Jump to content
BulForum.com

Какво BMW искате да имате...


zizirixo

Recommended Posts

Е кво ся, аз трябва да си купя 400+hp кола, за да върви ли? Дайте да сравним ниските класове, а ако искате може и високите. Ако някога имам финансова възможност за наистина мощна кола ще вземе Ford Mustang GT или Shelby GT 500. За момента, което мога да си позволя са Golf GTI или някоя Vectra/Calibra 150hp. И 3те ще чупят BMW същия клас както и фордовете във високия калс между другото :lol: Явно не можете да поумеете, че има по-бързи коли от тея BMW-та :) Иначе са адски красиви - спор няма!

 

Да бе ама темата е конкретно за любители на BMW, то и аз един път изтъкнах че доста по-приятни коли има от BMW-тата и че даже да имам кинти ще предпочета нещо друго японско (nissan 350z примерно е значително по-добре от подобно BMW roadster - Z4 примерно), но наистина сме offtopic в случая, темата е за друго :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Защо трябва сега да намесваме ренде в темата?Защо?Нисан 350z не е по-добър от Z4-ката.Просто това са различни философии за автомобили.

 

Редакция: Не исках да съм груб ;)

Link to comment
Share on other sites

Защо трябва сега да намесваме ренде в темата?Защо?Нисан 350z не е по-добър от Z4-ката.Просто това са различни философии за автомобили.

 

Да бе сори. Няма повече. Дали е по-добър аз не съм компетентен. По скъп е за сметка на това. Както и да е. Спирам да пиша тука :)

Link to comment
Share on other sites

Защо трябва сега да намесваме ренде в темата?Защо?Нисан 350z не е по-добър от Z4-ката.Просто това са различни философии за автомобили.

 

Редакция: Не исках да съм груб ;)

Имам една статийка от Ауто Билд "Нисан ли прави по-доброто БМВ" мисля че беше,или нещо подобно.Нямам скенер да я сканирам.Там двете коли са сравнени доста обстойно и са показани плюсове и минуси.И в крайна сметка-по-добро няма-всичко е до вкус и предпочитания.

Link to comment
Share on other sites

Е кво ся, аз трябва да си купя 400+hp кола, за да върви ли? Дайте да сравним ниските класове, а ако искате може и високите. Ако някога имам финансова възможност за наистина мощна кола ще вземе Ford Mustang GT или Shelby GT 500. За момента, което мога да си позволя са Golf GTI или някоя Vectra/Calibra 150hp. И 3те ще чупят BMW същия клас както и фордовете във високия калс между другото :lol: Явно не можете да поумеете, че има по-бързи коли от тея BMW-та :) Иначе са адски красиви - спор няма!

 

 

 

Ами ти си карай бързото ГТИ, аз си карам бавната 3та серия и си ми е кеф. ;)

 

Имам една статийка от Ауто Билд "Нисан ли прави по-доброто БМВ" мисля че беше,или нещо подобно.Нямам скенер да я сканирам.Там двете коли са сравнени доста обстойно и са показани плюсове и минуси.И в крайна сметка-по-добро няма-всичко е до вкус и предпочитания.

 

Адски си прав.

Link to comment
Share on other sites

Аз, като по-прост, искам BMW-то което е сейфти кар в Moto GP. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

b12-ката е наистина one of a kind :) няма такова животно друго.Ъпдейт към моя лист е новата 8-ца която ще пуснат през 2010 :)

 

http://www.rs-auto.bg/reviews/article/6441/bmw-8-series/

 

и това http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.ph...&highlight=

Link to comment
Share on other sites

Лелеееее, новата 8мица честно казано се двоумя дали ми харесва или не... По-скоро бих я приел като автомобил клас "лимузина", отколкото "спортна кола" (каквато е старата 8мица) .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Аз не съм много сигурен дали тая 8ца ме кефи,ама на v.i.p ми се иска да му кажа,че онова bmw alpina дето е дал е жестоко.То вече със сигурност и на мен ми харесва

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...

И аз като автора искам E28 M535i, примерно със S38 от E34 M5

P1010421.jpg

задължително с BBS RS като на снимката.

 

E30 M3

performancebmw-035_edited.jpg

 

E23 745i

194941.jpg

 

Може и нещо ретро - примерно 3.0 CSL с 3 карбуратора

0,1020,503191,00.jpg

 

Въпреки, че не съм фен на touring бих избрал E34 M5 - тогава M-ките са се правели ръчно, което предполага много по-високо качество от масовите модели

2190685230_ac3b300e18.jpg

The E34 M5 was produced at BMW M Gmbh in Garching, Germany, and, like the previous M5, was entirely hand-built. Assembly was done either by a single M employee, or a team of M employees, and generally took about two weeks. It is rumoured that the test drivers of the E34 M5 could determine who or what team made each specific M5, due to characteristic quirks of the hand built nature of the E34 M5. The engines were also built by hand by BMW M technicians.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

аз не бих отказал на една м5-чка :)

 

ПП Стенли на твое място не бих се хвърлял на големите и неудобни Вектра/Калибра по добре си вземи астричка повече ще върви дори от голфо и ще си първи на светофара :laughing:

Link to comment
Share on other sites

BMW E46 CLS...и M3 също върши работа :P -в така бленуваното UK са по 10 000 паунда...тука са по 35 и нагоре хиляди :X .Другия фаворит е M6 и с нетърпение чакам да видя какво са измислили за наследник на култовата шестица-дано не ни разочароват

Link to comment
Share on other sites

Наистина ми се къса сърцето >

 

BMW E28 M535I 218hp, 1986г.

 

Не му правя реклама на човека, но тая кола ми е болка...

 

 

И аз колко го гледах това... Изглежда изключително запазено за Е28. Трябва му само мотор от Е34 М5 и някаква яка боя.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 month later...

Х6 по принцип е някаква маркетингова издънка и няма много общо с BMW като идеология, традиции и тн, но разбираемо да те кефи предвид модата и ника ти :)

 

МЕЧТАТЕЛИ :laughing:

Поне това е безплатно за разлика от Е30 М3 :wacko: но с много желание някой ден...

 

Да добавя към wishlist-a един модел, с който ако потръгнат нещата може да се сдобия скоро:

2351779355_625ae711da_o.jpg

Link to comment
Share on other sites

Като сте почнали с дъртите БМВ-та, я и аз да си пожелая едно, дето писах преди време за него в друга тема...

 

 

 

 

auto-026.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...