Jump to content
BulForum.com

Кои филми очаквате през 2004 година?


Recommended Posts

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Аз очаквам през тази година следните филми:

April 9, 2004 - The Whole Ten Yards ***IMDB***, ***Official Site***

May 14, 2004 - Troy ***IMDB***

August 13, 2004 - Blade: Trinity ***IMDB*** - макар, че след разочарованието, (според мен) от втора серия, съм с известни резерви към този филм.

September 24, 2004 - Resident Evil: Apocalypse ***IMDB***, ***Official Site***

October 1, 2004 - Shark Tale ***IMDB***, ***Official Site***

November 5, 2004 - Alexander ***IMDB***

December 16, 2004 - Ocean's Twelve ***IMDB***

 

Ами май това са горе - долу, поне от инфото което го имам като word-ов файл на PC-то! ;)

Link to comment
Share on other sites

Az s nai golqmo netyrpenie 4akam filma spomenat ot TAZ:

Resident Evil: Apocalypse

Nadqvam se da e gotin kato pyrviq..

I btw TAZ kvo ne ti haresa v BLADE 2. Sq verno e 4e Blade 1 be6e po hubav ama kato sravni6 razo4arovanieto ot Matrix Reloaded sled The Matrix prosto tva ni6to ne e.

Prosto moje bi kato Matrix i Blade shte degradira..

Abe vyprosa e da pravqt hubavi filmi pyk za drugoto..

Link to comment
Share on other sites

KnoPPix: Не, че филмът не е хубав, но точно същото разочарование, което изпитах когато отидох да гледам Матрицата 2, се появи и като изгледах Блейде 2. Не искам с този пост да започна някакви спорове и дразги с никой, просто мнението ми е, че ПЪРВИТЕ СЕРИИ както на Матрицата, така и на Блейд са култови и наистина заслужават признание.

Link to comment
Share on other sites

az ne sam dobre informiran oba4e mnogo iskam da gledam prodaljeniq na filmite

8 mile,How High,The New Gye,Final Destination 2,Triple X,The Italian Job oba4e ozob6to neznam po koi ot teq filmi se pravi prodaljenie :)

Link to comment
Share on other sites

TAZ napylno syglasen sym s tebe..

Prosto kogato edin film dostigne nai-dobroto posle ve4e moje da otiva samo nadolu...

Dokato da re4em za Lord Of The Rings kazvat 4e tretata 4ast bila po hubava ot vtorata(o6te ne sym q gledal btw). A pyk spored men vtorata be6e po dobra ot pyrvata...

taka 4e filma stava vse po interesen..

Dokato ot The Matrix bqh prosto mnogo o4arovan...

Posle mnogo 4akah Matrix Reloaded i super mnogo se razo4arovah...

I s Blade be6e taka nadqvam se sam s Rezident Evil da ne stane taka za6toto mnogo mi haresa pyrvata 4ast...

Link to comment
Share on other sites

KnoPPix: Макар, че за "Властелина..." темата сме я разглеждали много в по - долен топик - разликата при него е, че и трите филма са правени паралелно, а не след като са видяли, че има лапаница и тогава да решат и да започнат да филмират втора и трета част. Това крие известен риск. Че почакаме и ще видим какво са сътворили за Resident Evil: Apocalypse! ;)

Link to comment
Share on other sites

eto kakvo si pojelavam za novata godina !!!

ICE AGE 2 NAI VELIKIQ FILM NA VSI4KI VREMENA

Troy

Shreck 2

Spiderman 2

Ocean's twelve

vse o6te 4akam LORDA 3 ama sled nqkolko 4asa 6te izleze :)))

FRIENDS 10 sezon celiq

Scooby Doo 2

The Mask 2

Captain america i Fantastic four mi e interesno kvo novo mogat da napravqt

Resident Evil

 

mi tva E SI4KO

Link to comment
Share on other sites

aaaa ne e samo spider man as o4akvam alien vs predator tva 6a e ne6to mnogo qko nadavam se.as csa6tnost ne o4akvam s golqmo netarpenie spiderman stot sporred men si4ki filmi po komiksi sa gi orezilili isklu4enie pravi x-men i donqkade hulk dano sas silver surfer da ne e taka.sa6totaka o4akvam noviq na vin disel i toi traa da e qk,dano ice-t da si e zaslujil 20-te miliona.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...