Jump to content
BulForum.com

Локомотив(Пловдив) - Ботев(Пловдив)


LautaHoolsYouth

Recommended Posts

Така като гледам,филмирания си ти,ма няма смисъл да спорим за глупости. :excl:

 

OK :)

 

 

А как стана гола бе олиго???

Да не мислиш че имате някаква заслуга за него,Тиаго не можа да я изчисти и тя са удари в 1 буфер и влезна...

 

Май вратаря беше , не Тиаго , ама т'ва няма значение ... Локо - ЦСКА беше просто поредния слаб мач в България ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply
Май вратаря беше , не Тиаго , ама т'ва няма значение ... Локо - ЦСКА беше просто поредния слаб мач в България ;)

Точно Тиаго се опита да изчисти топката неуспешно.

А изказването ти за мача с ЦСКА-то ме накара да се смея близо 5 минути :lol: . Вие кво искате ся, Реал и Барса ли да гледате. Има си някакви реалности и си мисля, че мача беше с голям заряд и двата отбора се хвърлиха на 100% и стана мач. Най ме зарадва факта, че съдията реши да не се намесва :)

Та, за дербито...

Дано стане добър мач и по-добрия отбор спечели. Естествено аз се надявам да е Локото, други Ботев и така :) . Нормално е все пак :P

 

 

 

П.С. И дано тоя път няма тъпотии преди, по време и след мача, че и двата отбора сме на ръба и от БФС следят внимателно :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Според мен пак ще стане мач, съдията ще го развали тотално и накрая феновете ще се сбият ... нещо, което се вижда доста често .. дано да бием, но определено Ботев са в по-добра форма ...

Link to comment
Share on other sites

незнам какво си имал предвид... с това си твое изказване но ако оставим на страна последния мач ако не се лъжа нямахте победа от 8 или 9 години над Локомотив независимо дали играете на Ботев стадиона, Лаута или Луната.... :punk

 

а колкото за мача.... според мен независимо че това е дерби везните са наклонени много леко за домакина ;) но все пак мисля че ще завърши наравно ;)

точно в момента Локомотив нямат победа от август 2003, тоест почти 4 години, така че без излишни приказки

Link to comment
Share on other sites

точно в момента Локомотив нямат победа от август 2003, тоест почти 4 години, така че без излишни приказки

 

така ли ?! миналия сезон Локото не ви ли би на жълтия стадион с 1-2 ? за купата май беше мача ? :lol:

Link to comment
Share on other sites

така ли ?! миналия сезон Локото не ви ли би на жълтия стадион с 1-2 ? за купата май беше мача ? :lol:

 

Така ли? Съмнително, след като Локо отпаднаха от Марек на свой терен, а Ботев от Вихрен ;)

Link to comment
Share on other sites

inache predi macha qko ekscesii shte ima...

ейййй писнало ми е от такива гаменчета.пият 2бири или земат малко амфетки и вече са най-големите.истински ти пожелавам да спиш в райнното след мача...абе що след мача бе,направо преди тва да те приберат барабар с другарчетата,че да си гукате

Link to comment
Share on other sites

незнам какво си имал предвид... с това си твое изказване но ако оставим на страна последния мач ако не се лъжа нямахте победа от 8 или 9 години над Локомотив независимо дали играете на Ботев стадиона, Лаута или Луната.... :punk

 

а колкото за мача.... според мен независимо че това е дерби везните са наклонени много леко за домакина ;) но все пак мисля че ще завърши наравно ;)

През тези 9 години локото бяха 4-5 в Б група, ние бяхме 2г и за тези 5-6 мача, които се изиграха през тези 9 години Локото имат 2-3 победи, така че не се изказвай неподготвен

Link to comment
Share on other sites

Точно Тиаго се опита да изчисти топката неуспешно.

А изказването ти за мача с ЦСКА-то ме накара да се смея близо 5 минути :lol: . Вие кво искате ся, Реал и Барса ли да гледате. Има си някакви реалности и си мисля, че мача беше с голям заряд и двата отбора се хвърлиха на 100% и стана мач. Най ме зарадва факта, че съдията реши да не се намесва :)

Та, за дербито...

Дано стане добър мач и по-добрия отбор спечели. Естествено аз се надявам да е Локото, други Ботев и така :) . Нормално е все пак :P

П.С. И дано тоя път няма тъпотии преди, по време и след мача, че и двата отбора сме на ръба и от БФС следят внимателно :ph34r:

 

 

Хахахха

Квото и да си говориш ста супер слаб мач !

