Jump to content
BulForum.com

BMW 330 Diesel


5starGeneral

Recommended Posts

Значи интересуваме кво ще кажете за тоя модел произведен от 2000 до 2003 година. Минуси плюсове дали си струва да се вопще да си купиш 3-ка дизел с толкова голям мотор, подръжката скъпа ли е и тнт.

Link to comment
Share on other sites

Поддръжката ти струва 2лв/мин. в Найси кар например. За частите няма смисъл да ти казвам. Разчиташ само на качеството и се молиш да не ти се налага да посещаваш сервиз.

Link to comment
Share on other sites

Поддръжката ти струва 2лв/мин. в Найси кар например. За частите няма смисъл да ти казвам. Разчиташ само на качеството и се молиш да не ти се налага да посещаваш сервиз.

 

а това е най-скапаният сервиз в пловдив , горещо ти препоръчвам изобщо да не го посещаваш :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Да найси кар е грубо малко :) Като го покараш малко това БМВ предполагам, че като ти кажат 3 цифрена сума в сервиза и ще вдигаш банкет :) Ама караш скъпа кола, не можеш да очакваш поддръжката да е като на астричка 94та...А за големината на мотора - колкото повече, толкова повече :)

Link to comment
Share on other sites

абе в найси кара изобщо не говоря за цените , те просто са некадърници бяха ми натегнали ръчната толкова че се дърпаше 3 зъба и после я сваляш с 2 ръце , колата ми палеше трудно и се опитваха да ме убедят че нищо и няма и аз си внушавам , отидох в боша и за 20мин ми го оправиха паленето , единият дълъг фар постоянно ми светеше беше дала някаква платка на късо , искаха ми 400лв за нова , тогава попитах случайно 1 приятел и ме прати при 1 човек на руски който ми я оправи за 20лв.

 

така че за мене тоя сервиз вече не съществува , само в боша си я карам вече колата и съм страшно доволен !

Link to comment
Share on other sites

Мен примерно ме интересува при смяна масло, горивен, въздушен и маслен филтър колко ще ти легне ориентировъчно.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Хора това е 330d Е46, това е машина... само внимавай с акциза ;) иначе е добро решение ако искаш сравнително спортно и сравнително евтино каране...

Link to comment
Share on other sites

Нямам информация по принцип, но това което знам е че моделът 330 е страшно популярен в Европа. По време на пътуването ми лято видях страшно много такива в Германия и на север. Хората много ги харесват - така ми казаха. Относно поддръжка - едва ли е евтино.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...