Jump to content
BulForum.com

Сигнали за неправилни торенти !!!


ZGAN

Recommended Posts

http://bt.wrzru.com/details.php?id=7127

Някой го е качил малко преди мен.

Спрах сийда и го направих innvisible, но все пак да се изтрие, 'щото като дам My Torrents и ме дразни... Мерси :-)

ne moje6 da si iztrie6 tvoi torrent !?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply
http://bt.wrzru.com/details.php?id=7424 Малко е нечестно да слагаш един и същ торент 2 мин след мен :angry: И е нечестно след като аз слагам последните 5 торента с тоя сериал, той да качва едно и също като мен...

засегнал е самолюбието ти, като го е качил няколко минути по-късно?! к'ъв е проблема не мога да разбера? а и peer-ите са повече на неговия торент, а не на твоя.

... а и още нещо за честолюбието - твоя nick стои в името на торента ;) .... след като лесно може да се види, който го е качил.

Link to comment
Share on other sites

засегнал е самолюбието ти, като го е качил няколко минути по-късно?! к'ъв е проблема не мога да разбера? а и peer-ите са повече на неговия торент, а не на твоя.

... а и още нещо за честолюбието - твоя nick стои в името на торента ;) .... след като лесно може да се види, който го е качил.

Аз за т'ва го дръпнах от другия...

К'во е т'ва да си пишеш името все едно ти си го рипнал филма.

Като създаваш торент има едно място дето пише в "Torrent Information" "Издател име" - ей там си пиши ника.

Link to comment
Share on other sites

Модераторите да следят кой колко чупени торенти прави и да речем 3 торента качени не по правилата и демоут на ъплоудера..?

Link to comment
Share on other sites

kak moje da slagate takiva laina

nemoga da razbera

oshte s instaliraneto e omazan toq windows horat zatova reinstallvat

zaradi teq gomna tune up i tem podobini vie ot koq planeta ste be

tva kotio go sloji prosto neznam

hal haber si e ot PC-ta napravo da hodi da kopae na selo nqma

nikakva nadejda o nego

 

Тук отговарям на потребителя:

 

Виж сега пич след като не ти харесва не го сваляй торрента никой не те задължава да го сваляш просто и ясно!!Относно до Windows-a тестван е от достатъчно много хора и мога да кажа, че не съм прочел в нито един от форумите да има някакъв проблем!!!А хора като @kocec които сигурно не могат да си направят един боот диск как ще могат да го оценят ами няма да могат защоти си знаят прозореца който им е сложил производителя и си траят!!!Peace

 

Следва коментар пак на потребителя:

 

торента ти е жив ташак

 

И моя отговор :

 

Ами като гледам ти май и това не можеш да направиш!!!!

 

За мен лично това е неуважение към мен и към труда ми и то потребител заслужава дел.....нищо лични просто е много лесно да оплюеш труда на другия.Торента може да не е перфектен, но все пак този релийз го няма в нито един торрент тракер и информацията е доста оскъдна......както и да е ако имах права потребителя щеше да изхвърчи....не правя рекуест за дел просто показвам как някои потребители се държат с нас.....и ни сме потребители, но поне не оплюваме на другия работата щото така ни е кеф...

 

Линк към торента

Link to comment
Share on other sites

Неказвам, че съм перфектният ъплоадер да и аз съм правил грешки така,но ме може да ми показваш торент който съм го сиидвам почти месец,че имало еди кви си коментари след като всеки сваля и бяга аз какво мога да направя ти какво очакваш да го сиидвам този торрент докато умра ли сиидвам докато мога после спирам сиида и го оставям на другите потребители не може торрента да е свален 22 пъти пък никой да не го сиидва съжалявам, че цял живот немога да сиидвам даден торент.Peace

Link to comment
Share on other sites

Неказвам, че съм перфектният ъплоадер да и аз съм правил грешки така,но ме може да ми показваш торент който съм го сиидвам почти месец,че имало еди кви си коментари след като всеки сваля и бяга аз какво мога да направя ти какво очакваш да го сиидвам този торрент докато умра ли сиидвам докато мога после спирам сиида и го оставям на другите потребители не може торрента да е свален 22 пъти пък никой да не го сиидва съжалявам, че цял живот немога да сиидвам даден торент.Peace

еми аз затова бях писал някъде, че тоя тракер не върши работа, тъй като торентите "умират" горе-долу след месец. не казвам, че нямаше да се "бяга", ако беше на принципа на minova, но все пак почти винаги щеше да има seed, тъй като няма да са само .... "пловдивски" пиъри да речем, а международни.

няма как да научиш потребителите да сийдват дълго време и при наличието на повече лийчъри отколкото пиъри, просто защото ако им въведеш някакви ограничения, чисто и просто ще си намерят друг тракер.

в момента нито arenabg.com, нито zamunda.net (с малки изключения) имат коефиценти

Link to comment
Share on other sites

В какъв смисъл нямат коефиценти.....неможах да го разбера.......но наистина си прав неможе да научиш някого да сиидва и впрочем, но ме разбери и мен аз съм сиидвал над един месец сигурно и мисля, че е достатъчно, немога да го сиидвам постоянно все пак качвам и други торенти накрая ще сиидвам с 5к както и да е разбрахме се поне така мисля :D :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Тази тема е малко позабравена, та затова реших да я съживя. Мисля че е време да са заям малко с отбор филми. :rolleyes: Ето за какво става въпрос:

 

Clipboard01.jpg

 

Абсолютно еднакъв релийз, но незнайно защо един от ъплоадерите на отбор филми не е потърсил дали дадения филм не е вече качен и го е сложил пак. Може би правилата са по-различни за отборите, защото никой не изтри гореспоменатия торент. То вече и няма смисъл при положение, че го добавиха към wrzru-то и пиърите станаха доста, но все пак ще е добре ако правилата се спазват от всички. ;)

 

П.П. Без лоши чувства към ъпа, на всеки може да се случи подобна, надявам се неволна грешка, само да не му стане навик. B)

Link to comment
Share on other sites

тук всичко е "през просото", к'во се учудваш :) ... мен от самото название "отбор ...." в този тракер ме напушва смях, пък камо ли за останалите неща :D

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

В такива ситуации пишете на някое от екипа. Веднага ще се вземат мерки, aко не е забелязано... http://bt.wrzru.com/users.php?search=&class=4

А колкото до този, той си взима седмица отпуска :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

http://bt.wrzru.com/details.php?id=15696

няма описание на песните а в нфо файла има... !!! Инфо НЯМА защото не ми се пише !!! :laughing:

ся аз искам да го дръпна тоя торент, щото помня, че саунда на нфс по принцип си е добър, ама при тва положение :blink:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...