Jump to content
BulForum.com

Предаване за клубна (транс) музика в региона на ПЛОВДИВ


Katsarov-DJ

Recommended Posts

Katsarov

Sky Session 024

(20-06-2008)

On KatraFM

 

Tracklist:

 

01. Dynamic Motion - My Beautiful Spirit (Dc Project Ectoplasmik Remix)

02. 4 Strings - Catch A Fall (First State's Dark Remix)

03. ID

04. Derelict - Prediction (Original Mix)

05. Aurosonic - Solar Breath (Original Mix)

06. Signalrunners - Static Erratic (Original Mix)

07. Morandi - Angels (Bobina Megadrive Dub)

08. Signalrunners - Translations (Original Mix)

09. Off Key - Showdown (Ali Wilson & Scott Attrill Remix)

10. Katsarov - Drunken Driver (Extended Version)

 

Надявам се да ви е харесало :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Katsarov - Sky Session 025 on KATRA FM (27-06-2008)

 

Tracklist:

Katsarov

01. Atlantide - Eternity (Original mix)

02. ID

03. Serenade - Most Beautiful Happened (7 Skies & Static Blue Remix)

04. Arpegia & Olivier P. pres. Fast Distance - Kilimanjaro (Original Mix)

05. Vincent De Moor - Fly Away (Sean Tyas Remix)

06. Simon Patterson vs. Ronski Speed feat. Aruna - Smack All The Way (Katsarov Mashup)

07. Arpegia & Olivier P. pres. Fast Distance - Lunar Path (Original Mix)

08. Teya feat. Tiff Lacey - Only You (Simon Bostock Remix)

09. First State vs. Simon Patterson - Bulldozer In Sierra Nevada (Katsarov Mashup)

Link to comment
Share on other sites

Katsarov

Sky Session 026

(04-07-2008)

On KatraFM

 

Tracklist:

Katsarov

01. NT Project & MACKerMD - Eitje (Superti Tech Mix)

02. Charlie G - Synchronicity (Original Mix)

03. Evol Waves - Back for Good (Original Mix)

04. KloneZ - Dirt (Original Mix)

05. Bryant Baker - Red Bull (Original Mix)

06. Cosmic Gate vs. Sela and Briggs - The Day Of Conflict Will Come (Katsarov Mashup)

07. Simon Patterson vs. Ronski Speed feat. Aruna - Smack All The Way (Katsarov Mashup)

08. First State vs. Simon Patterson - Bulldozer In Sierra Nevada (Katsarov Mashup)

09. Flavio Grifo feat. Marcie - No Rules

10. ID

Link to comment
Share on other sites

Borencetoooo и Кацаров... аре ся обяснете ми пък като как така и двамата влизате във форума от един и същи адрес?! Пък и като гледам и двамата се изявявате най-вече в тая тема... каква е далаверата сега обяснете на всички тука... Някой си мисли, че е много хитър ли?

 

54 поста от 106 общо до момента в темата (50%) са пуснати от един и същи адрес... 30 от общо 54-те поста във форума на Боренцетоооо са в тая тема... над 50%

За Кацаров да не говорим - май всичките му постове във форума са направени в тая тема.

Link to comment
Share on other sites

Borencetoooo и Кацаров... аре ся обяснете ми пък като как така и двамата влизате във форума от един и същи адрес?! Пък и като гледам и двамата се изявявате най-вече в тая тема... каква е далаверата сега обяснете на всички тука... Някой си мисли, че е много хитър ли?

 

54 поста от 106 общо до момента в темата (50%) са пуснати от един и същи адрес... 30 от общо 54-те поста във форума на Боренцетоооо са в тая тема... над 50%.

 

борислав кацаров :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Като част от екипа на предаването влизам понякога от акаунта на кацаров за да постна само и единствено траклистите (тъй като той е доста зает с миксове и продуциране) :excl: :excl: :excl: :excl:

 

Явно нищо не разбирате още от поддържане на радио предавания, не сте хората на които дължим обяснение.

 

Ако не ви харесва темата да е тук - няма проблеми напускаме форума.

Link to comment
Share on other sites

Borencetoooo и Кацаров... аре ся обяснете ми пък като как така и двамата влизате във форума от един и същи адрес?! Пък и като гледам и двамата се изявявате най-вече в тая тема... каква е далаверата сега обяснете на всички тука... Някой си мисли, че е много хитър ли?

 

54 поста от 106 общо до момента в темата (50%) са пуснати от един и същи адрес... 30 от общо 54-те поста във форума на Боренцетоооо са в тая тема... над 50%

За Кацаров да не говорим - май всичките му постове във форума са направени в тая тема.

