Jump to content
BulForum.com

Opel Vectra


sek800

Recommended Posts

Аз опелите си ги харесвам и специално тая дето сек800и си я е снимал мн ме кефи и сам се возил в нея щото шофиора и ми се пада вуичо и даже мога да ви кажа че вози хеХтра и мой да фанат от нея не 3000 ми и 5000 лв така че тея дет говорят че евтино се харчат колите да си барат ушите.Опела е екстра

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply
Аз опелите си ги харесвам и специално тая дето сек800и си я е снимал мн ме кефи и сам се возил в нея щото шофиора и ми се пада вуичо и даже мога да ви кажа че вози хеХтра и мой да фанат от нея не 3000 ми и 5000 лв така че тея дет говорят че евтино се харчат колите да си барат ушите.Опела е екстра

Гого,аз за тоя дръвник ако зема 5000,половината щи ги дам на тебе ве! :lol: Наистина е поддържана,ама много и даде.Пък и гледам другите раздели,земи малко по-смислени неща да пишеш,че ще има поне 20%.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

На Вектра Б знаете ли как се въвежда кода за радиото.Имам кода имам и книжката ама какво се натиска как някой знае ли?

Link to comment
Share on other sites

Абе хора помощ кажете как да сложа спортен филтър на Векра А 2.0 пълна инжекция 115-то коня, звучи тъп въпросът но който е слагал е видял доста зор затова искам помощт.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Слушайте ся една истина. Аз карах дълго дълго време Вектра А 1,6 бензин моноинжекция. Лично аз съм и врътнал около 200 000 км. А преди мен са я карали също много. Средно километража й беше запецнал на 680 000. Никой не знае колко са отгоре ........ Няма правен основен ремонт. Там вежди, прагове - не броим. Та нон стоп е карана на газ. Среден разход -10 на газ извънградско. Продадохме я щот беше на много години. Та по отношение на опел - това са най добрите машини за БГ условия. Слагат всички други таратайки в задния си джоб :P :P :P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Здравейте, съжалявам ако оспамвам темата, но тук става дума за опел ве„х„тра :) и искам да ви попитам, спрял съм се на един OPEL Vectra 2.0i 16V GL 3 / 1996 B генерация (или не знам точно как се води) може ли да ми кажете дали има сериозни често срещани прблеми в този модел, колата съм я избрал в швейцарски сайт за употребявани автомобили, и понеже ще ми стъпи на близо 3к лева за това се чудя дали да се отказвам от тази ми идея. На снимките изглежда перфектен, но нали знаете снимките не са това, което всъщност е колата

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Карам ВЕКТРА А, 1991г., всичко е добре, но е студена.Стрелката почти не се отделя от синята зона и "парното" е слабо.Двигателят е C16NZ. Сменях термостата, никакъв резултат. И други колеги се оплакват, но са се примирили с положението. Аз още вярвам, че нещо може да се направи търся мнения.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...