Jump to content
BulForum.com

Продавам .....


Recommended Posts

ПРОДАВАМ СЛЕДНИТЕ НЕЩА:

 

1/ продадена

2/ Безжична оптична мишка /мальк размер,подходяща за laptop/ПОДХОДЯЩА Е ЗА ПОДАРЪК! – 10 лева виж

3/ продадена

4/продаден

5/ продаден

6/ продаден

7/ продаден

8/ продаден

9/ продаден

1o/ продаден

11/ продадена

12/ Парфюм за изисканите дами и мьжете,които знаят как да спечелят сьрцето на една

Жена :)

* DOLCE i GABANA- Light blue - 50 ml. Цена: 40 лева

* ELIZABETH ARDEN – Sunflowers – 100 ml. Цена: 40 лева. НОВА ЦЕНА:30 ЛЕВА

Парфюмите са в оригиналната си опаковка. 2 броя са. НЕ СА МЕНТЕТА!!! ПОДХОДЯЩИ СА ЗА ПОДАРЪК! gift.gifВ магазините се продават за около 100 лева броя.

Проверих цената на Dolce i Gabana Light blue 5o ml. в магазините на главната е 135 лева!Които проявявя интерес нека мине през които и да е от луксозните парфюмериини магазини на центьра и да ги види ще му предложат безплатно тестер да усети уханието!А ето и адрес на интернет продажба на най-ниската цена за предлаганите ментета ВИЖ

Каквото и да Ви говорят,ОРИГИНАЛЪТ ВИНАГИ Е ЗА ПРЕДПОЧИТАНЕ!

14/ продадена

15продаден

16/продаден

17/ продаден

p.s. Който още се колебае относно това дали да си вземе някой от тези плеъри,то нека погледне тук виж :tongue

18/ електронна ролетка/не е лазерна,но работи на сащия принцип.Разликата между двата механизма на работа е,че лазерната е принципно по-точна/ - измерва разстояние,квадратура и кубатура. ПОДХОДЯЩ Е ЗА ПОДАРЪК.виж

цена: 12 лева

19/ продаден

20/ продаден

21/портативно ДВД

DVD ;VCDs ;CDs ;SVCDs ; CVDs ;mp3 формати

Размери в мм: 168,8х172х35 мм

Тегло: около 1 кг.

Ел.захранване: универсален АС-DC адаптор , DC 12v/2A AC към DC адаптор, работа с батерите около 3,5 часа.

Видеотерминал: Composite Imput/Output x 1,S Videoinput

Аналогов изход: двуканален Downmix-Output, вградени двуканални стереоколони

Аналогов вход: ляв и десен канален вход

DAC: Audio 24 bit/96 KHz , Video 10 Bit.

Дигитален изход: DTS/AC-3/PCM -оптичен изход

Букса за вклу4ване на слушалки: Да

NTSC и PAL: поддържа и двете

Сигнален вход и изход: DVD-плеърът може да предава сигнал към телевизионен приемник, усилвател, VCR, Видеопрожектор и т.н.

DVD-плеърът може да приема сигнал от VCR, видео-камера, усилвател

Голям LCD екран: 4:3 TFT-LCD,384(RGB).Екранът е 6,8 цолов и предлага картина с високо качество и без излъчвания.Поддържа формат 16:9

В комплект с Литиево-йонни батерии,AC-адаптор,адаптор за авто-запалка, стереослушалки,инструкции на български.

Изключително приятен и удобен уред,лесно преносим,подходящ и при пътувания.ПОДХОДЯЩ Е ЗА ПОДАРЪК!

МАРКА: TCM,с гаранция mintek_mdp-1010.jpg

ЦЕНА: 160 лева , 0041[1].gifНОВА ЦЕНА: 110 ЛЕВА

Снимки: http://store1.data.bg/gligun/MARKET/IMG_0023a.JPG

погледнете и тук DVD-portable

 

22/Продавам мп3-дискмен, за 23 лева,, Марка ТСМ,всички екстри+зарежда акумупаторни батерии,адаптер,слушалки .ПОДХОДЯЩ Е ЗА ПОДАРЪК. НОВА ЦЕНА:18 ЛЕВАвиж

 

23/ За Него и Неяlove.gif ПОДХОДЯЩ Е ЗА ПОДАРЪК!!!2thum[1].gif2thum[1].gif

* JUBOX (iPod)20GB harddisk, MP3,фм радио,диктофон

Малък размер: 6,5 на 10 на 1,7 см.

