Jump to content
BulForum.com

Къде е най-евтиния магазин за GSM-ми в Пловдив?


Reventon

Recommended Posts

Мисля да си купувам нов GSM,защото стария се развали.За това ви питам къде е най-евтиния и хубав магазин за GSM-ми в Пловдив?Вие от къде си взехте вашия и доволни ли сте как работи,каква му е гаранцията,за колко пари го взехте и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Мисля да си купувам нов GSM,защото стария се развали.За това ви питам къде е най-евтиния и хубав магазин за GSM-ми в Пловдив?Вие от къде си взехте вашия и доволни ли сте как работи,каква му е гаранцията,за колко пари го взехте и т.н.

Вземи си от Vega-та на центъра и няма да згрешиш. Телефоните са наистина добри, не са обвързани с оператор, цените са доста добри и не са надути както в операторските магазини, обслужването е много добро (особенно има един пич с очила, който е адски точен) и гаранция, има страшно много апарати и голям избор абе общо взето всичко е перфектно. Горещо препоръчвам! :)

Link to comment
Share on other sites

www.get.bg

Вече 4-5 телефона съм си купил от там, нямам никакви проблеми. Цените са по ниски от вегата, а и дават данъчни фактури, а не опростени като във вегата. И гаранцията е 2години, а не 1 като във вегата. Абе изобщо тая вега е пълен шит :)

Link to comment
Share on other sites

ДА!И моя от Вега го купувах-скапа се и след месец ми дадоха чисто нов.Вече година ползвам новия апарат(и година стария) и нямам проблеми.Точни са :)

Link to comment
Share on other sites

Цените на вега не знам дали сте ги гледали, та разбрахте, че са ниски !?!

На почти същите пари от Германос примерно ще си купите същия телефон - верно с карта, но 5 лева на месец такса са нищо.. Поне за мен по-добре телефона да е от някой свестен магазин, а не дубайски шит на килограм и тука разкодирани от някой незнаен воин..

Link to comment
Share on other sites

Аз изнамерих едно магазинче което е много евтино.. пример: когато си взимах к800и в германос беше 460лв аз си го взех за 345лв. Намира се до входа на халите от дясната страна между входа и дюнерите. Забелязах, че доста телефони са с по 100тина лв по-евтини :) Кофтито е, че там не продават кати памет за телефоните и мисля, че и самите телефони нямат (поне моя нямаше). За сега не съм имал проблеми с тела.. не, че това зависи от магазина де (щото не ги правят те :) ) но да отбележа за протокола :D

Link to comment
Share on other sites

Потърси в нета по форуми и сайтове за китайски/японски директни производители и си го поръчай. 6300 с доставка е 260 кинта чисто нов,като в мтел е 299 с договор + тва тия телефони за България нали си имат и по бутоните буквички, глезотийки, инсталирани допълнителни какви ли не шитове.Оттам просто идват с 3 езика съответно китайски или японски и разбира се английски.Другият вариант е да идеш на почивка в Англия и да се върнеш с телефон, или някой приятел да ти го прати..за друг по евтин вариант не се сещам.

Link to comment
Share on other sites

и аз съм доволен от вегата за няколко години съм сменил 5-6 телефона от там до сега с нито 1 не съм имал проблем ,

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

добре защо са толкова по-евтини? искам да си купя н76 която в хенди например е към 770лв, а във вегата и в още един магазин който случайно видях на главната е 550лв. тва са 200 и кусур лева отгоре, за какво?! наем/гаранция/сервиз? да не би по някакъв (нз какъв, за тва питам) начин да са по-лоши телефоните, разкодирани или нз кво..? а някой ако има някво инфо за н76, тоест дали вече е наред и има нови партиди с качествени части и не се лющи плс да каже щото от 2 месеца го мисля тоя телефон и не мога да се реша заради тоя проблем. в хенди единствено потвърдиха проблема (другите казват че не са имали такива случаи) и казаха че понеже е признат от нокиа дефект, както в нормалните страни, го оправят. обаче после пак така ставало така :) ...за тва ме посъветваха да избера някой друг телефон - евала, поне са честни.

Link to comment
Share on other sites

от страната на Mc donalds на центъра има едно магазинче за телефони преди 2 години горе долу когато си купих н70-то го взех на цена 700лева а навсякъде вървеше от 850 до 900 лева ... никви проблеми не съм имал освен един път когато се заразих с вирус и телефона не ми се включи и се побърках ама ми го оправйха за без парички :)

иначе за вегата съм слуша много добри впечатления

Link to comment
Share on other sites

За Вегата не знам с добро или с лошо... :angry:

 

Обслужването е на ниво.

Русата продавачка беше много услужлива, когато 10пъти посетих сервиза с един повреден Самсунг.

Момчето с очилата(един слабичък и висок) също е много приятен.

