Jump to content
BulForum.com

Audi


Recommended Posts

А8-цата и Q7-то съм ги карал, много добри впечатления да не кажа и перфектни. А на Warez-boy, мога да му кажа само, ако има възможност да се повози на тях и тогава да напише отново мнение ;)

Link to comment
Share on other sites

А8-цата и Q7-то съм ги карал, много добри впечатления да не кажа и перфектни. А на Warez-boy, мога да му кажа само, ако има възможност да се повози на тях и тогава да напише отново мнение ;)

Това е субективно за всеки човек друже. Аз ако ще да живея вътре в Ауди-то, като не ми допада няма как да го харесвам. Мисля, че е неправилно да се казва "най-великата кола". Може, би най-признавната и ценена е Мерцедес и като цяло с право. Нямам възможноста лично да тествам такива автомобили, но редовно си купувам AutoBild и масове в тестовете Мерцедес печели. В един от мартенските броеве, дори показаха как 4Matic е по-добра система 4х4 от Quattro.

Link to comment
Share on other sites

Това е субективно за всеки човек друже. Аз ако ще да живея вътре в Ауди-то, като не ми допада няма как да го харесвам. Мисля, че е неправилно да се казва "най-великата кола". Може, би най-признавната и ценена е Мерцедес и като цяло с право. Нямам възможноста лично да тествам такива автомобили, но редовно си купувам AutoBild и масове в тестовете Мерцедес печели. В един от мартенските броеве, дори показаха как 4Matic е по-добра система 4х4 от Quattro.

а това кво пише в списанията от тоя тип въобще не зависи от това кои са спонсорите на изданието :rolleyes:

въобще не си мисли такова нещо. абсурдно е. там са винаги напълно обективни.

Link to comment
Share on other sites

Това е субективно за всеки човек друже. Аз ако ще да живея вътре в Ауди-то, като не ми допада няма как да го харесвам. Мисля, че е неправилно да се казва "най-великата кола". Може, би най-признавната и ценена е Мерцедес и като цяло с право. Нямам възможноста лично да тествам такива автомобили, но редовно си купувам AutoBild и масове в тестовете Мерцедес печели. В един от мартенските броеве, дори показаха как 4Matic е по-добра система 4х4 от Quattro.

Приятел Мерцедесите винаги печелили-моля ти се...гледах скоро едни тестове между Audi,BMW,Mercedes в

vbox7-а,само да го намеря ще ти го сложа като линк да го видиш.И кои спечели според тебе...... Естествено Audi-то :) . Само да го намеря ще ти го постна ;)

 

 

А Grosmaster радвам се че си изпитал това удоволствие!Аз само сам се возил в Q7-та на президента на клуба ни, и сам много доволен :)

 

 

*Ето Тук е истината ;)

Link to comment
Share on other sites

Приятел Мерцедесите винаги печелили-моля ти се...гледах скоро едни тестове между Audi,BMW,Mercedes в

vbox7-а,само да го намеря ще ти го сложа като линк да го видиш.И кои спечели според тебе...... Естествено Audi-то :) . Само да го намеря ще ти го постна ;)

А Grosmaster радвам се че си изпитал това удоволствие!Аз само сам се возил в Q7-та на президента на клуба ни, и сам много доволен :)

*Ето Тук е истината ;)

 

Има едно предаване по ТВ7 води го Аспарух Минчев. Та той правише тестове на новата S класа срешу А8 - топ моделите. Искам да ви кажа, че Аудито го изяде този Мерцедес - по стабилност, по качествена електроника, по добро окачване четири по четири, пъргавина на двигателя, ускорение и тем подобни неща. Но Мерцедеса в крайна сметка победи, защото имаше монтирата система на нощно виждане на Бош, която се оказа много добра и всъщност от там Мерцедеса дръпна с няколко точки. Така, че Аудито в последно време е ужасно добра кола. Пък Мерцедес разчитат само на стари лаври. Всеки който се занимава и разбира малко от коли, ще ви кажат, че новите Мерцедеси са пълни дараци. Да не говорим, че се развалят по-вече от италианските коли.

