Jump to content
BulForum.com

НТГ(иконома) с директор г-жа Юрдекова


Съгласни ли сте с пенсионирането на г-жа Юрдекова  

69 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Искат да пенсионират г-жа Юрдекова, а тя притежава степен, която и позволява още да работи. Аз лично съм против, защото според мен е почти изцяло нейна заслугата за чудесното състояние на училището. Материалната база е повече от добра, чисто е и учителите си ги бива.

Какво мислите вие???

Link to comment
Share on other sites

Ти да не би да си дъщеря и. Щото иначе не виждам причина за лудото спамене за едно уволнение. И повтаряш едно и също из поне 3-4 форума до момента. Честно, почва да дразни вече.

Link to comment
Share on other sites

Аз ще кажа какво мисля ... боли ме шнура ... не мисля че в този форума има толкова хора които да учат в това даскало и още повече някого когото да го вълнува тази тема (освен теб самата). Освен това какво целиш с тази тема ? Заради 10 интернет бараби да не пенсионират жената ли ??? ми не мисля че може да се промени нещо ... щом са сметнали да я пенсионират тва е приеми го за факт отгоре на това като ти гледам годините вече си завършила така че твоето мнение в даскалтото 5 пари не струва !

Link to comment
Share on other sites

Казвам ти, няма начин да не е дъщерята.

 

определено не съм дъщеря и, даже не знам дали има. Харесвах иконома много и Юрдекова също - като се дразниш не го чети. Ама ако учиш там я ми кажи колко други ДЪРЖАВНИ училища са като иконома?????????????????Това не става ей така и Юрдекова носи огромна заслуга по случая. Това си е моето мнение - твоето го видяхме :)

Link to comment
Share on other sites

абе стига се вживява.

кво има в иконома?

затова ли от 5 години насам зимно време почти не се учи?

ако не си и дъщеря, то си и няква любимка.

да я пенсионират. щом са решили, окей. ясно е, че има някакъв страничен интерес в уволнението и, ама теб какво те бърка?

оле то и анкета има.

иди в парламента и предложи да врътнат едно референдумче за госпожата.

Link to comment
Share on other sites

Имам един приятел, млад даскал дето чака за работа ,но за да стане трябва някой да умре или да се пенсионира. Да ги махат такива дърти кофи по бързо като въпросната госпожа Юрдекова, Гълъбова, Орелска или нам ква си птица там.Голям дерт ще ми е какво ще стане, няма да мога да мигна тая вечер :tongue

Link to comment
Share on other sites

Ти да не си и светила на въпросната госпожа, че да знаеш че точно тя има огромна заслуга, за каквото там се е случвало в иконома. Щото трудно някой с 3-цифрена заплата може да има заслуга за материалното и финансово благополучие на каквото и да е. Ако е така както groover казва че е, какво му е благополучното на това училище. Аз като страничен наблюдател, не съм влизал никога в иконома, мога само да видя една морално и физически остаряла сграда. Не ми прилича на ебахти проспериращото училище. А колкото до това, че има страничен интерес при пенсионирането на госпожата, няма как да сме сигурни за това, но пък когато се освобождава директорски пост, винаги има много мераклии. Ако не дъщеря и да не си и любовница ??? Честно, няма начин да няма някакъв личен мотив във тая пламенна защита. Колкото до това дали да го чета или да не го чета, ами модератор съм и се старая да преглеждам кажи речи всичко из форума. Не върви някак си член на форума на който датата на регистриране е от преди три дена да ми казва какво да чета и какво не. Не съм почнал да толерирам наглото държание във форума, та ще е хубаво за в бъдеще да не ми казваш какво да правя.

Link to comment
Share on other sites

на колко години е госпожата?

ако е над 60, изобщо не ми говори.

а името - национална търговска гимназия ме убииива. как си го е изсмукала от пръстите.

Link to comment
Share on other sites

определено не съм дъщеря и, даже не знам дали има. Харесвах иконома много и Юрдекова също - като се дразниш не го чети. Ама ако учиш там я ми кажи колко други ДЪРЖАВНИ училища са като иконома?????????????????Това не става ей така и Юрдекова носи огромна заслуга по случая. Това си е моето мнение - твоето го видяхме :)

 

Бе мое и да не си щерката но кво толкова му е на иконома най-обикновена гимназия пълна с бараби да ти кажа аз от там убаво не съм видял. Познавам хора които са завършили туй школо и никой не се превъзнася че било кой знае какво. А да и защо само ти си единствената която толкова го хвали ? Що един няма дет да каже че си права щото луди няма туй ша ти кажа аз ... кат одъртеят даскалите трябва да си почиват тези които застояват там изкуфавят и правят глупости за даскалите даже трябва да има по-ниска пенсионна въздраст щото след цял живот занимание с некви малки изродчета ти няма си по-малко изкуфял а даже много. Докато работех в ТЕТ-а нали ги виждах как всеки дърт беше изкукуригал младите бяха поели по тоз славен път ... един номален няма ... то за да станеш даскал не се иска да си нормален даже е задължитено нещо да не ти в е ред. ТИ ся кво искаш тая даскалица да стане на 70 години и тогава вече да се пенсионира щото е направила много ... че то на 70 години при всичките тези нерви и глупости с които те занимават няма имаш сила да станеш от стола да не говорим възраста си казва думата. На училищата им трябват млади учители които да накарат учениците да седят в часовете а не некви дърти даскали дет само викат крякат и тва е ...

