Jump to content
BulForum.com

Най-дразнещи паразитни думи


Recommended Posts

Мисля , че е lucker-късметлия.. 1 братле говори по подобен начин и г/д съм им свикнал на тия фрази.. другото беше "пасни бутилката" , което би тряало да значи "подай бутилката" xD Вариации много :D

Бати ужаса :blink: :P

 

ПС. Дума LUCKER в английския език няма. То кофти, че трябва да загряваш и вариациите.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply
"Ааа, тоя е чийтър! Виж го бе, де#а и пекато, пак ме килна. Леле тоя как лийчва! Ходи да харвиш за икспириънс. Ти си е@ати и нууба! А ония крийп да знаеш к'во ми дропна?! Няма такъв стаф! Ония юнийк айтъм колко голд струва? Гъ Лъ, Хъ Фъ! А, ония е дропър. Гъ Гъ! Лол! Рофълъ! ВъТъФъ!? Фааааак!

...

А шамар! Седя си аз в парка и се наслаждавам на слънчевите лъчи и някакви "гиикове" на съседна пейка ми надуват главата...

Link to comment
Share on other sites

...

А шамар! Седя си аз в парка и се наслаждавам на слънчевите лъчи и някакви "гиикове" на съседна пейка ми надуват главата...

 

Много зле за българския език, ама какво да направиш, това е само един от многото отрицателни ефекти вследствие на прекалено, споделено време пред виртуални игри.

Един камък и от който да почнеш, няма да сбъркаш!

Link to comment
Share on other sites

като стана на въпрос

имам напредвид

имам впредвид

 

не са точно паразитни думи, а по-скоро грешно използвани изрази, но ме влудява, когато някой от Бостън Селтикс ги използва. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Как никой не е отбелязал "някъв такъв" :blink:

"И тя няква такава ми се пули " :angry1

"Някво ей такова ми е супер тъпо" :angry1

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...