичко както си е. Добре, че имаше ченгета.... някъв буфер започна да ми говори с високоговорителя на главата, ама се сдържах да не му вкарам пръта на знамето в лицето..... че щеше да стане една....

 

 

А иначе на мен ми хареса играта на Ботев... може би очаквах Какалов да се представи по-добре. Направи точно 1 смислен удар. Другите му бяха от някви смешни ъгли дет и Пеле надали е можел да вкара...

Link to comment
Share on other sites

Вкарахме голя и спряхме да играем... от където и да се погледне..

Link to comment
Share on other sites

Много жалко за загубата. Явно късмета не беше на наша страна, от толкова положения успяхме да вкараме само 1 ... А колко такива дет са си търсили белята, навсякъде бяха плъзнали такива малки "hools" много смях ми беше с тях. На няколко пъти щяха да останат без шаловете си, но бързо избягаха и се изпокриха. Тая вечер ще се пие, кои от мъка, кои от радост. :ghost

Link to comment
Share on other sites

Загубихме спечелен мач,нямам кво повече да кажа.

 

ПС:Някой ще ми обясни ли за кви 10 години става дума?2006 бихме локо,или някои тая победа не я броят...?

Link to comment
Share on other sites

Наистина Канарите вкараха 1 гол и се отдръпнаха в защита, ако се държаха както Локото можеше и да ни бият, но каквото станало станало ... Айде честита ни победа B) :punk

Link to comment
Share on other sites

Загубихме спечелен мач,нямам кво повече да кажа.

 

ПС:Някой ще ми обясни ли за кви 10 години става дума?2006 бихме локо,или някои тая победа не я броят...?

 

Броят я... ама освен нея друга помниш ли ?

Link to comment
Share on other sites

Броят я... ама освен нея друга помниш ли ?

 

 

Пич,аз когато съм гледал победи над локо,ти нали знаеш къде си бил ;)

 

PS:В Ташкент май... ;)

Link to comment
Share on other sites

Пич,аз когато съм гледал победи над локо,ти нали знаеш къде си бил ;)

 

PS:В Ташкент май... ;)

 

Да ама освен 3:2 друга победа е била "едно време" Аз съм бил на около 10-11 години и не я помня.

 

Ама както и да е. Гледах само 2-рото полувреме на мача. Ботев поведе и като че ли се уплаши от добри резоутат и после допуснаха 2 смешни гола. Честита победа на всички буфери...

Link to comment
Share on other sites

Честито на всички :) :) Виждам че жълтурковците вече си приемат загубите като нещо нормално така и трябва да е щото ги чакат още 20 годинки :) :)

Link to comment
Share on other sites

децата под 15години нямат право да говорят. днеска имах досег с поредния заблуден "фен" на локо. като го питах дали им е фен от годината, в която станаха шампиони, той ме погледна учудено и каза - как разбра?...искам да кажа, че локо винаги са имали и ще имат в пъти по малко привърженици. и това са главно хора, станали такива, щото беше модерно да си от шампиона на България.

за горните мнения дето се опитват да дразнят - ми няма да се получи, най много банан да стане.

и за последно искам и аз да честитя победата - по това се познава добрия отбор - без положение да бие. дано само президентшата ви не ви продаде на неправилния човек и дербито да умре, защото ние по слаби от това няма да станем, следващите няколко години само ще растем, а за вас не съм много сигурен.

Link to comment
Share on other sites

и за последно искам и аз да честитя победата - по това се познава добрия отбор - без положение да бие. дано само президентшата ви не ви продаде на неправилния човек и дербито да умре, защото ние по слаби от това няма да станем, следващите няколко години само ще растем, а за вас не съм много сигурен.

Имаха едно в самото начало на мача. А за последното изречение искрено се надявам да сме само на горе :punk Колкото до съдията аз имам претенции за 3 фала в/около наказателното поле, които не свири в наша полза. Едното беше първото полувреме, а другите 2 след нашия гол. Иначе съдийството като цяло беше отврат, тоя пич свири адски зле :sick

Link to comment
Share on other sites

Това че имате голямо самочувствие е добре, само че мисля само вие си го вярвате това с растенето биете 3 мача и айдеее "ще играем шампионска лигаа". За феновете мога да кажа че тези на Ботев са на светлинни години от тези на Локомотив ;) Повече не искам да говоря защото ще си изпрося червения картон ;)

Link to comment
Share on other sites

Имаха едно в самото начало на мача. А за последното изречение искрено се надявам да сме само на горе :punk Колкото до съдията аз имам претенции за 3 фала в/около наказателното поле, които не свири в наша полза. Едното беше първото полувреме, а другите 2 след нашия гол. Иначе съдийството като цяло беше отврат, тоя пич свири адски зле :sick

Дам.. избраха възможно най-кофти съдията , поряза и двата отбора на няколко пъти..