Link to comment
Share on other sites

Приятел Мерцедесите винаги печелили-моля ти се...гледах скоро едни тестове между Audi,BMW,Mercedes в

vbox7-а,само да го намеря ще ти го сложа като линк да го видиш.И кои спечели според тебе...... Естествено Audi-то :) . Само да го намеря ще ти го постна ;)

А Grosmaster радвам се че си изпитал това удоволствие!Аз само сам се возил в Q7-та на президента на клуба ни, и сам много доволен :)

*Ето Тук е истината ;)

 

Верно. От един и същ литраж Мерца вади с колко беше 300 Nm повече въртящ момент и с някой друг КОН отгоре. Мерца си е Мерц ;)

Link to comment
Share on other sites

Те тия предавания и списания винаги са пристрастни към някоя марка...

Едва ли някога, ще стигнем до консенсус. Всеки си хвали това което харесва.

Link to comment
Share on other sites

Едва ли някога, ще стигнем до консенсус. Всеки си хвали това което харесва.

 

 

Ми ето например Ауди, БМВ и Мерцедес - всичките са хубави, но аз бих предпочел БМВ.

Всяка марка си има свой индивидиуални белези. Мерцедес - лукс, БМВ - спорт, а за ауди не знам :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ми ето например Ауди, БМВ и Мерцедес - всичките са хубави, но аз бих предпочел БМВ.

Всяка марка си има свой индивидиуални белези. Мерцедес - лукс, БМВ - спорт, а за ауди-ЛУКС,СПОРТ,БИЗНЕСКЛАСА..... :)

Link to comment
Share on other sites

mercedes lejali na stari lavri...ai stiga be bati 6outo sa nqkoi postove...

ima si fenove i na 3te marki no kvoto i da govorite nqma kak da promenite fakta 4e mercedes e svetovno priznavana ot masata hora za nai-dobrata kola ;)

Link to comment
Share on other sites

mercedes lejali na stari lavri...ai stiga be bati 6outo sa nqkoi postove...

ima si fenove i na 3te marki no kvoto i da govorite nqma kak da promenite fakta 4e mercedes e svetovno priznavana ot masata hora za nai-dobrata kola ;)

Български манталитет: Гроздето като е високо, значи е кисело.

Link to comment
Share on other sites

еиии като почнат някои да ми правят заключения за български манталитети ми става лошо...и кво за цял ли свят гроздето е високо и за тва признават мерцедес...пък и те бмв ауди са ниско грозде всеки може да го вземе нали...то щото има разлика от няколко стотин хиляди за тва съм фен на мерцедес, както и всички други хора по света за това го харесват. ;)

Link to comment
Share on other sites

еиии като почнат някои да ми правят заключения за български манталитети ми става лошо...и кво за цял ли свят гроздето е високо и за тва признават мерцедес...пък и те бмв ауди са ниско грозде всеки може да го вземе нали...то щото има разлика от няколко стотин хиляди за тва съм фен на мерцедес, както и всички други хора по света за това го харесват. ;)

bmw i audi са ниското грозде :D :D :D :laughing: :lol: добре!само ти си го знаещ тва :)

Link to comment
Share on other sites

Кво да говорим, всеки е фен на определена марка и най-вече мнението е формирано от дете (кво кара бащата или тн).

Обяснимо е, че дон антон харесва Мерцедес - бива ли да говори срещу личния болид?

Аз пък харесвам БМВ/Ауди повече и то щото има някои части от дизайна на Бенц, които ме дразнят. Обаааааче, я ми дайте една S класа и :zzz

 

Повечето които пишат в тая тема са някакви прекалени въздухари без наблюдение над марките - едно си знаят и тва си баят.

 

Що се отнася до возията - ми само Ауди съм карал, друго не знам.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...