Jump to content
BulForum.com

Naruto


Recommended Posts

като успееш да изгледаш всички, почваш да сваляш naruto shippuuden от тор.

Mersi za tova ami za Dl poprincip az ne gledam film4eta na pc-to za6toto nemoga da se zadarja dostata4no vreme na nego ;) Celta mi e dl i sled tova na Disk :P za tova mi trqbva po barzo Dl ot Torrent lil nz :wacko:

Link to comment
Share on other sites

За мен лично това е най - доброто аниме, жалко че само пуснаха толкова много filler-и, но който знае за тях едва ли ще ги гледа. Мангата обаче за мен е по - добра :D

Link to comment
Share on other sites

За Shippuden (или там както се пише) може да сваляте оригиналните епизоди от сайта на един мой приятел : animerulezzz.org

Link to comment
Share on other sites

Mersi za helpa xora namerix to4no tova koeto mi trqbva6e B)

 

Добре че си ги намерил щото идея си нямам как щях да сиидвам 21ГБ ^^

 

а иначе тъпото е че не дадоха историята на какаши която кърти :(

 

Споилър

 

-Какаши има мангекю шарингън като итачи ^^

Link to comment
Share on other sites

Е сигуно ще я дадат ... предполагам, че чакат удобен момент :D ... примерно след Дейдара

 

btw BlackGuardian спойлъра ти е глупав - нито има връзка с поста ти, нито нищо (вземи го махни) ... а и всеки, който е гледал последния епизод със сигурност вече го знае т'ва ...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Излезнал е RAW-a на 18-ти епизод .. сега чакаме някой да изкара и варианта със субтитри :) и яко download.Излезна може да почвате да точите здраво :)

Link to comment
Share on other sites

Излезнал е RAW-a на 18-ти епизод .. сега чакаме някой да изкара и варианта със субтитри :) и яко download.Излезна може да почвате да точите здраво :)

DB обикновено го изкарват доста бързо. Все пак аз предпочитам да чета мангата :)

Link to comment
Share on other sites

Това е СЛУЧИ СЕ!!!Успяха да вкарат историята на един чаптър от мангата в ДВА епизода!!!!Наруто шипуден е може би най флегматичното аниме за сега ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...