Link to comment
Share on other sites

Това че имате голямо самочувствие е добре, само че мисля само вие си го вярвате това с растенето биете 3 мача и айдеее "ще играем шампионска лигаа". За феновете мога да кажа че тези на Ботев са на светлинни години от тези на Локомотив ;) Повече не искам да говоря защото ще си изпрося червения картон ;)

приятелю :)

кажи ми колко сериозни хора, имам предвид на възраст над 20г., познаваш фенове на локо и колко такива - на ботев :rolleyes:

всички фенове на локо, които аз познавам освен да се напиват до безпаметност и да псуват, друго не умеят. единствено един приятел имам от локо, който не е такъв, но той все пак е юрист и си признава, че след като станаха шампиони се оказало, че локо има доста "верни" фена...

Link to comment
Share on other sites

Мачът беше сравнително равностоен. Особено първото полувреме никой от отборите нямаше явно превъзходство. Второто ние почнахме по-добре първите 5 минути, но след това вие ни навряхте във вратата до 70-ата минута и успяхте да отбележите заслужен гол. Вие изненадващо се прибрахте в собствената си половина да браните резултата, но нашите после почнаха да атакуват малко по-масирано и положенията не закъсняха. Смяната на Митко Илиев беше повратния момент в двубоя. Заков се включи много добре и подаде перфектен пас към Въндев, който заби по страхотен начин гола. Вие се сринахте тотално психически, дори и физически. Имаше дузпа срещу Анатоли Тодоров, която Генов(страшно неадекватен по време на цялата среща) подмина, но както и да е. При второто положение вече нямаше как да не свири. Много щеше да стане даже и за некадърник като него. Горанов се засили и хладнокръвно отбеляза втория, решителен гол. Двубой след това нямаше. Ние владеехме топката и си подавахме спокойно в предни позиции и така до края на срещата. Вели имаше възможност да отбележи трети гол към края, но Лилчо закова топката.

Общо взето съм доволен от двубоя. Имаше напрежение, грубости(Харизанов и Минев ритаха като коне...), обрати и драми. Какво повече може да иска човек от едно дерби?

 

 

П.С. frodo, всеки отбор има и такива фенове. И в това няма нищо лошо. Ако идват на мачовете и подкрепят отбора, то какво значение има дали са станали фенове преди 1, 2 или 10 години? Обстоятелствата нямат значение. Важното е отборът да се подкрепя.

Link to comment
Share on other sites

Ботев изпуснаха спечелен мач.Няма такива кретени.

Абсолютно. Вече толкова дербита съм гледал - и победи, и загуби, но за пръв път виждам толкова тъпо да изпуснем победата! За 10 минути всичко се сгромоляса.

Тенчо Тенев трябва да си направи изводите. Това, че е прост селянин и футболистите имат респект от него заради псувните му. Но за да се бие в дерби трябва и акъл. Локото ни превъзхождаха тактически. в началото играха затворено, за да не можем да прави контри. След като вкарахме вместо да си заздравим защитата да изчакаме и да ги нокаутираме с 2ри гол продължихме на юруш и бам - Въндев ни вкара от нищото. Не, че е лош играч, но как може точно Въндев да ни вкарва за четвърти пореден път ?!? Толкова ли е сложно да го опазят. Другият им нападател Илиев може и да е бил супер играч на 14-15, но сега сам се пази.

Да се върна на Тенев - айде Какалов беше контузен, ясно защо го смени. Но защо по дяволите пусна Етов? Той юноши не пуска срещу отбори като Пирин и Берое, а сега реши, че играч с 20 мин в А група ще обръща мача. И защо смени Муши, като това му беше първи свястен мач от доста време?

Да не говорим за нашите "заучени" изпълнения. Това са професионални футболисти поне при корнери и непряк свободни трябва да имат някаква координация помежду си.

 

Много съм разочарован, защото се бихме сами. Имаме няколко свястни играча, които имат и нужният опит за такива дербита. В момента състава на Локото също в общи линии е млад. Иванов, Милиев, Кики и Даксон имат далеч по-малък опит от повечето наши футболисти. Да не говорим за нашите дебютанти в дербито - Харизанов и Попов. Все едно за пръв път играят в напрегнат мач. Харизанов цял мач си търсеше картон.

Лятото трябва сериозно да се работи. За да сме конкурентно способни и да не ми се налага да слушам и чета хвалбите на разни пубери за отбор, ръководен от жена, която до преди 6 месеца не е знаела и правилата на играта (всъщност може и още да не ги знае)!

 

Аз мисля че имаше дузпа...

Съдията според мен си свърши работата добре. Имаше няколко спорни положения, но това е нормално за дерби от такъв ранг!

 

Догодина трябва да бием на Лаута. Но имаме нужда от нови футболисти и по-дълга пейка.

Селекцията определено ни е странна. Пролетта почнахме да играе с 3-ма в атака и дадоха под наем в Родопа Шивача. Един от 3-мата нападатели да не е линия и някма кой да пуснат, щото халфовете също са малко.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...