Jump to content
BulForum.com

Fiat 500 в България ?


georgekodinov

Recommended Posts

Абе аз ли съм луд или наистина има много такива конкурси :

цък

цък

Пълно е с такива конкурси, който ги организира и плати най-много, неговият модел става "кола на годината".

Link to comment
Share on other sites

Аз пък съм съгласен на 100% с Krank. Това си е 100% кола ориентирана към дамската част. За дизайн няма к'во да говоря, то на нищо не прилича :lol: :lol: :lol: Мен лично би ме било срам да се воза в такава кола камо ли да я карам, а ти си човек на 35. Предпочитам по-стара кола от колкото чисти ново такова Ако ще и с 1200 коня да е...

Link to comment
Share on other sites

Аз пък съм съгласен на 100% с Krank. Това си е 100% кола ориентирана към дамската част. За дизайн няма к'во да говоря, то на нищо не прилича :lol: :lol: :lol: Мен лично би ме било срам да се воза в такава кола камо ли да я карам, а ти си човек на 35. Предпочитам по-стара кола от колкото чисти ново такова Ако ще и с 1200 коня да е...

 

Верно, друго нещо си е голф 3-ката от Италия : съвсем нова : на 5 години. Пич, ти купувал ли си си нова кола ? ама наистина нова : моята последната ми я изкараха от магазина на 4 км. Мога да ти кажа че след близо 3 години езда сега като влезна и ме дразни : тука трака, там се изтъркало. И не карам много : на около 30 хил. км е.

Ако ме питаш мене и дачията е по-добре ако е нова отколкото примерно ауди на 100 хил км. Ама нали сме си фукари и много хора смятат обратното : че е разумно примерно да си вземеш 10-годишно кабрио само щото е кабрио.

Link to comment
Share on other sites

Хммм тук са ни разминавянията значи. Не бих си взел кола само защото е нова. Надали и някога ще си зема нова дори и да имам много пари, защото за мен това не е важно стига колата да е запазена. Щом си ти харесва ти пожелавам да успееш да си вземеш и да си я караш с удоволствие! ;)

Link to comment
Share on other sites

Хммм тук са ни разминавянията значи. Не бих си взел кола само защото е нова. Надали и някога ще си зема нова дори и да имам много пари, защото за мен това не е важно стига колата да е запазена. Щом си ти харесва ти пожелавам да успееш да си вземеш и да си я караш с удоволствие! ;)

 

Мерси :) А на тебе ти пожелавам да можеш спокойно да си позволиш да си купиш нова кола от модела който те кефи.

Link to comment
Share on other sites

Верно, друго нещо си е голф 3-ката от Италия : съвсем нова : на 5 години. Пич, ти купувал ли си си нова кола ? ама наистина нова : моята последната ми я изкараха от магазина на 4 км. Мога да ти кажа че след близо 3 години езда сега като влезна и ме дразни : тука трака, там се изтъркало. И не карам много : на около 30 хил. км е.

Ако ме питаш мене и дачията е по-добре ако е нова отколкото примерно ауди на 100 хил км. Ама нали сме си фукари и много хора смятат обратното : че е разумно примерно да си вземеш 10-годишно кабрио само щото е кабрио.

Ми ако си купил нова дачия или нов фиат ще трака и ще е изтъркано. Аудито на 100к километра, което струва колкото някое ново чудо на автомобилостроенето ще е от съвсем различен клас и просто няма база за сравнение. Примерно нова дачия за 20к и 6-7 годишно а6/бмв5 пак за толкова. Плюс това тая кола в момента, в който я изкараш от магазина вече се е обезценила, и то с не малко. Т.е. си плащаш прескъпо за да свалиш наилончетата и да пръднеш първи в седалките. А за тия конкурси - от линка, който си дал - "Форд" S-MAX е автомобилът на 2007 г. за Европа, реши журито от 58 журналисти от 22 страни.

 

Мен кво ме интересува 58 журналисти от 22 страни коя кола най много им е харесала ? И това по какъв начин показва, че въпросната кола е най-добрата на пазара ?

Link to comment
Share on other sites

Ми ако си купил нова дачия или нов фиат ще трака и ще е изтъркано. Аудито на 100к километра, което струва колкото някое ново чудо на автомобилостроенето ще е от съвсем различен клас и просто няма база за сравнение. Примерно нова дачия за 20к и 6-7 годишно а6/бмв5 пак за толкова. Плюс това тая кола в момента, в който я изкараш от магазина вече се е обезценила, и то с не малко. Т.е. си плащаш прескъпо за да свалиш наилончетата и да пръднеш първи в седалките. А за тия конкурси - от линка, който си дал - "Форд" S-MAX е автомобилът на 2007 г. за Европа, реши журито от 58 журналисти от 22 страни.