Голям дисплей: 4,5 на 5 см.

USB кабел ,line in ,адаптер 5V,изход за слушалки

 

* JUBOX(iPod) silver 2.5GB harddisk, MP3

Малък размер: 5,5 на 9 на 1,3 см..

дисплей : 4 на 3 см.

USB кабел ,line in,адаптер 5V,изход за слушалки

Имат си стерео слушалки,адаптер,кожено калъфче

ЦЕНА: И ЗА ДВЕТЕ ЗАЕДНО 170 лева,

НОВА ЦЕНА:120ЛЕВАвиж

 

24/

*Лампа двойка,бяла ма цвят,дискретно осветява,подходяща за поставяне над легло,в баня,в гардероб и т.н.

Включва се с бутонче или с издърпване на висящо шнурче,може да работи на батерии или със зарядно. виж

Цена: 8 лева, НОВА ЦЕНА: 6 ЛЕВА

25/продадено

26/ Camera Hewlett-Packard,HP PhotoSmart M415. ПОДХОДЯЩ Е ЗА ПОДАРЪК.

Цена:200 лева, НОВА ЦЕНА: 140 ЛЕВА :blush:/виж

;) За който се колебае дали да си вземе камерка от магазин с гаранция:виж

 

27/продаден

28/ PDA-мини нотебоок,доста употребяван,подходящ и за деца,ученици и студенти. информация: hw08.jpg1 , 2 , 3, 4

Цена: 50 лева, НОВА ЦЕНА:40 ЛЕВА

 

29/изключително симпатична много тънка и малка(размер: 86x20x60мм) сребриста камерка.ПОДХОДЯЩА ЗА ПОДАРЪК!

модел :Jenoptik JD C 3.1 SL ,3,2 мп.

линк със спецификация на модела:виж

Цена: 50 лева, НОВА ЦЕНА:45 ЛЕВА

 

30/ процесор AMD-K6-2/500 Af x

цена: 12 лева, НОВА ЦЕНА: 10 ЛЕВА

31/продаден

32/Concord Camera GmbH - Jenoptik JD 3.1 exclusiv ,ПОДХОДЯЩА ЗА ПОДАРЪК!

линк със спецификация на модела:виж

цена : 50 лева , НОВА ЦЕНА:45 ЛЕВА

33/продадена

34/продаден

35 продадена

36/ Palm Handspring Visor Deluxe. Цена: 70 ,НОВА ЦЕНА:60 ЛЕВА tea_visorcolors.jpg

линк със спецификация на модела: 1, 2

ето и 5 причини да си го купите:цък

37/ четец на карти:CF ; MD ;SM ; SD; MMC ;MS ;MS PRO ФОРМАТИ,USB2; Цена 10 лева

снимка:тук

 

38/продадено

39/ USB HUB четворка 37663smal1.jpg

цена: 10 лева

инфо:цък

40/ микрофон за pc , излкючително симпатичен,сребрист с гъвкаво рамо,подходящ за laptop

цена: 9 лева

41/продаден

 

42/ този МП3 плеър 1 гб вградена памет+слот за SD i MMC karti памет,диктофон,вградено USB,два изхода за слушалки,вградени високоговорители!!!. Цена:60 лева :music НОВО!!!

 

43/ тозиgsm, работи със всички оператори,цветен дисплей,в момента го ползвам като пощенска кутия с мтел карта за смс-и и батерията кара към 4 дена. Цена:30 лева

44/безжична оптична мишка на поставка,ергономична форма,изклучително удобна за прецизна работа-като обработка на снимки например-сребриста на цвят,ВИЖ

цена:20 лева

 

ПРОДАВАМ НЕЩАТА,ПОНЕЖЕ НЕ СА МИ НЕОБХОДИМИ,но НЕ ГИ ПОДАРЯВАМ ;) така че ЦЕНИТЕ НЕ ПОДЛЕЖАТ НА КОРЕКЦИЯ!

