Jump to content
BulForum.com

Локомотив(Пловдив) - Ботев(Пловдив)


LautaHoolsYouth

Recommended Posts

da sas tva izkazvane naprao ako vi biem macha e ureden ako vie zemete macha nqma da e ureden... :punk

Все едно когато правихме равни с вас не казвахте, че мача е уреден. Не само, че казвахте, ами само това повтаряхте.

Да не говорим за предварителния рев от съдията, който вече започна. А бе едно и е сигурно! След мача ще са "моралните победители" за пореден път :)

Много ви порасна работата, от както Мафиота ви купи и ви сляха с Кюстендил. Не сте ни били вече 4 години, така че не знам кой са моралните победители.

 

Как може още да вярвате на подобни глупости :) Първо беше 1916-та, после 13-та, ся и 12-та стана :lol: И каква аристокрация да е от вас, след като всички доценти, професори и хора на изкуството са от Локомотив ;) На първо време се сещам за ректора на ПУ и Георги Божилов - Слона(лека му пръст). Както и по-солидните бизнесмени в Пловдив. Даже един от тях ви е собственик :D А за мангалите - еми и на вашия стадион бъка от тях, така че не виждам смисъл да си отваряте устата точно на тая тема ;)

Ботев винаги е бил основан през 1912, знам че всички ги е яд, но това са факти, които не може никой да промени. Незнам от къде ти хрумват тея 1916, 1913 и т.н. Голям професор си бил. Колкото до феновете на Ботев на Лаута - погледнете, когато Ботев вкарва гол колко от хората се радват в секторите до "таблото" (което го няма) и след това до където ви почва агитката. Лично знам хора, които отиват да сядат там

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply
Все едно когато правихме равни с вас не казвахте, че мача е уреден. Не само, че казвахте, ами само това повтаряхте.

 

Много ви порасна работата, от както Мафиота ви купи. Не сте ни били вече 4 години, така че не знам кой са моралните победители.

Ботев винаги е бил основан през 1912, знам че всички ги е яд, но това са факти, които не може никой да промени. Незнам от къде ти хрумват тея 1916, 1913 и т.н. Голям професор си бил. Колкото до феновете на Ботев на Лаута - погледнете, когато Ботев вкарва гол колко от хората се радват в секторите до "таблото" (което го няма) и след това до където ви почва агитката. Лично знам хора, които отиват да сядат там

 

 

nikoi ne se radva shtoto ako nqkoi se zaradva shte stane kato na benefisa chupeni mucuni ooooo oooo

Link to comment
Share on other sites

nikoi ne se radva shtoto ako nqkoi se zaradva shte stane kato na benefisa chupeni mucuni ooooo oooo

Ей ама от ония ден ти чета постовете все за бой говориш уе. то напрао за 2 дни се изтърка. всички ги преби, наби, уби и незнам още кво.

Ох, апък като ти гледам набора и напрао се разцепвам...

Link to comment
Share on other sites

Ей ама от ония ден ти чета постовете все за бой говориш уе. то напрао за 2 дни се изтърка. всички ги преби, наби, уби и незнам още кво.

Ох, апък като ти гледам набора и напрао се разцепвам...

 

ti beshe na benefisa da vidish kvo stana ta mi govorish teibaf

Link to comment
Share on other sites

nikoi ne se radva shtoto ako nqkoi se zaradva shte stane kato na benefisa chupeni mucuni ooooo oooo

 

Оле, оле каква си битка само :D.

 

Намери във Vbox-а мелето от 24 май 03. пред стадион Ботев плс. Всички буфери викат: "папагали, папагали" ама точно 15 сек след това бягат кат ощипани девойки :D.

Link to comment
Share on other sites

ti beshe na benefisa da vidish kvo stana ta mi govorish teibaf

Кво ма интересува кво е станало уе ТЕЙБАФ. И тва което е ставало мноу ли те радва кво? тряа на такива кът теб да ти избият веднъж забите и да не моат да си отворят остата после и да искат...

Link to comment
Share on other sites

nikoi ne se radva shtoto ako nqkoi se zaradva shte stane kato na benefisa chupeni mucuni ooooo oooo

ей такива като теб развалят обстановката по стадионите и извън него. Като искаш да се биеш отивай на война. Футбола е ИГРА, а не бой на фенове. За това и стадионите са празни, щото хората ги е страх да стъпят там. Такива като теб, които отиват на стадиона не за да гледат мач, ами за да направят някви мизерии трябва полицията да ги спуква от бой. Това не са фенове, а ХУЛИГАНИ, на които мястото им е другаде, но не и на стадиона

Link to comment
Share on other sites

В официалния сайт на Ботев не очаквах да видя това... в този на фен-клуба по-може, обаче това направо ме изненада. :)

Link to comment
Share on other sites

nikoi ne se radva shtoto ako nqkoi se zaradva shte stane kato na benefisa chupeni mucuni ooooo oooo

малко хейтърче, ти гледай в събота да си до "батковците" ви (поне признавам, че сте "обгрижвани"), за да не стане беля някъде.

