Jump to content
BulForum.com

Как се продава кола?


Zingam

Recommended Posts

Дайте ми идеи, ако обичате, как да си продам колата? Кой начин е най-добър? Не ми се оставя на автокъща, защото хем я карам, хем нещо не им вярвам. Къде има смисъл да се пускат обяви? Става въпрос за сравнително скъпо возило, с добра поддръжка, макар и не много ново.

 

:unsure:

Link to comment
Share on other sites

А сега де! Ами ако беше казал каква е колата и колко пари й искаш, можеше това да е един от начините.

 

:) Тук не е място за обяви, пък и едва ли някой тук се интересува. Иначе си прав. Въпросът ми е сериозен.

Link to comment
Share on other sites

Тая тема еба майката на всички теми и направо им го зачука.Хмм,бъди иновативен,измисли нов начин-дай колата на купувача и му плати ТИ.Важното е да си различен.Може да ти дойде като шок,но просто напиши цена и КАКВА КОЛА ПРОДАВАШ(явно е нещо секретно и няма никаква връзка с темата).Пуснете тема-искам да из*укам 1 п*тка ма не искам както става по принцип-дайте идеи.

Link to comment
Share on other sites

мобиле.бг, тунинг.бг, вестник марица, форума на марката. Какво толкова сложно има в продаването на една кола ? И защо не напишеш каква е колата точно, тук също има мераклии

Link to comment
Share on other sites

И в нея една подсекция купувам/продавам авто аудио, в нея една подподсекция цд, една подподподсекция мп3, една подподподподпод секция гуми за коли :) Голяма каша ще стане с тия под раздели

Link to comment
Share on other sites

Голяма сте работа! 7 поста и почти нищо смислено! ;)

 

Не съм писал нищо, защото по-долу някой беше пуснал обява и му я заключиха.

Да наистина би било добре да има дял купувам/продавам автомобили и автомобилни аксесоари.

 

Политиката на форума да има колкото може по-малко теми с възможно колкото може повече на брой постове - е безкрайно тъпа, ама като е единствения пловдивски, който знам... само за това и пиша тук чат пат!

Link to comment
Share on other sites

Голяма сте работа! 7 поста и почти нищо смислено! ;)

 

Не съм писал нищо, защото по-долу някой беше пуснал обява и му я заключиха.

Да наистина би било добре да има дял купувам/продавам автомобили и автомобилни аксесоари.

 

Политиката на форума да има колкото може по-малко теми с възможно колкото може повече на брой постове - е безкрайно тъпа, ама като е единствения пловдивски, който знам... само за това и пиша тук чат пат!

ако толкова си недоволен от този форум защо просто не преустановиш даже тва чат-пат и спри да пишеш тук като не те кефи... ;)

Link to comment
Share on other sites

Голяма сте работа! 7 поста и почти нищо смислено! ;)

 

Не съм писал нищо, защото по-долу някой беше пуснал обява и му я заключиха.

Да наистина би било добре да има дял купувам/продавам автомобили и автомобилни аксесоари.

 

Политиката на форума да има колкото може по-малко теми с възможно колкото може повече на брой постове - е безкрайно тъпа, ама като е единствения пловдивски, който знам... само за това и пиша тук чат пат!

Като сме голяма работа си продавай колата както си знаеш ;) На изключително тъпия ти въпрос как да си продам колата можеш да очакваш само тъпи отговори...не ти трябва висше да си продадеш каляската

Link to comment
Share on other sites

Тъпи въпроси - няма, има тъпи хора! :D

 

 

виж ся, ако беше написал каква кола продаваш нямаше да се стигне до тук... и никой нямаше да ти затвори темата...

и да са правиш на интересен ... "Тук не е място за обяви, пък и едва ли някой тук се интересува."

изобщо пък няма да получис свестен отговор. "...пък и едва ли някой тук се интересува..." , ами можеш да пробваш нали ????

 

и май е време някой да е затвори тая тема, че като гледам няма много смисъл от нея ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...