 

При интерес: Mtel: 0885 434714

Globul: 0899 04 33 99

/от 10ч до 19ч/

 

P.s. Вьв форума форума влизам сравнително рядко.

:read: Който все още се колебае относно това дали да си закупи каквото му е необходимо от предлагащите във форума участници или да заложи на "сигурната" покупка от магазин с гаранция,то нака погледне в сайта на Комисията за защита на потребителите,какви са отзивите :blowup: от клиенти на магазини: тук 16.gif

Link to comment
Share on other sites

P.s. Вьв форума форума влизам сравнително рядко.

Сигурно е така...щом това ти е първия пост. :lol:

Не е зле да сложиш по някоя снимка...

Интересувам се от:

 

3/ Безжична лазерна мишка - 12 лева (искам снимка или поне модела)

 

1o/ Уред за измерване на крьвното налягане и пулса,за рька,мальк и компактен,подходящ за носене в дамска чанта.Има памет за 20 последни измервания с дата и час за двама човека.Марката е ''MBO ''. Цена: 15 лева - за коя част от ръката -китка или над лакът?

 

19/ БЕЗЖИЧЕН ДЕКТ ТЕЛЕФОН . Цена: 20 лева - с какви батерии работи слушалката, клип функцията сработва ли винаги и с всички номера?

 

Ако наистина влизаш толкова рядко тук и не получа разясненията, които искам...ще ти звънна на един от двата телефона да ми дадеш отговорите там. ;)

________________________________________________________________________________

П.П. Получих на ЛС някои разяснения - единствено остана въпросът за мишката - каква е (снимка или модел). След като разбера и това...и ако мишката ми допада като форма (функции) бих взел:

 

No.3 (12 лв.) + No.10 (15 лв.) + No.19 (20 лв.) за 45 лв. (4% отстъпка за количество :P )

 

Ако мишката не излезе това, дето очаквам - тогава взимам 10 и 19 на цените им.

Link to comment
Share on other sites

Добавям номер 21/ , 22/ и 23/

Link to comment
Share on other sites

Този човек е некоректен!

Търсих го по телефоните и в скайп и се разбрахме да купя от него МП3, казах му че ведна мога да го взема това беше четвъртък, той ми отговори, че можел чак в понеделник и ми каза, че ми го запазва.

Днес ми казва, че е продаден.

 

Това си е жива подигравка.

 

АМАН ОТ БИЗНЕСМЕНИ!!!

Link to comment
Share on other sites

Абе и аз си бях заплюл номер 3, както се вижда още от първия ми пост веднага след неговата обява (12 минути след това), обменихме 2-3 ЛС....но днес разбрах по същия начин, че междувременно е продал мишката. ;)

Не че нещо...негови са си нещата...може да си ги продава на когото си иска....а реално нищо от това, дето съм си избрал не ми е жизнено важно...просто от време на време ме хваща мания за купуване на каквото и да е... :P ....ама наистина не е много редно да обещаеш на някого нещо и после да го продадеш, даже без да кажеш едно sorry... ;) Ако продължи да продава тук, няма да спечели уважение и доверие, което все още е задължително в този форум... :ph34r:

 

@blame, той не е за бизнесмен, а за политик...идеално ще се справи. :lol:

 

@tango, в случая няма значение дали си момче или момиче, дали си на 15 или 45 години - поне преди време този форум, вкл. и секцията му за покупко-продажби се крепеше на доброто име и точната дума на членовете му...и именно с това беше уникален. Който се издънеше така 1-2 пъти, автоматически получаваше негласно лош рейтинг сред останалите и биваше игнориран. Познавам поне 100 човека, благодарение точно на тази секция. Честно казано изобщо не ми пука дали ще купя нещо или не в момента, но някакси не се връзва...да пишеш ЛС, да се уговаряш, да ти обещават че няма проблем да получиш това дето искаш и след пореден въпрос за добавяне на още един предмет "в кошницата" да ти подметнат най-нормално..."...ами днеска дойде едно момче и му продадох това дето ти искаше...." ...утре като отида да взема останалите неща, каква ми е гаранцията че изобщо нещо ще ми е запазил(а)? :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

