Jump to content
BulForum.com

Paintball


Recommended Posts

Пич, "харабо" си зле, майна.Скив ся, играх лятото при температура към 40 градуса и топчетата си бяха мекички, пък ако реших да си зареждаш маркера просто ти се стичат в ръката.Може и от самите топчета да е било, нищо не твърдя, като гледам ти си голямо про..явно, та ще обясниш ;)

 

Обяснявам веднада :

Стари топчета, съхранявани в кофти условия,

иначе и аз съм играл на 40 градуса няма никви проблеми.

 

П.П. Тая неделя от 16.00 сме на игрището на векта някой ако иска да заповядя !!!

Все пак колкото повече толкова повече :D

Link to comment
Share on other sites

Radiation_Joe, каква е системата, ако дойда с още едно момче утре ? В смисъл колко пари г/д да си носим, за да играем с вас и вие колко човека сте ?

Link to comment
Share on other sites

Radiation_Joe, каква е системата, ако дойда с още едно момче утре ? В смисъл колко пари г/д да си носим, за да играем с вас и вие колко човека сте ?

 

ами минимума ще ти е 15 кинта (екипировка и 100 топчета) оттам вече колкото топчета си земеш

допълнително 50-5кинта

ние ще сме към 10 ама няма проблем идваите

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Radiation_Joe Ъртуолкър е прав, топчетата се стичаха.

Имам въпрос,понеже не ми се ще да пускам нова тема - някой зарибен по страйкбол?Информация за екипировка/освен тая във федерацията/, групи, отбори, места за игра?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Аве да ви питам. Това игрище в Хисаря къде се намира? Ходил съм мноого ама адски много пъти там и чак сега разбирам. По миналата седмица бях отново в Хисаря за мотокрос състезанието и видях една табела за игрището, че уж било някъде около пистата ама така и така не го видях. Селото ми е близо до Хисаря и съм доволен. Кръчмите са добри и може и с преспиване да се иде.ахха

Та игрището за пейнбол някъде около мотопистата ли е? И ако не е къде е?

Това става въпрос за квартал Момина Баня (ако не се лъжа) ( първия завой в дясно посока Баня - Михилци - Хисаря и следователно последния завой посока Хисаря - Михилци - Баня ) ?

Link to comment
Share on other sites

Аве да ви питам. Това игрище в Хисаря къде се намира? Ходил съм мноого ама адски много пъти там и чак сега разбирам. По миналата седмица бях отново в Хисаря за мотокрос състезанието и видях една табела за игрището, че уж било някъде около пистата ама така и така не го видях. Селото ми е близо до Хисаря и съм доволен. Кръчмите са добри и може и с преспиване да се иде.ахха

Та игрището за пейнбол някъде около мотопистата ли е? И ако не е къде е?

Това става въпрос за квартал Момина Баня (ако не се лъжа) ( първия завой в дясно посока Баня - Михилци - Хисаря и следователно последния завой посока Хисаря - Михилци - Баня ) ?

http://www.paintballbg.org/content/view/385/41/

Link to comment
Share on other sites

Аз пък доста по-малко го изкарах....все пак мисля че 2x200лв за панталон + блуза е доста неоправдано например. Единственото, което не разбрах е тоя компресор колко е задължителен...т.е. за колко стига едно презареждане и не може ли на се зарежда на някоя бензиностанция примерно. Иначе взех да се зарибявам :) Няма да е лошо, ако някой има оборудван да се обажда, щото все пак трябва да се съберат хора за стреляне...сам не става :) :gangstah:

Не знам къде ги гледаш тия панталони и блузи по 200лв парчето 0о аз лично играх с някфа стара военна униформа, даже не исках и да си помисля за тея неудобни гащеризони, е усещаше се като те застрелят ама то в това е кефа.Важното е да имаш маска, че да не останеш без очи.Няколко пъти играх на изкуствен терен с прикрития и така нататък, няма нищо общо с кефа да се играе в гора.Бяхме се организирали 20тина човека и се размазахме направо, така че не му мисли зимай някоя пушка за 200лв и една маска за 50 и започвайте стрелянето.По принцип не се препоръчва стрелба от под 2 метра така че ако спазвате това, няма да ви пречи че не сте с гащеризони.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...