Jump to content
BulForum.com

Nokia N95 и GPS


samkijot

Recommended Posts

един приятел ме помоли да му сложа някакви карти, ако е възможно .... на мен пък не ми се занимава много с тоя телефон, а и доколкото погледнах малко е сложно с тея gps карти.

така че ако някой може да каже "в кратце" какъв е номера на китайката, ще му бъда благодарен

 

може и някакъв линк с инфо .... (знам, че има google, ама в момента нямам време и желание да се ровя)

Link to comment
Share on other sites

един приятел ме помоли да му сложа някакви карти, ако е възможно .... на мен пък не ми се занимава много с тоя телефон, а и доколкото погледнах малко е сложно с тея gps карти.

така че ако някой може да каже "в кратце" какъв е номера на китайката, ще му бъда благодарен

 

може и някакъв линк с инфо .... (знам, че има google, ама в момента нямам време и желание да се ровя)

 

Ами на 1 приятел на н95-цата има tomtom някаква програма..потърси я. Ако успея да се видя с него ще го попитам как точно се правят тези щуротий

Link to comment
Share on other sites

tomtom na N95, разпознава вградения GPS?!

Edit:

Deathzone - и аз тва питам - щото мисля смятам че tomtom не разпознава вградения GPS заради ограничения в SDK на Symbian.

Link to comment
Share on other sites

за да работи с вградения gps ти трябва или Route66 Mobile v7.3.486 или garmin mobile xt препоръчвам ти 2то има по / подробна карта на България аз го ползвам на н82ката без забележки. Успех

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
за да работи с вградения gps ти трябва или Route66 Mobile v7.3.486 или garmin mobile xt препоръчвам ти 2то има по / подробна карта на България аз го ползвам на н82ката без забележки. Успех

а това garmin mobile xt "пакетен" софтуер, в който е включена бг карта ли е?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...