Jump to content
BulForum.com

Проблем с Motorola RAZR V8


LaN

Recommended Posts

Абе имам една Моторола V8 от преди месец , доста ми харесва иначе. До момента не бях го оставял телефончето да му падне хептем батерията, но днес се улисах доста и то пискаше бая време... но кой да му обърне внимание . Изгаснало само . Сега - включвам го в зарядното - няма никой братче. Има една лампичка дето индикира кога се зарежда - не свети. Телефона не може да се включи ....... Боцнах го към компютъра , има опция да се зарежда през usb-то, светна лампичката, но си свети постоянно , все едно съм направил връзка , а не през 3 секунди , както когато се зарежда. А в компютъра изобщо не може да се види телефона както обикновенно. Като го включа към зарядното или usb-то , за момент на екрана се появява буквата М и изгасва. Когато е към usb-то, след 10-15 мин държане така , компютъра индикира че намира вънщшно устройство .... и след секунда индикира че се е изключило. Няма нито включване , нито зареждане тва животно . Идеи ? Или да го нося направо в сервиз ? Лошото е , че ми я подариха направо от централния офис на моторола България и е без гаранция към някой от техните дистрибутори, та трябва да се разкарвам до София пък нямам следващите 2 седмици път натам . Предложения какво да го правя животното ?

Link to comment
Share on other sites

За зарядното незнам,но за компютъра трябва да инсталираш драйвърите.

 

Всичко е инсталирано . До момента си работеше перфектно с Motorola Phone Tools инсталирани на компа. Проблемът не ми е връзка с PC-то . Проблемът е , че се изтощи батерията до дупка и сега не иска нито да почне да зарежда , нито да се включи.

Link to comment
Share on other sites

А може някой елемент в батерията да е опукал тотално и по никой начин няма да запали....опитай с нова батерия....ако имаш възможност пробвай от друг телефон преди да купуваш.

Link to comment
Share on other sites

Батерията е с един елемент и почти няма начин да е стара. Изкарай я от телефона, изчакай около минута и пак я вкарай. Включи зарядното и виж какво става. В допълнение няма начин да е разредена под допустимия минимум, т.к. телефона изключва.

Link to comment
Share on other sites

Батерията е с един елемент и почти няма начин да е стара. Изкарай я от телефона, изчакай около минута и пак я вкарай. Включи зарядното и виж какво става. В допълнение няма начин да е разредена под допустимия минимум, т.к. телефона изключва.

 

Мерси :punk Стана :D Изкарах батерийката както каза , само че си имах работа и ..... забравих и телефон и батерия :lol: Стоя около час и нещо извадена. Включих го в зарядното и веднага индикира че е започнал да се зарежда :D Работи си нормално вече. Интересно защо се получи това нещо ? Като почна да се зарежда - около 20 мин. сигурно му трябваха , за да покаже че батерията е заредена с 1 чертичка , обикновенно ми зарежда много бързо. А иначе, преди да изгасне -половин ден пискаше , но ми беше малко натоварано и хич не ми бе до него. Казаха ми , че тия телефони са с някаква версия на Линукс ..... дали наистина може от недоглеждане да съм я разредил под допустимото ?

Link to comment
Share on other sites

Защото това е единствения начин да ресетнеш процесора. Акумулатора е винаги свързан към процесора, софтуера си върви, само минава с слийп като се изключи тела. Софтуер без бъг не може, а бъг с ресет се оправя :P

Link to comment
Share on other sites

Да :) Аз изчетох бая писаници по разни hi-tech форуми , но никъде нямаше и дума обелена за този модел (имам предвид за проблеми и решенията им) . На предишни модели на моторола- бяха обяснили за ресет с някви извънземни тактики с карфици и тем подобни изпълнения, но аз добре че не посмях да си правя експерименти :) Благодаря отново AlBundy :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...