Jump to content
BulForum.com

Сигнали за неправилни торенти !!!


ZGAN

Recommended Posts

http://bt.wrzru.com/details.php?id=15696

няма описание на песните а в нфо файла има... !!! Инфо НЯМА защото не ми се пише !!! :laughing:

ся аз искам да го дръпна тоя торент, щото помня, че саунда на нфс по принцип си е добър, ама при тва положение :blink:

Това е "Мощтно" нагло. Ако не си го поправи, хем ще има изтрит торент, хем наказан ъплоудер.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...

Поредният пример как някои хора не си правят труда да погледнат нещо дали го има или няма.Това е мой торент пуснат вчера Цък.А това е пуснато днес Цък

Link to comment
Share on other sites

Поредният пример как някои хора не си правят труда да погледнат нещо дали го има или няма.Това е мой торент пуснат вчера Цък.А това е пуснато днес Цък

----------------

По-скоро, поредния пример за това, как някои хора не искат да разберат (в лични съобщения), че между двата торента няма нищо общо. Единия е рипната версия готова за игра, архивирана, а моя е оригиналния рилийз на Reloaded, ISO формат, с включени екстри. Не намерих въпросния торент с търсачката, защото е в PC-Rips. Що се отнася до описанието му, то е копнато от мой торент, без никакви промени. :)

 

Няма да протестирам, ако се прецени, че моя торент е за триене.

Link to comment
Share on other sites

Моля да бъдат изтрити коментарите на vega към този торент.

 

"abe che ne sam dobre -taka e ,obache fakta ,che nqma takuv fail read me e na lice

a puk razni analno podatlivi uploaderchata sklonni kum verbalni ostroumiq po neta -jelaq im po-malko forsirane i poveche misal v glavata...aide-vsichko hubavo"

 

Що за коментар...

Link to comment
Share on other sites

Моля да бъдат изтрити коментарите на vega към този торент.

 

"abe che ne sam dobre -taka e ,obache fakta ,che nqma takuv fail read me e na lice

a puk razni analno podatlivi uploaderchata sklonni kum verbalni ostroumiq po neta -jelaq im po-malko forsirane i poveche misal v glavata...aide-vsichko hubavo"

 

Що за коментар...

;)

При подобни ситуации директно пиши на някой мод. Може и на мен http://bt.wrzru.com/userdetails.php?id=26153

Темата е за торенти, а не коментари.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...