Jump to content
BulForum.com

Кои филми очаквате през 2004 година?


Recommended Posts

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Кой говори? Той филма още е в процес на снимане. Не вярвам някой да е измъкнал лентата и да си го е гледкал :) Колкото до трейлъра не виждам нищо впечатляващо. Чупят се сабии и щитове, развяват се жени по прашки :), мятат се разни на некфи коне и един грозен Македонски, който ми превземал света. По-скоро възлагам някакви надежди на Оливър Стоун, пък и не забравяйте, че и версията на Баз Лурман трябва да се появи скоро :)

 

п.с. ако искате хував исторически филм почакайте "Анибал". Главната роля не е поверена, на когото трябва, но все пак историята е далеч по-вълнуваща, от всичките исторически филми, които съм гледал досега. Само да не стане някой кино-суджук пак... а за Terminal, ще почакаме пък ще видим. Все пак са Спилбърг и ко, не че възлагам някакви надежди, но да видим. бтв трейлърът на Ocean's Twelve е наистина голяма teaser, но и за нещо ще поживеем....

Link to comment
Share on other sites

Аве аз тоя ПЪНИШЪР съм го играл ве знам как свършва! :woot :woot Иначе чакам страшно много Хищника срещи Пришълеца,Хрониките на Ридик, и неска ще хода да гледам "След утрешния ден".

Link to comment
Share on other sites

curigde ,gledax review za Troy i tam kritikut kaza ,4e Alexander bil dosta po ka4estvena produkciq .Pove4e neznam ,ne sum se i pozainteresuval.Kato izleze ,shte go gledam i shte precenq

Link to comment
Share on other sites

Македонски верно грозен с тва русо :) но въпреки че ще е боза, само заради каст-а ще се гледа.. на рип :) има едно слонче :)

Интересно наистина кой говори :) някое платено превю, хихи тия ги можем и ние.

 

Колкото до "След Утрешния Ден" вчера бях във Фламинго в 18:00 и добре че 2 детски градини и половина се бяха объркали да дойдат на кино, та филма мина като комедийка :)

Добри думи могат да се кажат само за магесниците с 3Д софтуерните пакети за бълване на лед и сняг :), които са се справили доста добре. Силно вярвам и че екипите по спец ефектите са били 2: 1) Отговарящ за красивите климатични д/ефекти и 2) Отговарящ за най-ГРОЗНИТЕ CG вълци които някога съм виждал на кино.. (с приятели коментирахме, на излизане от киното, че вероятно за дресирани вълци и хвърлена кино-лента биха били необходими повече пари, отколкото "красивите" 3д муцинки).

Като цяло филма си е безсмислена бозица, изпълнен с такива шаблонни диалози, уникални парадокси и съвсем ОЧАКВАНИ действия на главните герои, че някои членове на по-горе споменатите детски градини, които непрекъснато дискутираха филма ЛАЙВ!, се вживяваха в ролята на медиуми и то доста добре. Филмът вероятно има толкова дълбоко засекретен м/у кадрите философски смисъл, че дори и режисъорът Roland Emmerich (а.к.а. режисъора на "Деня на Независимостта") би впрегнал сериозна, каменна физиономия (типични симптоми на лош запек) мислейки над въпросният замисъл("-А, сега де, беше тука некъде!? Бе няма значение, важното е да знаете че го има!").

Както и да е.. филмът НЕ струва 4 лева (премиерен уикенд), но ако толкоз ви се гледа.. ПРЕДУПРЕДЕНИ СТЕ :) иначе за 3 лева с удоволстие бих се оставил да ме почерпят за повторно гледане.

Link to comment
Share on other sites

Все си мислех, че там е само за филмите в наличност на варез-а?

Ако се бъркам, извинете, ще го преместа :)

Link to comment
Share on other sites

Може би! Но няма да е тази година, а има вероятност да е през 2005 чак! В IMDb обаче не пише нищо, за този "сериал"! ;) Иначе ми се намира някакво постерче, даже на него пише, че Губернатора ще играе пак.

Link to comment
Share on other sites

Бе той Губернатора май подписа за 4та още като почнаха снимките на 3та :)

"Terminator 4: Губернаторът с/у Разваленият Автомат за Кафе" ;)

Link to comment
Share on other sites

Aliens vs Predator - дано не развалят поредиците!

The Punisher - яко пуканица, а ако пак се мерне Стан Лий във филма ще е голям майтап!

HellBoy - нали е по комикс, няма как да го изпусна, кефи ме всякаква супергеройска сган!

SHREK 2 - като си гледал първия как да изпуснеш втория бе братче?!

Spider-Man 2 - Doc Oc!!! :woot

Van Hellsing - Хю Джакман трепе чудовище, върколак и вампир!!! Ехаааа!

The Polar Express - Робърт Земекис!

Garfield - майтапииии :lol:

Link to comment
Share on other sites

очаквам Хрониките на Ридик също така, продължението на Пълен Мрак, с Вин Дизел. Първият от трилогията не ме впечатли, но вторият ми изглжда обещаващо!

Link to comment
Share on other sites

Скоро пускат по кината DAWN OF THE DEAD :ghost

Още не съм гледал оригинала, така че този филм ще е нещо изцяло ново за мен. А като го гледам ще гледам и оригинала, той вероятно ще е по-хубав, така че си го пазя за десерт :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

awe az 4akam s nai-golqmo neturpenie Shark Tale i Alexander :).. za6to li?? :D ..... to polovinata godina se izniza ve4e....

Link to comment
Share on other sites

Аз само THE PUNISHER и TROY чаках ама вече ги гледах и сега се чудя кво да гледам на кино.Хари Потър не ми се гледа, ама незнам SPIDER MAN 2 дали ще е хубав.Може би скоро него ще хода да гледам.А пак до края на годината не мога да се сетя кой друг хубав филм ще излиза ама то си има отделна тема за тва да не ви занимавам.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...