Jump to content
BulForum.com

Автобояджийница


Psihara^^

Recommended Posts

Добро утро на всички. Преглеждах форума и видех, че никой, никъде не споменава подобно нещо. А аз се нуждая доста спешно.

Та въпроса ми е : Къде в града има такова животно и къде (ако някой знае - 2 бири) мога да отида, за да ми направят само част от даден елемент, а не целия.. Че нямам 90 излишни лева...

Link to comment
Share on other sites

А бе, така както задаваш въпроса, ми се струва, че знаеш къде има, а и колко струва манипулацията. Иначе вярно, че се боядисва цял елемент. Ама не е от глезотия това. Трудно е да се боядиса само част от елемент, защото няма как да се свърже с останалата част. Или трябва да се отцепи по някаква линия, която после да си личи съвсем явно, или да се прелеят двете части без явна граница, но тогава остава мъгла върху небоядисвания детайл. Компромисен вариант е да се боядиса само желаната част, а да се лакира целия детайл. Тогава няма дефекти по лака и повърхността, но боите никога не могат да са еднакви и пак ще си личи. Но това е само при металиците, които имт лак. При всички положения ще стане грозно (в известен смисъл). А пък ако толкова не те интересува какво ще се получи и не ти се дават пари, вземи си го боядисай сам със спрейче, поне ще си спокоен, че си минал тънко и няма да псуваш бояджията, щото ще си наясно кой си е оставил ръцете.

Link to comment
Share on other sites

Всичко, което съм написал в 1вия пост ми е казано. Нямам никаква идея как, къде и какво. Става въпрос за бяла боя. Не мога да го направя сам, тъй като не е за мен...

Link to comment
Share on other sites

Е, съжалявам за излишната информация тогава. Просто обясних защо е необходимо да се боядисва цял елемент, а не част от него. А понеже си писал, че ти нямаш излишни 90 лева за процедурата, направих извода, че е за теб.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

По подобен начин ми боядиса веждите на опела един бояджия (не помня как се казваше) където се намира, като трътнеш по улицата м/у ЗАЕ и голямата търговия някъде към 300м има портал от дясно(това е първия портал) не съм сигурен дали е още там, че от 6 години не съм го ползвал, но е много готин човек и сравнен с другите е без пари. Беше ми препоръчан от магазин за Авто Бои до Герджика като тръгнеш към Нева в първата кооперация срещу градинката

Link to comment
Share on other sites

А ти правиш ли разлика между цветовете? Има цветове - някои нюанси на бял, сребрист, които могат да се излъжат частично, но повечето не стават за преливане.

Link to comment
Share on other sites

НЕ просто работата ми е да създавам боя за коса. Боите които съм създал държат 20% от пазара в БЪЛГАРИЯ!!!! :devil Иначе съм ДАЛТОНИСТ ПО ДУША! И нищо не разбирам от цветове

 

Ако държиш да види (не)видиш разликиките съм отворен за среща

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...