 

btw нека всички доковци са поздравени с песента на Sex Pistols - Friggin in The Riggin :lol:

Link to comment
Share on other sites

Оле, оле каква си битка само :D.

 

Намери във Vbox-а мелето от 24 май миналата година пред стадион Ботев плс. Всички буфери викат: "папагали, папагали" ама точно 15 сек след това бягат кат ощипани девойки :D.

 

 

oooo takaliiiiii a koi ot vashte golemi tartori leji kato nqkoi ku4e do kazana :lol:

Link to comment
Share on other sites

Все едно когато правихме равни с вас не казвахте, че мача е уреден. Не само, че казвахте, ами само това повтаряхте.

 

Равния от миналата пролет си беше уреден, даже във вапия форум си го признавате ;) За сегашния - Божа работа, след няколко дни ще се разбере. Феновете не могат да останат излъгани....

 

Ботев винаги е бил основан през 1912, знам че всички ги е яд, но това са факти, които не може никой да промени. Незнам от къде ти хрумват тея 1916, 1913 и т.н. Голям професор си бил.

 

Как така "винаги"? Дори през 1845 ли :lol: Както и да е. Излишно е да се спори. Годините 16, 13, и после 12 пък са от различни издания на Любомир Минков. Това е въпросният "статистик", който е болен фен на Ботев. Така че за съмненията е виновен той, а не аз или някой друг, който просто чете ;)

 

 

Колкото до феновете на Ботев на Лаута - погледнете, когато Ботев вкарва гол колко от хората се радват в секторите до "таблото" (което го няма) и след това до където ви почва агитката. Лично знам хора, които отиват да сядат там

 

Е има да. Ама на вашия стадион случая е аналогичен. Само 3 000 човека посмъртно не можем да дойдем на вашия стадион, и съответно да се съберем в 3 000 -та клетка. Затова много хора си ходят там където си стояхме преди - между таблото и централната ви трибуна(много силно казано "централна трибуна"). Даже оня прословутия спец от Ливърпул, дето беше в компанията на Бат' Мити в мача за купата си каза тогава: "В Англия няма такова нещо. Една трета от стадиона да е за гостите..." ;)

 

 

edit:

Blitz_krieg_1941, предполагам си гледал само орязаната версия на оригинала:

 

Link to comment
Share on other sites

малко хейтърче, ти гледай в събота да си до "батковците" ви (поне признавам, че сте "обгрижвани"), за да не стане беля някъде.

 

btw нека всички доковци са поздравени с песента на Sex Pistols - Friggin in The Riggin :lol:

 

ti li shte napravish belqta ?

Link to comment
Share on other sites

Сонда ще имаш да вземаш ама това са 2 минути клипче, ама ОТ НАЙ-ОРЯЗАНИТЕ! Репортажа, който гледах аз беше 10-15 минути, без прекъсване, без монтаж и видях всичко. А това може да с иго качите на сайта на фен клуба и да се гордеете какви биячи сте.

Link to comment
Share on other sites

edit:

Blitz_krieg_1941, предполагам си гледал само орязаната версия на оригинала:

 

само ти можеш да си вярваш, че това е оригинала...

Link to comment
Share on other sites

На запалянковците е разрешено да внесат факли, стига да се ползват по предназначение и такива да не попадат на пистата или терена.

 

nai nakraq da go pozvolqt :)

Link to comment
Share on other sites

male 4eta i ne vqrvam na u6ite si ....

