Jump to content
BulForum.com

Състояние на пътищата


amam

Recommended Posts

Изобщо не си офтипк, мисля - това си е направо в десятката!

Това със завършването скоро е ирония! :rolleyes:

Брей, що се нервиш толкова? Така няма да оправиш нещата!

Напълно разбирам гнева ти, ама само думи, думи... Грабвай оръжието и влизай в общината! Ако не - хващай кирката и на пътя да помагаш...Ако и това не те устройва - велосипед или ходене пеш помагат много. А то какво става - всеки се метнал на една кола и бръмчи нагоре-надолу с цел и без цел. Колко пъти си спирал на спирката да прибереш зъзнещите чакащи в твоята посока? Аз съм го правила!!! Дори с такси като съм се возила съм качвала непознати и така хем ми излиза по-евтино, хем стигам по-бързо , хем и хората доволни на същата цена като градски транспорт със супер бързина и качество. Ама акъл трябваааа, а не само мрънкане и дрънкане!

 

Цялата тъпа система е такава - да са един-двама да се разберат, ама това са десетки институции, нива, отдели, цели семейства чиновници...Ти се радвай, че се е започнало изобщо. Има и по-тежки случаи, където нама път, а една помийна яма! Иди гази!

Да не би някой да се трогна да работи в трите почивните дни на ремонта на Източен? А в първия работен ден станаха гигантските задръствания, щото затвориха половината платно на кръстовището с Мария Луиза. Днес пак е същия хаос в другото платно! И кво? На мен и теб ни пука, ама това не оправя нещата. Само ни образува нерви, съсипва ни здравенцето и за кво? Даже не е и за един гол ***!

 

Ето и аз се впрегнах :angry1

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply
Ходът на ремонтните работи на бул. "България" ще бъде обсъден

 

А така пак са си намерили Повод да се съберат да Хапнат и да пийнат. Хич и няма да засегнат темата с Лунния пасаж сигурен съм.

Link to comment
Share on other sites

Шибана работа са тия пътища!Сигурно най-добрия в България е м/у Кърнаре и Певците!Който е ходил към Троян трябва да е минал от там.

Link to comment
Share on other sites

Брей много са се разработи ли бе. Сега оправят Даме Груев (не го асфалтират за жалост) и бул. Ал. Стамболийски са почнали да го кърпят... :lol: За сметка на това са се открили 1 милион нови дупки и се разширяват - Руски, Цар Борис 3-ти (в началото), Никола Вапцаров. :angry1

Ефекта от цялата тая гимнастика може и да закрепи положението тази година... :bgrin:

 

Поздрави!

Link to comment
Share on other sites

Състоянието на пътищата в България и в частност Пловдив най-точно и кратко може да се характеризира по следния начин :

Ебало си куче ушото !

Link to comment
Share on other sites

Имам Рд и едно от пожеланията ми беше НЕ Нова кола а Здрави пътища за да не си чупа сегашната :) ех... какъв мечтател съм :P :D

Link to comment
Share on other sites

Е и ? Щяха да останат само най-кадърните и най-добре работещите. Тази гледна точка е много абсурдна.

+ това колите винаги ще се разваля ама... няма да е като сега... на всяка улица всеки ден по 3-4 спукани гуми + изкривени Джанти (да не дава бог и катастрофи).

Link to comment
Share on other sites

А замисляли ли сте се , че ако пътищата бяха без дупки половината автосервизи щяха да фалират ?

в европа и америка като няма дупки сервизите да не са фалирали?

Link to comment
Share on other sites

в европа и америка като няма дупки сервизите да не са фалирали?

Не, но едва ли са толкова голяма бройка на глава от населението както тук...

Link to comment
Share on other sites

Ами има го и момента с цената на труда. Ако се окаже че е по-ефтино да си купиш нова кола отколкото да си ремонтираш старата май май ще се позамисли човек. Пък и затова застрахователите в щатите определят застраховката според това колко сигурна е колата защото престоя в болница за 1 месец примерно е значително по-скъп от коя да е кола... Отделно че ако повредите са повече и трябва 3-4 човека да работят месец за да ти оправят колата то излиза че е значително по-ефтино да ти платят тотална щета и пак да си вземеш нова... нормално, не като тука с трици маймуни да ловим а в сервизите техниката да е под всякаква критика.

 

Наскоро бях в сервиза на Хаас и останах изненадан колко чисто е вътре, а не кочината която съм свикнал да виждам в един сервиз. По случая се сетих за едно нещо което ми го разказваше познат: Били в Германия и на техен познат (германец) нещо колата взела да му прави проблем и нашенеца веднага - еди какво си трябва да пипнеш - дай ми инструментите и ще ти го оправя, обаче германеца си кара колата на сервиза, качват я на стенда, бордовия компютър си и компютъра на сервиза си правят за 2 минути лаф-мохабед и се вижда какво е - като едното от това което и има на колата е каквото е казал нашенеца, само че се оказва че има и 2 други дреболии, които всъщност са причинили това и ако са били направили каквото нашия човек е препоръчал, след 2-3 седмици пак е щяло да се скапе по същия начин... На мен един пишман майстор 3 пъти ми сменя свещите преди да му се развикам че да вземе да огледа и кабелите да го е** щото ми писна да сменям свещите и да се скапват след няма и месец и се оказа че единия кабел не е съвсем наред, само че пича гледа че единия цилиндър не работи добре, вади свещта и вижда че е сдухана и аре нова и бегай...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...