 

Едит:

Въпрос Кво й е националното на тъз гимназия да не би да е единствена в България или нещо такова ?

Едит2:

Резултатие от анкетата са уникални поне за момента :) Аз гласувах с Null Vote защото сметнах че темата макар да е тъпа анкеата може да остане сериозна обаче изглежда съм грешал ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм роднина на Юрдекова и затова ще се въздържа от гласуване и от мнение.

 

Но айде много ви моля, ако не сте учили при нея, нямате преки впечатления от работата й и от личността й - не се изказвайте и не разсъждавайте по неин адрес. Защото нямате никакво основание с което да подкрепите изказването си.

 

Такива приказки по неин адрес от хора които нямат изобщо никаква връзка нито с нея, нито с работата й, нито с училището - запазете си ги за себе си.

 

Ако пък ви се разсъждава на общи теми за състоянието на образователната система като цяло, за пенсионната политика или реализацията на кардите - моля отворете тема и споделете в нея мнението си по тези въпроси. Тук темата е за друго. И ако не ви харесва темата или нямате преки наблюдения - стойте на страна от тази тема. И на мен не ми харесват хиляди теми във форума, но гледам да стоя настрана...

Link to comment
Share on other sites

определено не съм дъщеря и, даже не знам дали има. Харесвах иконома много и Юрдекова също - като се дразниш не го чети. Ама ако учиш там я ми кажи колко други ДЪРЖАВНИ училища са като иконома?????????????????Това не става ей така и Юрдекова носи огромна заслуга по случая. Това си е моето мнение - твоето го видяхме :)

Английска,Руска,МГ пак са държавни и са 50000 пъти по-хубави от иконома :D

Link to comment
Share on other sites

точно пък руската ша е по-добра от иконома

И какво и е лошото на Руската? :wacko:

Има счупени прозорци или няма парно? ПАРНО... май Иконома не учиха 1 месец точно заради парно...

Link to comment
Share on other sites

Английска,Руска,МГ пак са държавни и са 50000 пъти по-хубави от иконома :D

 

Тази година завърших ИКОНОМА и съм безкрайно доволен. За мен това си е най-доброто училище. Имам честта да се познаваме с Юрдекова лично и мога да кажа че е много добра в качеството си на директор. Излишно е да се пените без да я познавате. И мнения от рода 12789489124791284712984 пъти по хубави от иконома..пфф

 

 

Няма смисъл от нова тема за училището според мен.

 

А Тоше - убива те не убива те това е факт. Национална е и ? Заслужила го е ? Никой не си го е изсмукал. Призната е от Министерството!

Link to comment
Share on other sites

Абе сички сте едни зависливи нещастници - Иконома тва,Иконома онова.Кво Ви пречим Иконома бе мамка му.Квото и да говорите иконома е наи-елитното пловдивско училище и не някви пикли тука да ми викат Национална не е нищо напротив.Не си пробутвайте тъпите езикови гимназии щото не струват.Кога ще чуете за Нац.Езикова Гимназия (хаха НИКОГА) Аиде моля ви се г-жа Юрдекова е уникално добър по душа човек,най-дълго задържалия се и най-успешен директов на Национална Търговска Гимназия.ТЕя от др.

"училища" (така да ги наречем) Да се въздържат от мнение,моля никои не ги пита за мнение по въпроса.Колкото дали Юрдекова ще остане-Да нека ви е яд имаме над 800 подписа в нейна защита и според доста комисии се смята че е предостатъчно.МОЖЕТЕ САМО ДА СИ МЕЧТАЕТЕ ДА УЧИТЕ В ИКОНОМА И ДА ИМАТЕ ДИР. КАТО ЮЛИЯ ЮРДЕКОВА!!![/color] :punk :punk :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Още веднъж да помоля... после да не кажете, че не съм...

 

Но айде много ви моля, ако не сте учили при нея, нямате преки впечатления от работата й и от личността й - не се изказвайте и не разсъждавайте по неин адрес.

 

и asd - объркал си темата. Тази не е "Кое е най-хубавото училище в Пловдив". Тази е за друго. Ако искаш да изкажеш мнение кое е най-хубавото училище - намери другата тема.

Link to comment
Share on other sites

Абе сички сте едни зависливи нещастници - Иконома тва,Иконома онова.Кво Ви пречим Иконома бе мамка му.Квото и да говорите иконома е наи-елитното пловдивско училище и не някви пикли тука да ми викат Национална не е нищо напротив.Не си пробутвайте тъпите езикови гимназии щото не струват.Кога ще чуете за Нац.Езикова Гимназия (хаха НИКОГА) Аиде моля ви се г-жа Юрдекова е уникално добър по душа човек,най-дълго задържалия се и най-успешен директов на Национална Търговска Гимназия.ТЕя от др.

