Jump to content
BulForum.com

Оценете PC-то


Recommended Posts

Процесор 486DX,но не знам на колко Mhz е,пък и не мисля,че е от огромно значение за цената.16MB RAM.Дъното нямам представа какво е.Видеото е интегрирано и е 1MB.Монитора е HP D1815A 14" и работи максимално на 1024x768x24.Харда е 620MB.Има още 4X CD,SB,FDD 1.44MB,клавиатура,мишка (3 бутонна) и пад за нея.Кутията е легнала,а захранването и е 200W.

 

На един приятел е и смятам да го взема на по-ниска цена,и след това да го продам на по-висока,така че ми кажете на колко го оценявате за да не се набутам.Аз мисля,че мога д го взема за 40-50лв.

Link to comment
Share on other sites

da mu vzemesh 40-50 leva na tova !?!!?!?!? :blink:

az mislq che i 20 ne mojesh da mu vzemesh

za 50 lv mojesh da si namerish p1 166 32 1.6 hdd 1mb vc

zamisli se ...

Link to comment
Share on other sites

е да ама няма да е с монитор нали? то монитора тука прави половината цена.. ама пак според мен 35лв най много, а не знам кои балък ще се върже после да го купи тоя боклук :)

Link to comment
Share on other sites

На един приятел е и смятам да го взема на по-ниска цена,и след това да го продам на по-висока,така че ми кажете на колко го оценявате за да не се набутам.Аз мисля,че мога д го взема за 40-50лв.

:confused Na men mi e interesno kuf ti e toia priqtel 6tom smiata6 da go preraboti6 taka !!!!

Link to comment
Share on other sites

chochosan,смятам да му предложа 30лв,пък ако иска.Повече просто мисля,че не си заслужава.

Sotko,ами него слабо го интерсува какво ще го правя после,просто иска да си вземе парите.Пък и аз ще търся къде да го продам,а на него не му се занимава,така че виждаш какво е положението.

Благодаря за мненията.

Link to comment
Share on other sites

Монитора е HP D1815A 14" и работи максимално на 1024x768x24

Какво ще рече числото 24 накрая? :P работи на 24 херца ли? :D

Щото ако имаш предвид 24 битов цвят, това го могат всички аналогови монитори след EGA стандарта

Link to comment
Share on other sites

Упс,да това е 24 бита,но се обърках.Работи на 75Hz,но никак не е добре.При 60Hz си е нормално.

Link to comment
Share on other sites

Упс,да това е 24 бита,но се обърках.Работи на 75Hz,но никак не е добре.При 60Hz си е нормално.

V zemi go. Za 20 leva shte prodadesh monitora. 6 7 leva shte vzemesh za CD-to, za 3 leva shte prodadesh sound-a za okolo 2 leva RAMA 2 leva za FDD-to(iskam go) i za 4 leva SB(ako e PCI) ili 2 3 leva ako e ISA, 4 5 leva za HDD(mnogo sa mu). Dunoto i CPU-to gi podari na tozi koito kupi monitora :)

 

Drug e vuprosut dali shte namerish na koi da gi prodadesh.

Az moga da ti dam 2 max 3 leva za FDD-to. Ako go vzemesh prati PM.

Kato konfiguratciq zabravi da go prodadesh. Po princip 486-cite ve4e se podarqvat na priqteli ili se durjat za spomen(kakto praviq az).

 

 

P.S. SB ako e PCI moje i za nego da mi PM. Davam 3 leva !

Link to comment
Share on other sites

На ПМ получавам доста оферти за монитора,SB и HDD,но аз мисля,че ако го взема,ще е добре да си запазя HDD.Не искам да го давам за 4-5лв. просто... :D

Link to comment
Share on other sites

Сега го навивам да ми го продаде за 35лв.,а после със всеки ще уговаряме кой какво иска.

Link to comment
Share on other sites

Съжалявам,но оня не ще да се съгласи нито на 35 нито на 40.Каза ми,че дори тайничко се надявал да му хване 100лв.

Link to comment
Share on other sites

Съжалявам,но оня не ще да се съгласи нито на 35 нито на 40.Каза ми,че дори тайничко се надявал да му хване 100лв.

Ami kaji mu da si go prodava ako iska i za 120.PC-to si e negovo i reshenieto syshto.A nai-veche problema si e negov :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...