Jump to content
BulForum.com

технически преглед-без платен пътен данък-къде в пловдив


slavi032

Recommended Posts

технически преглед-без платен пътен данък-къде в пловдив.някои да знае каде може да се мине.защото нали искат да се направи технически преглед на автомобила да се плати данъка.някои знаели каде може да мина без да съм платил данъка.:)

Link to comment
Share on other sites

Няма проблем. Носиш си вносната бележка за платен данък по банков път за 2007-ма година. Данъка може да внесеш в офиса на ТБ"Инвестбанк", има такъв на Сточна гара до сладкарница "Неделя" там ще ти кажат номера на сметката. Провери в интернет колко точно ти е данъка.

Плащането по банков път спестява и висенето на опашка в данъчното, когато трябва да се представи документ за платен данък и пред нотариус, при прехвърляне собственоста на автомобила ;)

Link to comment
Share on other sites

Няма проблем. Носиш си вносната бележка за платен данък по банков път за 2007-ма година. Данъка може да внесеш в офиса на ТБ"Инвестбанк", има такъв на Сточна гара до сладкарница "Неделя" там ще ти кажат номера на сметката. Провери в интернет колко точно ти е данъка.

Плащането по банков път спестява и висенето на опашка в данъчното, когато трябва да се представи документ за платен данък и пред нотариус, при прехвърляне собственоста на автомобила ;)

интересно ми е как точно се проверява в интернет колко точно ми е данъка?

 

edit: точно щото чичко гугъл не ми връща точни спецификации за дължимия от мен данък, затова попитах. помислих че има някъде някакъв ивд електронна справка подобна на тази за здравното или пенсионното осигуряване, явно греша и личното явяване в институциите е неизбежно.

Link to comment
Share on other sites

http://pariteni.com/Calcs/1679091c5a880faf6.html - Примерно. Но до колкото знам от тази година всяка отделна община определя размера на данъка. Затова калкулатора показва ценови диапазон, но колко точно е не знам. Някой ако има информазия да каже.

 

Поздрави! :)

 

EDIT: До колкото разбрах от новините, който са в нета, данъка за МПС остава непроменен, т.е. гледа се долната граница на калкулатора. Не можах да намеря официялен източник на информация, така че най-добре се обадете и питайте колко точно е.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...