 

Мен кво ме интересува 58 журналисти от 22 страни коя кола най много им е харесала ? И това по какъв начин показва, че въпросната кола е най-добрата на пазара ?

 

 

Ееей ! Верно бе ! То по-добре било да си купиш стара кола вместо нова :devil :devil

Добре че ме светна. Аз балъка само нови мислех да си купувам.

 

Сериозно : помисли си какво казваш : ако беше действително по-добре вместо по-евтино всички щяха да го правят и тогава кой щеше да плаща за да може тарикатите да си купуват "нови коли".

Но този живот не е само до евтинията бате ! Недей да си мечтаеш за "втора употребка" : някакси смалява хоризонта. Както казах и по-горе : дано да можеш да си позволиш нова кола от марката която предпочиташ.

И пак това е въпрос на лични предпочитания : аз лично предпочитам по-обикновенна, но нова кола отколкото някоя на X години и на Y километра на която половината системи не й работят вече само защото е "по-престижна" или "по-голяма" или "по-добра". Но това е мое мнение и темата не е за това : а за това къде може да се намери Fiat 500 в България : и не ме интересуват отговори от типа "в Горубляне, при Наката".

Link to comment
Share on other sites

Цени за UK в зависимост от обурудването:

 

 

1.2 Pop £7,900

1.2 Sport £9,300

1.2 Lounge £9,300

1.3 MultiJet Pop £9,300

1.4 Pop £9,300

1.3 MultiJet Sport £10,700

1.3 MultiJet Lounge £10,700

1.4 Sport £10,700

1.4 Lounge £10,700

 

Много ми е интересно какви цени ще му сложат на това нещо в бг :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Цени за UK в зависимост от обурудването:

1.2 Pop £7,900

1.2 Sport £9,300

1.2 Lounge £9,300

1.3 MultiJet Pop £9,300

1.4 Pop £9,300

1.3 MultiJet Sport £10,700

1.3 MultiJet Lounge £10,700

1.4 Sport £10,700

1.4 Lounge £10,700

 

Много ми е интересно какви цени ще му сложат на това нещо в бг :bgrin:

 

Цените са различни в зависимост от държавата. Аз питах по време на есенния панаир представителите на Автоиталия. Казаха към 12 000 EUR.

Ето това са цените в Италия (EUR) не мисля че нашите ще са много различни :

1.2 69cv Pop 10.500,00

1.2 69cv Sport 12.500,00

1.2 69cv Lounge 12.500,00

1.4 16v 100cv Pop 12.500,00

1.3 Multijet 16v 75cv Pop 12.500,00

1.4 16v 100cv Lounge 14.500,00

1.4 16v 100cv Sport 14.500,00

1.3 Multijet 16v 75cv Lounge 14.500,00

1.3 Multijet 16v 75cv Sport 14.500,00

 

То 500 кубика ли е? :lol:

 

Не не : направо ги дават с теглич : да си впрегнеш конче :)

Link to comment
Share on other sites

Абе аз ли съм луд или наистина има много такива конкурси :

цък

цък

 

Мухахахахаха, как ги правят тия "конкурси" бе?

 

"Форд" S-MAX е автомобилът на 2007 г. за Европа, реши журито от 58 журналисти от 22 страни. Колата беше предпочетена измежду стигналите финалната фаза общо осем модела. "Форд" S-MAХ се справи с конкуренцията на "Ситроен С4 Пикасо", "Фиат Гранде Пунто", "Хонда Сивик", "Опел Корса", "Пежо" 207, "Шкода Румстър" и "Волво" C30.

 

В тази група оставаше да сложат и някоя бетонобъркачка на Волво и прицеп на Мерцедес, както и едно Ферари 360 Модена за цвят. :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

То 500 кубика ли е? :lol:

 

Не искаш да заставаш с 1,4 Абарт един до друг

 

Аз пък съм съгласен на 100% с Krank. Това си е 100% кола ориентирана към дамската част. За дизайн няма к'во да говоря, то на нищо не прилича :lol: :lol: :lol: Мен лично би ме било срам да се воза в такава кола камо ли да я карам, а ти си човек на 35. Предпочитам по-стара кола от колкото чисти ново такова Ако ще и с 1200 коня да е...

 

Запазват духа на оригинала

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...