Jump to content
BulForum.com

Кои филми очаквате през 2004 година?


Recommended Posts

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

navremeto ima6e edin film s kapitan america no ne moga da se setq za imeto noviq film nqkukav remaik li 6te e ili 6te sa novi priklu4eniq na kapitana

btw nqkoi spomnq li si imeto na po gore spomenatiq film lo6iqt be6e 4erveniq 4erep ako nqkoi znae molq da mi kaje

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Аз лично очаквам с нетърпени

1. Aliens vs Predator.Сблъсъка на двете най големи звезди. B)

2. Shrek2.След успеха на първатя част,за твората трябва да се очкава много

3. Spiderman2.Очкавам нещо повече от Spiderman

4. 50 First Date.Отпускаща романтична история :rolleyes:

5. Passion Of The Crist.Ред сълзи ред суполи :P :P

6. Blade3.Не очаквам много от този филм.Щом правят трета част значи нещо са прпуснали във втора.Но всичко се изчерпа със първия Blade.

Link to comment
Share on other sites

Чичо Фестър, ако Епизод 3 почваше да се снима това лято, щеше да излезе по средата на 2006 ;) . Тоя филм е в пост продукция от половин година, май повече (есен 2003).

 

А по темата, (хронологично):

The day after tommorow

Harry Potter

Spider-Man

(и вече не хронологично):

BloodRayne (тая година ли излизаше?)

Blade 3

За друго - по-късно :) .

Link to comment
Share on other sites

Аз...

 

А нещата, които аз очаквам са новия проект на Том Тиквер, I Robot, The Village, Collateral, The Chronicles of Riddick и тук-таме още някой...

Link to comment
Share on other sites

I Robot просто от сега го виждам голяма бозица.. ще взема да прочета на Азимов произведението. Иначе Collateral и The Village определено ги чакам и аз :)

Link to comment
Share on other sites

Бре, че ще е бозица, бозица ще е, но все пак ми е интересно да го видя туй нещо. Трейлърът не е толкова зле макар да мирише на акано :) Ще видим взема и аз да прочета книгата преди това :)

Link to comment
Share on other sites

Master and COmmander би трябвало да излезне през тая година.Също И карибски пирати 2.Да и аз чакам Underworld който сигурно ще излезне.

Смятате ли че The Punisher ще бъде як.Колкото видях по рекламите не нищо особено.

Link to comment
Share on other sites

Смятате ли че The Punisher ще бъде як.Колкото видях по рекламите не нищо особено.

edin priqtel go e gledal i kaza 4e izrudski

Link to comment
Share on other sites

pi4 ,toq film ve4e e na Video ..

Говоря за продължението на господар и командир :)

Link to comment
Share on other sites

Че и продължение ли ще има!? Тоз Кроу пак ли за Оскар ламти

 

"Наказателят" (май така го превеждаха, не съм шюр) ще си е не бозица ми не знам вече...

Link to comment
Share on other sites

Master and Commander: The Far Side of the World 2, клонки и глогинки. Информацията ти е доста грешна... Няма такова нещо, надявам се даже да не си й помислят... Колкото до ония Пунишър, ми че то отдалече вони бе. На татко тайния агент му убиват семейството и си мислят, че са убили и него, ама той не бил мъртъв и сега ще ибе мамата на всички лоши, като накрая ще има ръкопашен бой с дъ биг бос.. бла, туй съм го гледал...

Link to comment
Share on other sites

:)) Аз пък си бях много доволен като гледах първата версия едно време на The Punisher :) - преди 10-12 години....сега незнам какво ще "произведат" :)
Link to comment
Share on other sites

Един голям бълвоч, разбира се :)

Друг филм който ще си струва да се гледа е "The Terminal" на Спилбърг, Ханкс и оная дебелата Зита :)

 

 

Едно бързо допълненийце :) току-що гледах трейлъра на "Alexander" .. Колин Фарел (великият крал), Анджелина Джоли (великата му любовница), Вал Килмър (великият му.. ъм.. шивач?!) и Антъни Хопкинс (великият четец)!? Може и да е бозица като "Троя", но ДАЙТЕ НАСАМ :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...