Jump to content
BulForum.com

Belarus - Bulgaria


don_anton

Recommended Posts

Какво мислите за мача и новото лице на отбора? Аз съм горе-долу доволен...вижда се, че за разлика от преди няколко месеца отбора знае за кво е на терена. Има си тактика и наставления, които футболистите изпълняват...мисля си обаче, че левскарите са прекалено много....Телкийски и особено Йовов с нищо не ми доказват, че трябва да са титуляри...май Манчев и 2 чисти нападателя би било по-добре...е та?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

mi mnogo qsno samo ne moga da razbera kak moje da ima takiva kato teb marto koito o6te da goo za6titavat kato trenior kakto i da e nego go nqma BIEM taka4e nqma kvo pove4e da iskame ;) az i s nego da biehme 6tqh da sum 2 puti po-6tastliv no si e prost 4ovek ne stava za tazi rabota...ta za ma4a ne6to

Link to comment
Share on other sites

Доста добре се справят наще аз мислих, че е Х мача но съм приятно изненадан :)

Link to comment
Share on other sites

Добра игра в бавен мач :) Искахме победата и я взехме. Аз лично съм впечатлен от стадиона и културните фенове на Беларус, очаквах да са диваци като нас ;)

Link to comment
Share on other sites

Добра игра в бавен мач :) Искахме победата и я взехме. Аз лично съм впечатлен от стадиона и културните фенове на Беларус, очаквах да са диваци като нас ;)

Да бе да каде ще видиш такива фенове, каквито сме българите :devil

Link to comment
Share on other sites

Браво на Мъри :)

Не съм следил много новините около треньорския пост, ако някой знае да каже - има ли шанс да си остане треньор на националния отбор ?

Link to comment
Share on other sites

стратегията на новия тренер е главно атаки по крилата. Не мисля че с Манчев това ще стане. Мисля че пусна Манчев колкото да запише няколко минути :). Общо взето играем стратегията на Левски само че с един доста по-класен таран и доста по-бързо ляво крило.

Иначе добър мач за нашите, ама си мисля че трябва малко по-добре да играем, за да бием румънците. Ако ги бием ще вземем второто място, ама мисля, че накрая и головата разлика ще играе роля, така че другия мач трябва да бием с поне 3-0.

Link to comment
Share on other sites

abe man4ev i berbo tarani i marto i telkiiski po krilata ;)

 

Сега срещу Беларус става, ама не виждам как бихме гостували на Холандия с два чисти нападателя + 2 крила ;) Иначе вместо Манчев предпочитам Цецо Генков, или пък дори и Домовчийски. Не мисля, че с няколкото си гола във ВТОРА дивизия на Испания Манчев е заслужил чак толкова голямо доверие да е титуляр... Най-малкото надали някой от вас го следи редовно в каква форма е.

Link to comment
Share on other sites

Сега срещу Беларус става, ама не виждам как бихме гостували на Холандия с два чисти нападателя + 2 крила ;) Иначе вместо Манчев предпочитам Цецо Генков, или пък дори и Домовчийски. Не мисля, че с няколкото си гола във ВТОРА дивизия на Испания Манчев е заслужил чак толкова голямо доверие да е титуляр... Най-малкото надали някой от вас го следи редовно в каква форма е.

 

Не съм съгласен за Манчев. Това дали заслужава или не не се базира само на това как е играл в Испания, а и това как се представя на тренировките. А и ти сам казваш че никой от нас не е следил формата му.

Link to comment
Share on other sites

Иначе вместо Манчев предпочитам Цецо Генков

Генков в национала има вече 10 мача (наистина 10), вчера четох една статистика. Вярно, е че повечето са контроли и, че влиза за по 10мин най-много, но все пак до сега не е направил нищо с националната фланелка.

Link to comment
Share on other sites

Сам казваш, че влиза предимно за по 10-15 минути :) А и СЕГА е в страхотна форма и е голмайстор в А група, не преди. Иначе ако Манчев е във форма, нямам нищо против да е титуляр. Просто повече вярвам, че Генков е "on fire", отколкото Владо :)

Link to comment
Share on other sites

neka ne smqtame tozi priz za golmaistor kato re6ava6t faktor....6 gola na 4ernomorec aide molq vi se.. ina4e naistina vs. golemite otbori s 2ma 4isti tarana trudno no puk ot mnogo vreme ne sme igrali taka i mi se iska da gi vidq ;) v nqkuv rumunski vestnik pisali 4e ma4a bil kupen ot 4orni ....da de toi dal pari da biem ;) deiba glupacite vsi4kite im znaqt ustite no dano nakraq gi ostavim s kur v ustata

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...