Jump to content
BulForum.com

3D Audio


predatora

Recommended Posts

Ислушайте това демо на 3д аудио, нещо адски лудо е. Слушайте го само със слушаки.

 

Един интересен коментар на който много се смях :laughing:

Показаха ми го наскоро. Тогава ми беше пратено като mp3 с единствената заръка да го пусна на слушалки.

При щракането в началото го спрях, защото помислих, че някой ще влезе през прозореца вдясно от мен - издава съвсем същия звук!

Link to comment
Share on other sites

Уау, наистина е много впечатляващо. Признавам си, че в първия момент се обърнах надясно. :D Съвсем реалистично е!!!

Link to comment
Share on other sites

Много добре се е получило и доста реалистично...

Link to comment
Share on other sites

много яко .. ама накрая като ми прошепна на лявото ухо и напълних гащите.. :lol:

а представяш ли си филм на ужасите с такова озвучение... :D ... не ми се мисли :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

:) Хах,добро е!!!

Особено като почна да тропа с ножиците или пък с машинката. :lol:

Link to comment
Share on other sites

а представяш ли си филм на ужасите с такова озвучение... :D ... не ми се мисли :bgrin:

 

тряя да се хванем и да направим един такъв филм.. и да плашим младежта после! :devil хахах

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ai tva e super qko , samo kato shtrakne i podska4a6 , ne go slu6am na slu6alki i pak podsko4ix ama na stereo pak otlqvo i dqsno i go usilix qko , i kato 6trakna , zamalko da padna ot stola :ghost

Link to comment
Share on other sites

Наистина е много реално. Най-много ме изкефи като ми прошепна в ухото, даже ми духна от слушалките. Ама след това ме притесни перверзния смях. Викам си ся какво следва. Ама нямаше инциденти след тва.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
a imam 4uvstvoto 4e sa postoqnno zad men, taka li e poprincip ?

Като обърнах слушалките пак остава осещането,че са зад теб,от ляво и то дясно,но не и от пред.

 

А има ли филми с 3Д звук?Ще ми е интересно да гледам някой такъв.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...