 

Мога да те уверя, че сме 2-ма :)

Борето ми има пасса за доста акаунти по много ФОРУМИ, емейли, за MySpace, Beatport, Trackitdown за какво се сетиш ... от мен е музиката ... от него разпространението

също мога да те уверя, че няма никаква "далавера" ... единствената "далавера" е, че ми спестява много време като влиза да постне траклиста защото не е само този форум ...

 

а това кой къде пише едва ли те бърка толкова много ... просто друга информация в този форум не ни интересува ...

 

ако още нещо те интересува може да го обсъдим на лично за да не спамим повече темата :)

Link to comment
Share on other sites

И още нещо - ov3rm4n ако си толкова сигурен, че сме един и същ човек, дай наистина да се срещнем и да ти докажем.... чакам мнението ти с нетърпение, и ако има някакво нежелание тая тема да е тук - няма проблеми оставям я.

Link to comment
Share on other sites

Кой ви пита за това кой на кой имал паролата за акаунта и му влизал с него някъде си?! Разлика между IP адрес и акаунт правите ли?

 

Никой не го интересува дали единия влиза в акаунта на другия... Интересно ми е как влизате от един и същи IP адрес - заедно ли живеете? Сега ще се окаже, че сте братя или баща и син, нали?

 

Всъщност изобщо не ми пука... но пък е забавно да ви гледа човек сеира сега как се овъртате в обясненията си...

 

И не се спичайте толкова - пишете си тука спокойно. Никой не ви гони.

Link to comment
Share on other sites

Е нали ти обясни вече кацаров бе!

По-често аз влизам за да постна траклистите и системата отчита моето IP. Всъщност в тази тема музиката трябваше да е на първо място, ама ти се помисли за велик (и кво от тва че си модератор) и я развали. Както и да е - спираме да пишем тук, ако някой се интересува ще намери повече за предаването другаде.

 

Довиждане.

Link to comment
Share on other sites

Стига бе... верно ли така, аз не съм разбрал - то това е твоето IP. А при проверка се оказва, че от него има един регистиран потребител във форума и това е.... би трябвало да си ти, нали така? Е да ама не. От това IP е регистриран само Кацаров... от друга страна твоята регистрация предхожда неговата. Демек товята е от друго IP. Сега пишеш от IP-то от което е регистиран Кацаров... Сменил си доставчика си, съответно са ти сменили адреса с този от който сега пишете и двамата и от който се е регнал Кацаров... Що се е регнал от твоя адрес? Сигурно той ти е бил на гости и се е регистрирал то твоето IP. За това така... Толкова е просто.

 

Или още по-простото обяснение - всъщност това е пак твоя регистрация, направил си я, за да постнеш тая тема за музикалното си предаване... а първия си акаунт ползваш, за да "вдигаш" интереса към музиката си... като пускаш постове от сорта "велик си Кацаров!!" и "Много добре"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ne mi puka dali ste 1, 2 ili 1000 4oveka, no mi trqbvat tracklistite taka 4e, kacarov prodaljavai da gi postva6

 

Заради траклистите ли го правиш?Музиката не е важна? :blink: :blink: :blink:

Link to comment
Share on other sites

ne mi puka dali ste 1, 2 ili 1000 4oveka, no mi trqbvat tracklistite taka 4e, kacarov prodaljavai da gi postva6

ТИ ЛУД ЛИ СИ ВЕ....

ОВЕРМАНЕ ОБЪРКА НЕЩАТА НЯМАШЕ СМИСЪЛ

Link to comment
Share on other sites

Ъъъ нека си влизат от ено IP уе кво толкоз темата е яка и не бърка...Пък и траклистите съм сигурен че влизат в употреба на доста хора :) Кацаров Боренце поствайте си плз

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Съжалявам хора, но според въпросния модератор ние сме един и същ човек зад 2 акаунта, който пише от тях за да вдига темата нагоре. Не мога да спра да се смея всеки път когато си помисля за това.

Тук повече няма да се поства нищо за шоуто, но тези от вас които се интересуват могат да проверяват следните 2 адреса за актуална информация (и коментират разбира се):

http://forum.bmo.bg/index.php?showtopic=15051

http://forum.djmixes-bg.com/viewforum.php?f=44

Link to comment
Share on other sites

Не, това е гост микс от Katsarov за шоуто на GT vs. Project C - Voices of Trance

 

Верно ли!?! Ти за какъв ме вземаш? Направо се обиждам така. Много добре са ми познати тия миксове - ВИЖ. Попитах името Кацаров дали е на същия, GT и компания слушам и следя от 5 години. Все пак мерси за потвърждението.

 

А за г-н Кацаров - от мен лично шапки долу. Браво и пак браво. Снощи даже преслушах двата сета отново :rolleyes: Като човек, слушал всичкo в зоната, смея да кажа че са от най-добрите.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...