Link to comment
Share on other sites

ейййй писнало ми е от такива гаменчета.пият 2бири или земат малко амфетки и вече са най-големите.истински ти пожелавам да спиш в райнното след мача...абе що след мача бе,направо преди тва да те приберат барабар с другарчетата,че да си гукате

 

 

brei koi go kazva vie ste golemi kompleksari we minaloto derbi se bqhte sabrai 100 choveka i na celihte s paveta pak nie sme gamenchetata

Link to comment
Share on other sites

На миналото дерби направих грешката да отида на мача...Този път ще си остана вкъщи с 3-4 ледено студени бири на спокойствие без да се притеснявам, че някой ще ми хвърли бомбичка на главата или 500 човека отишли да си счупят главите ще искат да счупят и моята..но все пак мача е твърда 2ка :devil

Link to comment
Share on other sites

ми че може да ходиш на мач ама не в агитките.Е зависи от кои фенове си, щото ако си фен на Ботев и мача е на Лаута примерно няма как да не си в агитката на Ботев.Пък и вариянта с студените бири не е хич лош,макар и да предпочитам да съм на трибуните и да викам за любимия си отбор Ботев.

Link to comment
Share on other sites

ми че може да ходиш на мач ама не в агитките.Е зависи от кои фенове си,щото ако си фен на Ботев просто няма начин на Лаута да не си в агитката и да надвикваш селяците от Кютендил. ;) ;)

 

za tva sa polu4a warn :pirate

Link to comment
Share on other sites

za tva sa polu4a warn :pirate

 

Хахаххаа

А ве стига сте се наливали че ще затворят пак темата както става всеки път преди дербито ...

Баси типчетата коментирайте си нормално , кат искате да се нареждате пращайте си ПМи !!!

 

BTW и за тва дето го беше написал ти преди да си единтнеш поста се получава warn !!!

Link to comment
Share on other sites

ми че може да ходиш на мач ама не в агитките.Е зависи от кои фенове си, щото ако си фен на Ботев и мача е на Лаута примерно няма как да не си в агитката на Ботев.Пък и вариянта с студените бири не е хич лош,макар и да предпочитам да съм на трибуните и да викам за любимия си отбор Ботев.

Преди редовно ходех на стадиона да викам за любимия си отбор Ботев, но явно с годинките взе да идва малко по малко и акъла и зе да ми омръзва около мен само да се псуват и да си обясняват как единия щял да е*е майката на другия как другия щел да му счупи зъбите и сякви такива неща и затова предпочитам спокойната атмосфера вкъщи или пък на някоя кръчмичка с приятели.

Link to comment
Share on other sites

еми ако трябва ще го получа,аз си казвам мнението сега просто.Аз и за тва си го едитнах защото исках без обиди да говорим по темата,(ама просто не се здържах преди тва,но се пак го промених)

Link to comment
Share on other sites

еми ако трябва ще го получа,аз си казвам мнението сега просто.Аз и за тва си го едитнах защото исках без обиди да говорим по темата,(ама просто не се здържах преди тва,но се пак го промених)

Рядко когато фенове на Ботев и Локо дискутират двата отбора не се стига да убиди и прочие, но смятам, че не е нужно заради един отбор да ти направят нещо за което после може да съжаляваш цял живот(няма да давам примери смятам, че всеки от вас сам може да се сети поне за няколко)

Link to comment
Share on other sites

Логично е тук Локото да бият, все пак като всяко дерби и тук има наредба.

Може би нещо от сорта на 3:2 за да има и за феновете на двата отбора а и за ценителите на футбола.

Миналата година се опитаха пак да нареждат дербитата, самоче разбраха, че по 1 точка не е интересно пък и за точките на двата отбора не е надеждно и тая година ще пробват гореспоменатата схема.

Но като фен на Ботев много се надявам това което изписъх по-горе да е просто плод на разговорите на повечето от приятелите ми, и да ги бием пак.

Ако не следваме горната теория иначе един Х 2:2 ще е много добре.

Общо взето САМО БОТЕВ :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

brei koi go kazva vie ste golemi kompleksari we minaloto derbi se bqhte sabrai 100 choveka i na celihte s paveta pak nie sme gamenchetata

 

Само дето едва ли визираше "ваште и наште", ми цялостната група бъкащи от интелигентност бичета с мисъл тип "Идем от село, мама ви мръсна" ;)

Link to comment
Share on other sites

така ли ?! миналия сезон Локото не ви ли би на жълтия стадион с 1-2 ? за купата май беше мача ? :lol:

първо не беше миналия сезон, второ в РЕДОВНОТО време беше 1:1 и трето говорим за първенството

Link to comment
Share on other sites

Абе я въобще забравете тая тъпотия с рекордите, летоброенията и т.н.

Тва за мен винаги са били антирекорди, защото след като дадения рекорд се прекъсне в клуба настъпват някакви катаклизми, които обикновенно не водят до нищо добро.

Пък и важното е какво ще покажат двата отбора по време на самия двубой, а не кво са показали предишните 5, 10 или 50 години. Всичко се решава на терена (да се надяваме).

Айде, че Боро почнаха :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...