Jump to content
BulForum.com

Playmate 2007


Recommended Posts

Има ли некаде из нета сканирано списанието щото една от участничките ми е бивша съученичка и с удоволствие бих и разгледал циците по-обстойно пък не ми са дават пари да го купувам :) Рових са бая ама нищо съществено... Единствената снимка дет намерих е тая:

http://store2.data.bg/grynzel/Pics/Playboy...ymates_2007.jpg

Ако сте са натъквали на нещо повече от фотосесиите драснете по един линк :)

Link to comment
Share on other sites

Аз го имам списанието,но нямам скенер... :( Да наистина кажи коя е?

Link to comment
Share on other sites

Има ли некаде из нета сканирано списанието щото една от участничките ми е бивша съученичка и с удоволствие бих и разгледал циците по-обстойно пък не ми са дават пари да го купувам :) Рових са бая ама нищо съществено... Единствената снимка дет намерих е тая:

http://store2.data.bg/grynzel/Pics/Playboy...ymates_2007.jpg

Ако сте са натъквали на нещо повече от фотосесиите драснете по един линк :)

 

 

Оле! Ваня Тихова! Дайте да и видим циците :) Гоше, аз един път и мернах името из нета и чак скоро направих връзка като видях една снимка :)

Link to comment
Share on other sites

момчета забравете....ваня се отказа от конкурса ;) така че няма да видите нейни снимки освен довечера като я видя да я щракна :bgrin:

 

ето ви още една снимка от списанието

http://img2.imagehaven.net/img.php?id=9215881p503.jpg

Link to comment
Share on other sites

Деа само дето дадах 5 кинта за тоя боклук. Има 2 снимки на ваня и злобил ги е сложил. Иначе нищо чудно, че са е отказала то тва дето даваха по тв-то беше бая зле особено като излизаха с некви делви :blink: А тая дет го спечели е баси овцата

Link to comment
Share on other sites

-: А тая дет го спечели е баси овцата

ОБаче много пловдивчанки взеха да печелят.След Свирколета,сега някаква Златка ;)

Link to comment
Share on other sites

аз даже незнам кой е спечелила ма май не е пловдивчанка....

тя твърди, че е.

на една от снимкитеси личи ясно че русото не й е генетично. то не че цвета е много естествен, ама чак пък черна четка да остави да са мандахерца на фона на русата коса, значи е голям интелект.

Link to comment
Share on other sites

най яката мадама в Тоха ;)

 

Айде стига де - че е красива-спор няма , че и завиждат - завиждат и , обаче да кажеш , че тя е най-готината - sorry, ама не съм съгласен :)

Link to comment
Share on other sites

аз даже незнам кой е спечелила ма май не е пловдивчанка....

Аха. От пазарджк била

transporterpld, не ги знам другите в тоха ама аз бих са съгласил че ваня е най-яката :wub: :D

Link to comment
Share on other sites

Тва списание за нищо не става. Една - две свестни снимки да има. Може да се продава като реклама на Photoshop. То бива бива да се барне малко ама те са се Уляли напрао :lol:

Link to comment
Share on other sites

Тва списание за нищо не става. Една - две свестни снимки да има. Може да се продава като реклама на Photoshop. То бива бива да се барне малко ама те са се Уляли напрао :lol:

 

Ako mojeshe da se polzva za reklama na Photoshop, nqmashe da mojesh da zabelejish obrabotkata.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

За съжаление наскоро научих доста гадни неща за

бившия главен редактор, г-н Георги Неделчев,

които направо подрониха (за кой ли път) "престижа"

на "Плейбой" като медия в световен мащаб :-(

Link to comment
Share on other sites

За сутеньорство чувал ли си?

 

E to tva e nepisan zakon. A i predi sym chuval che gospojica Lozanova obikalq chastni partita i se razdava na koito q poiska otkakto specheli Playmate minalata godina.

Link to comment
Share on other sites

Egospojica Lozanova obikalq chastni partita i se razdava na koito q poiska otkakto specheli Playmate minalata godina.

Да-това е така,НО едва ли на едва ли на всеки който я поиска.И аз и ти можем да я пожелаем,но портмонетата ни едва ли ще са толкова пълни за нея,нали :)

Link to comment
Share on other sites

Izpuskash edna druga chast ot izrechenieto, a imenno "chastni partita". Shtom si na chastnoto parti ako q poiskash shte q poluchish. Na neq veche i e plateno.

важното е всички да са доволни :lol: всички playmate-ки са такива :D

Link to comment
Share on other sites

E to tva e nepisan zakon. A i predi sym chuval che gospojica Lozanova obikalq chastni partita i se razdava na koito q poiska otkakto specheli Playmate minalata godina.

 

 

Миии, не знам кво да ти кажа, не съм свидетел на Лозанова, но за Неделчев... имам доста ясна представа.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...