 

kak moje men bi me bilo sram da sum kato nqkoi ot horata koito pi6at v temata kazvam go s ruka na surceto

 

1vo boi6ta moi6ta emi boi6tata sa za otaikata na ob6testvoto koito posle hodqt da ba4kat za 150 kinta nqkude az ne vijdam kak inteligenten 4ovek bi trugnal se bie...emi i men me draznqt mn pove4eto fenove na lokoto no nqma da hoda da gi biq nali

 

2ro takiva glupsoti nqma na kude pove4e primirete se 4e ne ste i polovinata otbor ot tova keoto botev e bil z 95 god. si istoriq...i poznaite kvo nqma i da budete ...ako 6te i eduard eranosqn koito predpolagam ot imeto si li4i 4e e korenqk bulgarin da vi e pak trenior nqma ni6to da napravite. s parite na joro iliev leka mu prust i rileco moje da stanat 6ampion kak ne go razbirate tva ne moga da si go obqsnq

 

3to stiga s teq 10 godini be da go .....100 puti se kaza 4e za tezi godini imat ne 20 a mi 5/6 ma4a mejdu 2ta otbora. a i da ne govorim kak sa vi podpirali sudiite za kupata osobeno

 

4to priemete go 4e sme nai-stariqt klub v bg ne moje da go promenite pone da ne vi e kofti 6toto si e fakt

 

5to cigani sme imali mi ai da prebroim ciganite i da vidim 4e va6te sa sigurno 5:1 vs. na6te! az v agitkata ciganin za 2 sezona sum vidql samo 1 i to samo be6e mom4eto sig e nqmalo kvo da pravi.

 

6to neka doide na nqkoi hora ukulat v glavata i da sprat da govorqt gluposti

 

 

 

PS. ne mi govorete sega za warn i pro4ie za6toto ne sum kazal ni6to obidno ili ne6to ot sorta prosto kazah istinata poglednata obektivno

 

aide sus zdrave idete piite edna rakiq s alianz mercedes i globul i koito o6te vi e sponsor

Link to comment
Share on other sites

честно казано едва ли има човек, който пише в тази тема, да е за това да има побойща на и извън стадионите.Тва просто убива цялото удоволствие от футбола.Това че го има в повечето страни,е факт.Но най-хубаво ще е да се превръщат мачовете между Ботев и Локо в един празник.Да има пълни трибуни,агитките да направят невеятна атмосфера на стадиона,а знаем че това го можем в Пловдив и да покажем на шопите че не могат да ни стъпят на малкия пръст на феновете.И така без побойща да подкрепяме любимият отбор.Едва ли ако цска или левски изпаднат в Б група,изобщо ще ходи някой на мачове,камо ли на гостуване,а всеки фен на Ботев знае когато бяхме в Б група(кадето не ни е мястото),за какви посещения ставаше въпрос,а и гостувания, особено в Смолян с Рилецо.Едва ли могат да го направят така наречените грандове и техните фенчета.Но да има боеве между агитките,независимо кои си е въпрос на български манталитет,а може би това е част от играта.На този въпрос не можем ние да отговорим.

Link to comment
Share on other sites

Но най-хубаво ще е да се превръщат мачовете между Ботев и Локо в един празник.Да има пълни трибуни,агитките да направят невеятна атмосфера на стадиона,а знаем че това го можем в Пловдив и да покажем на шопите че не могат да ни стъпят на малкия пръст на феновете.И така без побойща да подкрепяме любимият отбор.

Много добре казано... Жалко, че стават такива селски изпълнения понякога... Събота на Лаута и това е... Няма смисъл да се правят прогнози - нищо не е сигурно... Надявам се младите ни играчи да разберат, че трябва да дадат всичко от себе си и да изиграем един хубав мач, завършил с победа...

Локомотив Пловдив Завинаги !

Link to comment
Share on other sites

Interesno....Lauta Hools...golemcite...

moje li da obqsnite na nas "4upenite mucuni 0000" ...kakvi bqha tezi nadpisi na CSKA...na velbajd - cska ???

mai be6e ne6to ot sorta "SPRETE SI INTERNETA HULIGANI"... i posle "INTERNET HULIGANI" ... ne e lesno da prati6 kukite sled kato si si ugovoril boi po internet!!!

Ne6to mai mai....v Plovdiv da vi napravqt takyf maitap ne e lesno....to si proli4a 4e ne ste plovdivski otbor i 4e plovdiv e samo Botev :blink: :blink:

Link to comment
Share on other sites

Interesno....Lauta Hools...golemcite...

moje li da obqsnite na nas "4upenite mucuni 0000" ...kakvi bqha tezi nadpisi na CSKA...na velbajd - cska ???

mai be6e ne6to ot sorta "SPRETE SI INTERNETA HULIGANI"... i posle "INTERNET HULIGANI" ... ne e lesno da prati6 kukite sled kato si si ugovoril boi po internet!!!

Ne6to mai mai....v Plovdiv da vi napravqt takyf maitap ne e lesno....to si proli4a 4e ne ste plovdivski otbor i 4e plovdiv e samo Botev :blink: :blink:

 

qvno ne si zapoznat sas neshtata takache ne govori...

 

 

p.s vsichko koeto beshe ugovoreno se sluchi..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...