Jump to content
BulForum.com

Belarus - Bulgaria


don_anton

Recommended Posts

наистина много слаб мач. доста от футболистите не трябваше да са на теренена. един телкийски така и не ми стана ясно закво игра цял мач като почти нищо не направи :wacko:

 

Асистира за победния гол. Отделно той НЕ е за централен халф, не мога да разбера как точно Мъри не го използва на мястото му, като в Левски си го ползва добре.

 

@don_anton - каза ти се, че от медиите зависи как ще се развие скандала, не от участниците в него. Аз лично не помня Стоичков или Стенли да е дал "специална пресконференция" за скандала между тях, просто всички медии се избиха да задават въпроси. И това си им е работата де!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply
Асистира за победния гол. Отделно той НЕ е за централен халф, не мога да разбера как точно Мъри не го използва на мястото му, като в Левски си го ползва добре.

И според мен Телкийски се справи вчера. Направи и няколко много добри удара. Игра на нетипичен за него пост, но се справи. Дори според мен това му беше най-добрия мач в национала. Не, че беше блестяш, но преди това винаги е играл по-слабо :)

Link to comment
Share on other sites

abe ne sum tup qsno mi e ot kvo zavisi....fakt e 4e s izkazvaniqta si stoi4kov prave6e skandal sled skandal...a i e svikval svoi si preskonferencii ne za stenli slu4eq no e svikval ;) kato bulgariq igrae sus stoilov ma4ove kato tezi s albaniq i luxenburg togava te me ubedite 4e ne e treniora

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...