"училища" (така да ги наречем) Да се въздържат от мнение,моля никои не ги пита за мнение по въпроса.Колкото дали Юрдекова ще остане-Да нека ви е яд имаме над 800 подписа в нейна защита и според доста комисии се смята че е предостатъчно.МОЖЕТЕ САМО ДА СИ МЕЧТАЕТЕ ДА УЧИТЕ В ИКОНОМА И ДА ИМАТЕ ДИР. КАТО ЮЛИЯ ЮРДЕКОВА!!! :punk :punk :punk :punk :punk

 

 

---mod note:

 

Писането само с главни букви тук е ЗАБРАНЕНО и се наказва... мненията написани с главни букви ги изтриваме...

Link to comment
Share on other sites

Защо толкова се засягате всички , които сте учили в иконома?Не успорвам , че е добър преподавател, защото не я познавам , ама всеки остарява и има нужда от почивка...

Link to comment
Share on other sites

Въпроса беше другаде. Нямаше нужда да се освинвате. В крайна сметка въпросната директорка не е вечна, колкото и да ви се иска да е така. Дразнещ беше факта, че се превъзнасяте. Директорката може да има огромни заслуги, но е дошло време да се оттегли и колкото и да ми плачете тук, няма да промените нищо. Хех, защитнци на правата вяра. Умирам от смях като видя подобни изхвърляния. А някой от вас, възпитаниците на ВЕЛИКАТА национална гимназия, не се ли е замислил, че може би тази жена иска вече да си почине и да си гледа малко от малко живота. ov3rm4n обсъждахме стартиралата топика, а не въпросната директорка. Поне аз си мисля че това правех. Няма значение. Ванката от първия си пост си спечели награда. Почивка за известно време. Не знам ти как си го пропуснал че е за наказание момчето. dahter4eto, ти или ще се постараеш да свиеш малко перките и да не пишеш с капс лок или ще го последваш. Една защита която вклюва в себе си думи като "нещастници" и прочие, винаги се обръща срещу защитаващия. Лек ден.

Link to comment
Share on other sites

Защо толкова се засягате всички , които сте учили в иконома?Не успорвам , че е добър преподавател, защото не я познавам , ама всеки остарява и има нужда от почивка...

работата е там, че тя още може да направи много за това училище и иска и има енергията и опита и уменията. А комисията по пенсионирането се интересува от мнението на учениците.

Link to comment
Share on other sites

Тогава си дайте мнението на комисията, а не по разните му форуми, където едва някакътв мижав процент хора са запознати със ситуацията. Да не говорим, че вместо да обясниш точно и ясно какъв е проблема по който се пениш, ти ми излизаш с някви безсмислени лозунги. Pathetic ????

Link to comment
Share on other sites

Тогава си дайте мнението на комисията, а не по разните му форуми, където едва някакътв мижав процент хора са запознати със ситуацията. Да не говорим, че вместо да обясниш точно и ясно какъв е проблема по който се пениш, ти ми излизаш с някви безсмислени лозунги. Pathetic ????

първо - лозунги няма. А форумите са за събиране на различни мнения по различни теми на хора, които се намират на различни места или греша?? не знам защо си решил, че съм нагла, а и не мога да разбера ти самията защо толкова се палиш по темата???ние сме заинтересовани и си обменяме мненията - не виждам проблем. Същото е и ако си пишем за филми, книги и тн - на един едно на друг друго му харесва.

относно предупрежденията - не бях наясно с точно тези правила на форума, но вече съм и занапред ще се постарая да ги спазвам. Не съм се регистрирала, за да се дразня с някой, така че....

А по темите, които ме дразнят просто не пиша - има си хора, които пък не ги дразнят, не може всички с мен да се съобразяват.

Аз се занимавам с търговия и имам доста неприятни клиенти, но се усмихвам на всички и им правя забележка само, когато са нарушили правилата. Работата ми е да се отнасям добре с тях и да следя те да не правят проблеми.

Link to comment
Share on other sites

Трябва ли сега да цитирам всичко, което те опровергава или да не си правя труда. Наглост за мене е да ми казваш какво да правя и какво да не правя. А по темата не се паля изобщо. Слабо ме интересува кой ще е следващия директор на иконома. Да не казвам хич. Не съм даже обсъждал този въпрос. Може би ако ми прочетеш първото мнение по темата ще разбереш какво съм имал предвид. В другите мнения също го споменах. Но и да не разбереш все ми е тая. А колкото до това какво работиш ... то пък още по-малко може да ме заинтересува. Не си прави грешни изводи. Нямам лоши чуства. Казвам само какво мисля по въпроса. И не съм казал нищо за надълго и нашироко обсъжданата директорка :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...