Jump to content
BulForum.com

Belarus - Bulgaria


don_anton

Recommended Posts

Само на мен ли ми се стори, че играхме леко хаотично? На моменти имаше по 3-4 наши около топката и като че ли всеки викаше на другия "ти я вземи". Според мен е твърде рано да се хвали Мъри, тъй като за пет дена едва ли е променил кой знае какво. Видя се, че Беларус нямат никаква идея в играта и че сме по-добри..особено от гледна точка на индивидуални качества. (пак) Не ми хареса как играхме при изнасянето на топките - подаваме си я на 2-3 метра и всеки бърза да се освободи от нея и не смее да тръгне напред докато на Мартин или Бербо не им писне да чакат и дойдат да си я вземат...

 

 

ПП След толкова критики остана и да похваля момчетата :bgrin: Браво :beer: В сряда още по-убедителна победа :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply
Сам казваш, че влиза предимно за по 10-15 минути :) А и СЕГА е в страхотна форма и е голмайстор в А група, не преди.

Манчев и Генков са много различни по маниер на игра. Генков наподобява Бербатов, затова и не играе. А на Манчев му е време да почне да играе и вкарва в националния, защото е на години. Да му дадат 2-3 мача по 80-90 мин и ако се издъни повече да не го викат.

Link to comment
Share on other sites

ima logika tva za man4ev ;) nqkoi utre 6te hodi li na ma4a?

Аз. Имам си билетче за В сектор. Надявам се да не вали и да видя поне 2-3 гола в чуждата врата :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

И на мен Йовов не ми допада.По-добре Манчев на негово място.

 

Билети би трябвало да има.Засега пише че са продане 20 000 ,а са напечатани 40 000.Ако се изкупят може да пуснат още 2-3 хиляди :)

Link to comment
Share on other sites

Билетите няма да се изкупят...особено с/у Беларус, особено в този момент. Ще има максимум 30 хиляди като и това не е сигурно.

Link to comment
Share on other sites

Аз да ви се оплача как ме преебаха от БФС на миналия мач с Албания заради билетите. Мача почва в 18.00. Аз отивам с един познат в 18.10, щото имаше задръстване. На касите още продават билети - купуваме си за В сектор, минаваме проверките и се оказа, че вратите са затворени! И седим пред вратата на сектора и една кука обяснява как вече не пускат. Наложи се да влезем в Г сектор. Заради тъпотиите на БФС и полицията се прецакахме с по 5лв повече.

Link to comment
Share on other sites

в софия вали ли така?то мач ша има ли изобщо :blink:

 

 

според yahoo weather не вали.

Васил Левски е с добър дренаж, не вярвам да отложат мача.

Link to comment
Share on other sites

Eeeee, голям зор, голямо нещо. 30 мин пазихме резултата, все едно играем срещу световни шампиони.

Но и Мъри е виновен, защото не направи смени, за да подобри играта. А почна да прави смени накрая, за да губи време.

Link to comment
Share on other sites

abe ai na bas 4e sus stoi4kov 6tqhme da padnem siguren sum....ne moga da va razbera 4estno ukul ili o4i nqmate ili nz....4ovek pravi seriq ot 1 pobeda 5 zagubi i posle pak pobeda pravi si redovnite skandali i pak go za6titavate...toi provali ot 4asti pokolenieto ni vie pak ne ta ne...ai da bqhme po4nal kvalifikaciite sus stoilov da vidim kak nqma6e da zagubim to4ki ot albaniq i nqma6e da treperim vs. luxenburg 4estno bati mneniqta sorry za pisaneto mi no mi neobqsnimo

 

 

ps da ste 4uli za golqm skandal otkakto go nqma kamata...ne6to stanalo sus stoilov i berbo... i kvo stana i svur6i ina4e ne6tata 6tqha da se razduhat do japan

Link to comment
Share on other sites

наистина много слаб мач. доста от футболистите не трябваше да са на теренена. един телкийски така и не ми стана ясно закво игра цял мач като почти нищо не направи :wacko:

Link to comment
Share on other sites

da be ama kato be6e stio4kov skandala 6te6e da e 2puti po-golqm...toi 6te6e da napravi specialna konferenciq...6te6e da se obqsnqva kolko e velik i kak pravi kakvoto re6i i posle stilqn i berbo 6tqha da otgovarqt na smislenite vuprosi...nqkoi da e 4ul za negativna atmosfera problemi ili ne6to podobno otkakto go nqma stoi4kov...4estno adski tupo e da go za6titavate kato trenior..nqmate ukul

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...