KAV е момиче и наистина не е приятно да процедира така с вас

имах възможност веднъж да се срещна с нея и нямаше вид на такъв човек

 

KAV дай цени по-отделно за №23

Link to comment
Share on other sites

Отново пояснявам за вси4ки,че както сам отбелязала вув форума влизам рядко и с предимство са тези,които се обаждат на посочените телефони и си уговарят конкретно среща с уговорка за продажба!!! А тези,които само питат и се колегбаят или пък ми пишат тук,не мога да гарантирам ,че ще будат регистрирани навреме! Винаги класирам желаещите по реда на проявения интерес и заявена сериозна заявка!

Link to comment
Share on other sites

Тези вицове ги разправяй в някой друг форум. Отдолу съм постнал ПМ от kav на 18-ти в 19:55ч

 

Здрасти, интересувам се от

5/ GRUNDING MP 650 A/512 mb

 

ако всичко е ок с него бих го взел още утре, петък или когато е удобно.

здравеи, ще мога чак от понеделник нататък,нека се чуем тогава,а аз междувпрочем ще сложа и снимки на повечето неща.лека вечер.

 

В последтвие се чухме и се разбрахме да ми го запази за понеделник, защото тя не можела по-рано, а не аз.

 

В събота става ясно, че го е продала вече.

 

Селски номера! И срам нямаш. Пожелавам ти много бизнес успехи в този форум! Дано ти останат малко парички да си купиш коркетност и уважение !

Link to comment
Share on other sites

Радвам се,че нещата се харесват толкова и чак се води люта битка! ВАЖНОТО Е ,ЧЕ КОЙТО СИ Е КУПИЛ Е ЩАСТЛИВ!!! :)

 

Добавям 24 и 25

 

Всички, които вече си купиха по нещо,при следваща покупка ше се ползват с предимство и индивидуална отстъпка в цената!

Link to comment
Share on other sites

Добавям номер 26/ :smile:

Link to comment
Share on other sites

Батериата му е малка ААА формат(аз лично си ползвах акуумулаторна батерийка).Честно да ти кажа не зная каква му е марката.на корпуса пише PRO2 , а на капачето на стика пише Windows media pleyer.USB 2.0 e.Няма други обозначения.Ползвала сам го около 4-5 месеца.няма проблеми,освен,че е малко поожулен(тоест не става за подарък,понеже си личи ,че е ползван). :blush:

Link to comment
Share on other sites

И аз си бях заявил 2 неща

преди време още в друг форум

договорихме се да ми ги донесеш в офиса

май минаха 10-тина дни, да ги чакам ли още ?

Гледам че едното от тях вече липсва в списъка

помня че бях първи за тях ама ...

Link to comment
Share on other sites

Интересувам се от номер 10(апарат за измерване на кръвно налягане),ако не си го продала и работи перфектно ще го взема.Пиши ми или ми звънни-0887863636;0898981235;0877426206-Симо

Link to comment
Share on other sites

И аз си бях заявил 2 неща

преди време още в друг форум

договорихме се да ми ги донесеш в офиса

май минаха 10-тина дни, да ги чакам ли още ?

Гледам че едното от тях вече липсва в списъка

помня че бях първи за тях ама ...

FUNAKOSHI,разбира се,че ти ги пазя,само че нямам път кам офиса ти,ако доидеш на центъра ще ги получиш веднага! Дискмена съм го писала продаден точно понеже ти го обещах,а апаратът за кръвно е още в наличност,понеже са ми 2 броя и освен този,който ти пазя има още един ;) това е. Пратих ти ЛС.

Link to comment
Share on other sites

Добавям номер 28/

Link to comment
Share on other sites

:) добавям номер 29/ и 30/
Link to comment
Share on other sites

:rolleyes: и номер 31/
Link to comment
Share on other sites

Добавям номер 32/

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...