Jump to content
BulForum.com

Fall in Vancouver


Recommended Posts

Е-е-е-е мног е красиво :love Много искам и аз в скоро време да посетя малко щатите и Канада... ДдЗ много ги харесвам така като ги гледам по разни снимки... и ми се иска и аз малко да ги посетя.... ноооо мечти за сега... инъче за снимките... да мно ми харесват някои

Link to comment
Share on other sites

Страхотно е в нортуеста ама много дъждовен климат (подобен на Англия)

 

Е, не може всичко да е идеално. И по-добре, че е така, щото иначе не знам какви космически висоти щяха да гонят цените на недвижимостите. :D

Link to comment
Share on other sites

Мда, много красиви снимки.

Офтоп.:Едно време българите бягаха на Запад, сега западняците бягат в България.... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Искрено ти завиждам :D. На 1 час от теб има ски курорт, сняг там има до април/май... Бахти якото е да живееш там. Жалко, че Ванкувър е на морето :<.

Link to comment
Share on other sites

Да, чудни снимки.Като по филмите :)

особено тази с момичето ,което се люлее и таз под нея... :woot

Link to comment
Share on other sites

Искрено ти завиждам :D. На 1 час от теб има ски курорт, сняг там има до април/май... Бахти якото е да живееш там. Жалко, че Ванкувър е на морето :<.>

 

Е що да е жалко бе човек? То тва му е чара на Ванкувър - океана (и планините естествено). Този ски курорт, за който говориш (Whistler) не е единствения, макар да е най-големия. Над самия град има още три, които са буквално на няколко минути път. Сняг там пада към ноември и се задържа почти до май. Любимото ми място е Cypress, което ми е точно на 15 минути път. Курорта разполага с 51 писти и 9 лифта. Другите два (Grouse Mountain и Seymour) са по-близо, но са по-малки.

Не знам дали има някъде по света многомилионен град разположен на море и в същото време с такива чудесни условия за ски. Ако разширим обхвата с още три-четири часа път, тогава могат да се включат и едни от най-добрите курорти в Скалистите планини, северната част на щата Вашингтон (Маунт Бейкър е величествена планина, покрита целогодишно със сняг), както и няколко места на остров Ванкувър. :)

 

:bgrin: дупкии, кърпен ми се вижда на места пътя ,

иначе много красива природа :punk

 

Това не е толкова път колкото алея към един отдалечен паркинг в Стенли парк. Не че няма и кофти улици в града, но по-скоро са неравности и не бих ги нарекъл дупки. Иначе отдавна да съм потрошил колата с тези 18'' джанти и нископрофилни гуми. :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...