Jump to content
BulForum.com

Най-добрите БМВта в Пловдив


INCINERATOR

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply
А някой може ли да ми даде повечко информация за това произведение на изкуството?

bmw E36 318 is , всичко е къстъм, година и половина китване и после е лято, 6 месеца докъто измъдрят цветовата гама, 2 или 3 литрова бутилка за азотен диоксид в лявата страна на багжника / не е за красота/ след като му направиха оптиката го взеха от една аудио къща и сега им е реклама =) музиката е чудеса. . . абе...Оникално е :x , щом има един смях с едно стоково Е 36 дето го е напрайл жълто с две сиви ленти смятай колко го обичат тва :)

Link to comment
Share on other sites

Сега може и да отнеса псувните но само аз ли си мисля,че Х6 серията е умопомрачително отвратителна?

Мда, има реален шанс да мине Q7 по грозота :lol:

Link to comment
Share on other sites

X6 се оказа доста неуспешен модел - за 10 минути видях 5 Х6ци ;)

Абсолютно съм съгласен, явно не го харесват хората. Толкова стар модел пък толкова малко изкупени..

 

 

бмв-то е 320 наистина неска се чух със собственика / божо / бтв в момента го продава :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Незнам как все хора с бракми за по няколко хиляди лева казват, че Q7 и X6 и т.н. скъпи модели са грозни. Има ясно очертана зависимост по схемата гроздето е кисело! Аз лично с удоволствие бих карал X6.

Link to comment
Share on other sites

един приятел кара Х5 возил съм се в нея и е мн яка колица ама тва Х6 за мен си е грозно не съм се качвал но по външен вид като я гледам ми е грозна колата

Link to comment
Share on other sites

Незнам как все хора с бракми за по няколко хиляди лева казват, че Q7 и X6 и т.н. скъпи модели са грозни. Има ясно очертана зависимост по схемата гроздето е кисело! Аз лично с удоволствие бих карал X6.

И ся кво дай да харасваме всички нови и скъпи коли? Ми не ми харесва кво да направя "Всеки си има вкус, казало кучето и си облизало гъза". Така че аре стига сте ми натрапвали мнения. Колкото и да ми го хвалите X6 и Q7 си остават най-грозните коли правени някога. Аз като цяло не харесвам джипове, но тези 2те са просто върха на олигофренията и болните дизайнерски мозъци :sick

Link to comment
Share on other sites

Колкото и да ми го хвалите X6 и Q7 си остават най-грозните коли правени някога.

 

Stenli а това твоето как му се вика????? В края на това изречение се слага "СПОРЕД МЕН", за да не ставаш досаден, дори смешен. Ясно е че всеки си има вкус. Но има и такова нещо като ПРЕОБЛАДАВАЩО МНЕНИЕ - продажбите на тези модели отдавна доказаха какво е то. Има хора и Ферари не харесват, и Мерцедес, и БМВ и т.н. Само че като са единици просто никой не им обръща внимание. Също така не ги и задължава да си купуват тези автомобили.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...