 

От тук нататък обаче зле...

 

Собственикът на магазина нехае за телефоните и за гаранционните права на закупените от него стоки.

Но си има цака, стига да не караше служителите му да ме лъжата в очите, карай...

Аз чрез КЗП си взех нов апарат, но нервите които потроших по разправиите никой не ми ги плати.

А аз през това време докато обжалвах си взех нов апарат и покрай тази история сестра ми намаза.

 

Не бих казал, че моят проблем е изцяло по вина на ВЕГА(големите пИдираси са в К&К електроникс, но това е друга тема) и затова като купуваш телефон от където и да е, е хубаво да си знаеш гаранционните условия и правата ти на потребител.

 

Нещо повече: от лятото на 2006та година си спомням, че приеха закон, че гаранцията на всяка закупена електроника е 2 години или повече, независимо какво пише на гаранционната карта.

 

(само като лек пример: имах бялото н73, което ми се стори че е развалено(оказа се проблем в СИМ картата..), дадой го на ремонт, който се проточи повече от 30дена и хората предложиха да ми сменят апарата с друг, това си мисля, че е вече коректно отношение ( 2Бе - рокс :punk ))

Link to comment
Share on other sites

Потърси в нета по форуми и сайтове за китайски/японски директни производители и си го поръчай. 6300 с доставка е 260 кинта чисто нов,като в мтел е 299 с договор + тва тия телефони за България нали си имат и по бутоните буквички, глезотийки, инсталирани допълнителни какви ли не шитове.Оттам просто идват с 3 езика съответно китайски или японски и разбира се английски.Другият вариант е да идеш на почивка в Англия и да се върнеш с телефон, или някой приятел да ти го прати..за друг по евтин вариант не се сещам.

 

Дрън дрън та пляс. Вземи си китайски ментета та после да си ги биеш в главата. Наскоро по телевизията говореха точно за някакви такива телефони продавани от магазин в Търново ли беше, Горна Оряховица ли беше - онзи вилает там. И момичето се жалваше че се скъсала да си търси гаранцията и някакъв друг техник като го видял и обяснил че това е правено за китайския пазар, 5то качество телефон, верно евтин но точно толкова и качествен. Ако имаш излишни пари - действай - прави си експерименти. Аз предпочитам да пазарувам от проверени места.

Link to comment
Share on other sites

от страната на Mc donalds на центъра има едно магазинче за телефони преди 2 години горе долу когато си купих н70-то го взех на цена 700лева а навсякъде вървеше от 850 до 900 лева ... никви проблеми не съм имал освен един път когато се заразих с вирус и телефона не ми се включи и се побърках ама ми го оправйха за без парички :)

иначе за вегата съм слуша много добри впечатления

 

Мисля че точно от това магазинче си взех сегащният телефон.Вървиш от Макдонълдс към Джумаята и той е от лявата страна преди Екселсиор?

 

Та отидох там и това което търсих го нямаше но след като попитах се обадиха и за 15 минути ми донесоха телефончето от склада.Цената беше с 80 лв. по-ниска от всички други магазини и вериги.Да не говорим че ми дадоха някакъв телефонен номер ако имам някакъв проблем с менюто или с каквото и да е да им звънна.Или ми предложиха ако имам проблем в магазина пак могат да ми помогнат.Супер коректни са!!!!!

 

Вегата купих 2 телефона и наистина не са никак коректни!Не съм доволен нито от обслужването нито от гаранциите им.Не бих купил вече от там.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Дрън дрън та пляс. Вземи си китайски ментета та после да си ги биеш в главата. Наскоро по телевизията говореха точно за някакви такива телефони продавани от магазин в Търново ли беше, Горна Оряховица ли беше - онзи вилает там. И момичето се жалваше че се скъсала да си търси гаранцията и някакъв друг техник като го видял и обяснил че това е правено за китайския пазар, 5то качество телефон, верно евтин но точно толкова и качествен. Ако имаш излишни пари - действай - прави си експерименти. Аз предпочитам да пазарувам от проверени места.

 

Незнам кои са тези сигурни и проверени места за които говориш.......ЗАЩОТО всяка стока,която влиза в БЪЛГАРИЯ е последно качество/незнам 5-то ли е или 10-то/ :excl:

ВСИЧКО без изключение :excl:

Така че успех с проверените магазини!

Link to comment
Share on other sites

Цените във Vega,Germanos или Mtel са едни и същи,НО има такава врътка

в Мтел,Глобул и т.н. мобилни оператори Nokia E51 е 400 лева с карта с месечна такса и 460-470 лева само за апарата,а във Вега 400 лева е само апарата!За хора,които не искат да си сменят телефона като мен Вега е по-добрия избор :) .А за проблемите с гаранцията-и във Вега сменят телефона ако не го оправят за месец :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...