Jump to content
BulForum.com

Naruto


Recommended Posts

Това е СЛУЧИ СЕ!!!Успяха да вкарат историята на един чаптър от мангата в ДВА епизода!!!!Наруто шипуден е може би най флегматичното аниме за сега ;) ;)

И аз мисля така , затова чета мангата , която на мен ми се струва много по - интересна. Може и да е трудно да си преставиш някои неща , особено в екшън сцените , но поне е по - динамично. В анимето имаш чувството , че дори и след 100 серии , няма да стигнат до там докъдето е мангата в момента...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Наруто е най-завладяващото аниме което съм гледал до момента. Верно е, че нещата е разиват бая бавно, но все пак трябва да искарат парички чичковците...И аз се замислям дали да не почна мангата? И кфо стана със 19 епизод???

Link to comment
Share on other sites

Наруто е най-завладяващото аниме което съм гледал до момента. Верно е, че нещата е разиват бая бавно, но все пак трябва да искарат парички чичковците...И аз се замислям дали да не почна мангата? И кфо стана със 19 епизод???

Тази седмица ще има епизод и вероятността да е двоен е доста голяма. Миналата нямаше...

Link to comment
Share on other sites

И аз мисля така , затова чета мангата , която на мен ми се струва много по - интересна. Може и да е трудно да си преставиш някои неща , особено в екшън сцените , но поне е по - динамично. В анимето имаш чувството , че дори и след 100 серии , няма да стигнат до там докъдето е мангата в момента...

Same here.Всъщност са 97 епизода напред с мангата в момента(Шипуден-18еп.=Манга-264).Бтв много тъпо направиха като не вкараха в анимето историята на младият Какаши и Обито,все пак тва допринася супер много към историята на Шарингана му (бтв върти ми се една теория,че Тоби всъщност е Обито,То+би обратно на Оби+то като махнеш едното "о" ;) ).А и този сблъсък на Саске и Дейдара твърде много го удължават + тва въобще не е интересен,все пак е ясно кой ще победи :angry:

 

ПС Вече почва да ми писва да не казват нищо за Лидера на Акатсуки :excl:

 

ПС2 Пък и искам да знам повече за Учиха Мадара :excl:

Link to comment
Share on other sites

Same here.Всъщност са 97 епизода напред с мангата в момента(Шипуден-18еп.=Манга-264).Бтв много тъпо направиха като не вкараха в анимето историята на младият Какаши и Обито,все пак тва допринася супер много към историята на Шарингана му (бтв върти ми се една теория,че Тоби всъщност е Обито,То+би обратно на Оби+то като махнеш едното "о" ;) ).А и този сблъсък на Саске и Дейдара твърде много го удължават + тва въобще не е интересен,все пак е ясно кой ще победи :angry:

 

ПС Вече почва да ми писва да не казват нищо за Лидера на Акатсуки :excl:

 

ПС2 Пък и искам да знам повече за Учиха Мадара :excl:

Такива теории ги има колкото искаш. Имаше и теории кой всъщност е лидера на Акатсуки , но едва ли ще се окажат верни пък и мисля да спра вече със off topic-a защото все пак темата е за анимето а не за мангата :devil

Link to comment
Share on other sites

Kато ви слушам коментарите имам чувството, че не сте гледали друго аниме. Гледайте bleach. Има и много други, но то е най-близко до жанра на Наруто.

Link to comment
Share on other sites

Same here.Всъщност са 97 епизода напред с мангата в момента(Шипуден-18еп.=Манга-264).Бтв много тъпо направиха като не вкараха в анимето историята на младият Какаши и Обито,все пак тва допринася супер много към историята на Шарингана му (бтв върти ми се една теория,че Тоби всъщност е Обито,То+би обратно на Оби+то като махнеш едното "о" ;) ).А и този сблъсък на Саске и Дейдара твърде много го удължават + тва въобще не е интересен,все пак е ясно кой ще победи :angry:

 

ПС Вече почва да ми писва да не казват нищо за Лидера на Акатсуки :excl:

 

ПС2 Пък и искам да знам повече за Учиха Мадара :excl:

 

И аз мисля че Тоби е Обито.Пък и нали маската на Тоби има отвор само за едното око.А както знаем Обито е дал едното на Какаши.Тази теория е доста по правдоподобна от онази дето се твърди че Лидера е Йондайме.Даже имаше една кадето се казваше че лидера е наруто който се е върнал назад в времето :D :D

 

@EvilDemon-Гледам и Блийч.Но наруто някаски ми е по на сърце понеже ми е първото аниме.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Офтоп. Пиша за мангата :excl:

Е тва хора пригответе се за битката Пейн vs Джирая и Итачи vs Саске най-после ще видим силите на Пейн след като вече разбрахме,че е изнесъл всички от и свързани с Амакуре (ебаси,Сасори репи да яде с неговите 100 кукли ну джитсу) както и техният лидер когото дори и тримата санини заедно не могли да победят.Според мен очите на Пейн са му най-силното оръжие (като че ли вече сме го виждали това с очите - я Биякугани,я Шарингани) и едно от най-силните предположения е че с тях той може да забавя или направо да спира времето (едно е ясно - очите са му блуудлайн лимит).

А що се отнася до битката м-у братята,за съжаление Итачи (който супер много ме кефи) ще трябва да умре (нали знаете - Main Characters only if it comes to living) а така се надявам в скоро време да размажат и убият тъпото емо Саске,но за съжаление няма да е скоро :cry

 

Place your bets everyone who do you think will die first Itachi or Jiraya (cause Jiraya must die too,after all Pain will probably have a fight with Naruto :punk ).

 

PS И все пак се оказа че Тоби има шаринган макар да не е Обито.Пък и на кой му е притрябвал Обито след като Тоби е Учиха Мадара :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Анимето е много добро.То заедно с Блийч са най-добри за мене.Мангите и на 2-те също са страхотни

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Анимето е много добро.То заедно с Блийч са най-добри за мене.Мангите и на 2-те също са страхотни

Еми Блийч не съм го гледал ама Аватар и Наруто са много добри .

И много ме глозка какви афери ще се завъртят в последните епизоди ама няма да чета ами ще си гледам анимето .

Ако следите внимателно развитието ... всеки харесва Сасуке , всеки харесва Сакура , никой не харесва Наруто освен Хината , а Киба си харесва Акамару и не му се лепят момичета както на момчето от Учиха , на края ще стават бахти и случките . :tongue

Link to comment
Share on other sites

трябват ми преведените серии на Наруто (на БГ имам предвид) някой да даде линк ?

 

Заповядай превода Тук :) Просто напиши Naruto shippuudenи и ще ти излезнат всики преведени до момента.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...